Krém na suchou a citlivou pleť
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3135fd4cb61f54264d08cd36b6a51730Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 4:30 pm    Předmět: Citovat

Chatny, já mám ten samý problém a už přes dva roky používám Biodermu, stejně jako Kathory Atoderm PP a kombinuju to s krémy i z jiných řad, ale vše od Biodermy. Jsem moooc spokojená, pleť mám hodně suchou a před Biodermou jsem se musela mazat 3x denně a stejně jsem měla pleť vyschlou, byla to hrůza Confused Jsem šťastná, že jsem přišla na Biodermu, je to velká změna, konečně se můžu třeba napudrovat nebo udělat make-up, což předtím nešlo.
Je pravda, že ty počáteční investice jsou docela vysoký (krémy, pleťová voda, odličovadlo...), ale třeba Atoderm PP mi vydrží snad rok, je to velká tuba a stačí maličko krému. V lékárně ti dají vzorečky, vše vyzkoušej, než do toho vrazíš peníze... zkus třeba i Eucerin a Avene, myslím, že je to podobné, slyšela jsem na vše jen chválu. Avene je o něco dražší než Bioderma, Eucerin myslím zhruba nastejno, nebo aspoň před těma dvěma lety to tak bylo Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

Možná ještě jeden tip, jedna kosmetička mi doporučovala v případě potřeby "vrstvit" krémy (ale jen od jednoho výrobce), takže na noc dám napřed Hydrabio riche z hydratační řady a na to teprve Atoderm PP - moje pleť potřebuje holt už víc výživy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

Aha, to je dost zajimavé...tak si asi udělám výlet do lékárny! Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 12:13 pm    Předmět: Citovat

Na suchou pleť můžu doporučit noční fluid od Tautropfenu a noční regenerační krém od Mádary. Nepoužívám je, protože mám pleť dehydratovanou (a než jsem na to přišla, pořád jsem byla nešťastná z krémů na suchou Mad), ale jsou dost mastné. Jsou tedy hodně drahé, o dost dražší než Weleda. Což je škoda, denní fluid je první krém, který mně vyhovuje stejně jako oleje. Sad
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

na suchou pokožku je nejlepší denní a noční růžový krém od Logony, mažu se s ním občas i já- mám po něm luxusně heboučký xichtík, ale je mamky, ta má hodně suchou pokožku a je nadmíru spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 3:45 pm    Předmět: Citovat

ja používam na striedačku Eucerin a nedám dopustiť na Avene,v lete s uv filtrom,používam od nich aj mydlo na tvár,a v zime keď mrzne gold créme,na noc výživný a teraz som si kúpila aj tonovací . http://www.docsimon.sk/kategorie/rad-kozmetiky-avene
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

Chatny, podobne ako Descantes používam Skinfood od Weledy a až na podivnú citrusovú vôňu je veľmi príjemne premasťujúci, ale dlhšiu dobu už pokukujem aj po tomto od Cannadermu: http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=4457 . Zatiaľ s ním ale bohužiaľ osobnú skúsenosť nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ann ann 108
0-7
0-7


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 3:10 pm    Předmět: Citovat

Mě na suchou pleť zabral Krém Růže od Martiny Gebhardt. Zvlášť teď v tom chladným počasí je moc fajn. Pleť po ní mám takovou hebkou a vláčnou Smile Občas se mi k tomu udělá akné, tak jsem si k pořídila i Šalvějové tonikum, které mě nevysuší, ale podpoří hojení. Opravdová spokojenost! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 4:56 pm    Předmět: Citovat

Za mě stoprocentně doporučuju denní mandlový krém od Weledy (je trošku dražší ale na mojí extra přesušenou a šupinatou kůži žádný levnější tak dobře nezabírá). Jednou se mi dokonce podařilo narazit na akci, že k němu zdarma dávali to mandlové čistící mléko (mimochodem taky vynikající) Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 5:10 pm    Předmět: Citovat

Od Weledy jsem ještě používala kosatcový krém, nevím jestli je přesně na suchou pleť, spíš ne, ale byl bezva Smile A ještě Ryor, dřív mi neseděl, ale teď se mažu krémem s hroznovým vínem a je dobrý, a příjemný pod makeup Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.