Krém na suchou a citlivou pleť
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d38dd3889a2e828b2a762a7619abd34fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 7:17 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Ale až mi dojde, rozhodně koupím máslo od Hádka, protože za tři sta i s poštovným seženu na netu půlkilovou pikslu Very Happy másla, a to je s tou troškou co prodává celkem draho Saloos nesrovnatelné.


Jo taky plánuju Hádka, ta cena je vážně skvělá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 9:02 am    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
Teď ještě řešim co s tim co mi uděll ten krém od Baley...nevim co to je, jestzli vyrážka, nebo ucpaný pory. Mám na xitě jakoby takovou krupičku, jako by ty pory byly vystouplí, obličej vubec není hladkej.

já bych řekla, že to je vyrážka... taky se mi po většině nepřírodních krémů vysype taková drobná krupička... zkus to nechat v klidu, snad se to brzo ztratí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

No naštěstí mě to moc nehyzdí, tak není problém to nechat v klidu...díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 10:48 am    Předmět: Citovat

Ještě když se vrátím k těm hydratačním krémům, tak jsem je taky zkoušela a přišly mi na opravdu suchou pleť příliš slabé. Takové vodové, absolutně nevyživující - měla jsem Dermacol a a Ryor. Navíc mě po nich trochu škrábala kůže.
Zelená Weleda - je sice trochu dražší, ale 50 ml se dá sehnat za nějakých 180 korun a to už se dá. Na internetu je ještě levnější - ale zas to poštovné. Já zas koupím tuhle zelenou Weledu na zimu, do mrazů je perfektní. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

Já mám extrémně suchou pleť, pne, nemastí se vlastně ani trochu (ani přirozeně) a dělají se mi šupinky. Akorát to mám ztěžené tím, že mám akné, takže všechny přípravky na akné jsou zároveň i na mastnou, takže echt vysušujou, ty na suchou zas zhoršují akné. Rolling Eyes Nicméně jsem dneska našla doma vzoreček Biodermy Atoderm PP (úplně malilinkatý) na suchou pleť, tak jsem ho zkusila a byla jsem dost překvapená Shocked Na suchou pleť zabral naprosto krásně. Akorát, že to je tak na jedno, dvě použití Mad Jsem se koukala na velká balení, a jsou fakt hrozně drahá Confused Takže k Vánocům... Laughing Nicméně by mě zajímalo... Nevíte, jestli mi lékárna prodá nebo dá vzorečky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 11:32 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Já mám extrémně suchou pleť, pne, nemastí se vlastně ani trochu (ani přirozeně) a dělají se mi šupinky. Akorát to mám ztěžené tím, že mám akné, takže všechny přípravky na akné jsou zároveň i na mastnou, takže echt vysušujou, ty na suchou zas zhoršují akné. Rolling Eyes Nicméně jsem dneska našla doma vzoreček Biodermy Atoderm PP (úplně malilinkatý) na suchou pleť, tak jsem ho zkusila a byla jsem dost překvapená Shocked Na suchou pleť zabral naprosto krásně. Akorát, že to je tak na jedno, dvě použití Mad Jsem se koukala na velká balení, a jsou fakt hrozně drahá Confused Takže k Vánocům... Laughing Nicméně by mě zajímalo... Nevíte, jestli mi lékárna prodá nebo dá vzorečky?

Jo v lékárně by ti je měli dát. Nebo vyzkoušej nějaký olejíky od Saloos, jsou tma různý kombinace...na suchou s akne atd a tak nějak různě. Já na ně koukala, až mi dojde Alverde avokádovej tak si ho asi koupim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 12:35 pm    Předmět: citlivá suchá pleť Citovat

Já mám podobné problémy - extrémně suchou kůži a po každém dražším krému se mi dělají červené fleky po obličeji bez ohledu na značku. Nejlepší co jsem zatím našla je Norkový krém od ústavu lékařské kosmetiky ( http://www.lekarna.cz/norkovy-vyzivny-krem-35g/ ). Mají buď výživný nebo hydratační a oba mi vyhovují, jsou sice mastnější, ale rychle se zasají. Jedno balení mi vydrží tak půl roku a cena je okolo 50 kč. Někomu, ale možná přijde moc hutný... Akorát na akné to teda asi moc nebude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 1:14 pm    Předmět: Re: citlivá suchá pleť Citovat

Caithlin napsal:
Já mám podobné problémy - extrémně suchou kůži a po každém dražším krému se mi dělají červené fleky po obličeji bez ohledu na značku. Nejlepší co jsem zatím našla je Norkový krém od ústavu lékařské kosmetiky ( http://www.lekarna.cz/norkovy-vyzivny-krem-35g/ ). Mají buď výživný nebo hydratační a oba mi vyhovují, jsou sice mastnější, ale rychle se zasají. Jedno balení mi vydrží tak půl roku a cena je okolo 50 kč. Někomu, ale možná přijde moc hutný... Akorát na akné to teda asi moc nebude Smile

Díky, mrknu po něm. Mě ten Alverde docela vyhovuje, jenom se blbě vztřebává a dlouho se po něm lesknu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 7:28 pm    Předmět: Re: citlivá suchá pleť Citovat

Chatny napsal:

Díky, mrknu po něm. Mě ten Alverde docela vyhovuje, jenom se blbě vztřebává a dlouho se po něm lesknu...


Ono tomuhle to taky chvilku trvá, ale lesklá si nepřijdu...teď jsem koukala, že mají i nějaký olivový a ještě jeden druh co už jsem zapoměla...no až dojde tak je ozkouším, teda pokud je u nás budou mít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

Docela mě zklamal ten s růží, po chvilce jako bych se nenamazala. Jsem už nechtěla zkoušet jinej od Alverde, ale podlehla jsem. Zkusím smíchat zbytek toho růžovího s tím avokádovim, co to udělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.