nikuse

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cf12fe5f312dbd0cafe884a7bc0a8a1fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nikuse
41-80
41-80


Založen: 5.9.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 5:08 pm    Předmět: nikuse Citovat

Zdravím Vás Smile Jmenuju se Nikola, je mi 18 let. K těmto stránkám jsem se dostala z fóra Dlouhé vlasy na Lidé.cz. Tam jsem se dostala náhodou, ale jsem za to ráda. Tolik tipů pro péči, ani jsem nevěděla, kolik možností existuje... Posledních pár měsíců věnuju vlasům vyšší péči než dřív. Bývaly doby, kdy jsem si vybírala šampony a podobně jen podle vůně... Ale vzhledem k tomu, že jsem měla hodně problém se suchou pokožkou, suchýmy vlasy a samozřejmě lupy, začala jsem se poohlížet po nějakých speciálních přípravcích... Zeptala sjem se v lékárně, tam mi doporučili hromadu drahých šamponů. Sáhla jsem po Reghaaru. Vlastně byl z nich nejlevnějších, ale proč to nezkusit, že. Kupodivu zabral a to tak, že dokonale... Hned po prvním umytí byly lupy skoro pryč. Vlasy mam zas zdravý a pevný Smile
Jinak k vlasům. Nejdřív k barvě Very Happy Jako malá jsem byla špinavě blond. Postupně jsem tmavla, až jsem byla středně hnědá. Asi v 15-ti letech mě to začalo nusit, tak jsem si nechala udělat melíry. S těma jsem pokračovala do 18. No a tak 3-4 měsíce zpátky jsem měla chuť experimentovat, tak jsem si koupila intenzivně červený šampon na 24 umytí. S výsledkem jsem byla nadmíru spokojená. Takže jsem pak ještě jednou dala ten šampon. A před týdnem už jsem šla do barvy. Chemický teda...
Teď k délce. Od mala jsem měla dlouhý vlásky... Tak do 6. třídy jsem je měla vždycky po zadek. Pak jsem si je nechala sestříhat, tak po lopatky... Pak mi jednou hráblo a nechala jsem si ostříhat mikádo. No, vypadala jsem jako blbec, takže jsem to zase nechala růst Very Happy Dneska mam vlasy do půli zad. Já mam teda to štěstí, že mně vlasy rostou rychle... Teď to měřím podle jednoho dredíku, který jsem si nechala udělat před měsícem... Poodrostl o 2,5 cm...
Jinak mam vlasy lehce zvlněný. A často si je žehlim... Vim, že to neni moc dobrý, ale mam dost kvalitní žehličku s keramickýma deskama a nijaký zhoršení nepozoruju. A že ji používam takový 3-4 roky.

No, už mě nenapadá, co víc bych o sobě mohla napsat. Kdyžtak něco doplním Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 5:19 pm    Předmět: Citovat

Vítám tě tu Smile Tohle byla opravdu vyčerpávající zpověď Smile Nezbývá než ti popřát, aby se ti tu líbilo, doufám, že tu najdeš vše, co potřebuješ, užitečných rad je tu vážně spousta Wink Smile Měj se krásně a ať vlásky rychle rostou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 6:16 pm    Předmět: Citovat

Niki, vítej a ať se ti tu líbí Very Happy
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:11 am    Předmět: Citovat

Ahojky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 5:07 pm    Předmět: Citovat

Vítám tě tu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.