Krém na suchou a citlivou pleť
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=73e58081064af968ef55d44007ac9651Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 5:12 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Od Weledy jsem ještě používala kosatcový krém, nevím jestli je přesně na suchou pleť, spíš ne, ale byl bezva Smile A ještě Ryor, dřív mi neseděl, ale teď se mažu krémem s hroznovým vínem a je dobrý, a příjemný pod makeup Smile


Kosatcový je na normální pleť Wink taky jsem ho zkusila ale za mě už znova nekoupím Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 8:24 pm    Předmět: Citovat

Mě moc vyhovuje La Chévre - hydratační s tvarohem. Docela hezky se vstřebává, je lehký, ale hydratuje perfektně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 11:53 am    Předmět: Citovat

Už jsem to někam psala, ale mně naprosto vyhovuje Hydrabio od Biodermy, konkrétně Légére ráno a Sérum večer. Šupiny zmizely, nejsem vyschlá a pleť si chrochtá blahem. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anitap
0-7
0-7


Založen: 13.1.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 4:18 pm    Předmět: Re: Krém na suchou a citlivou pleť Citovat

Chatny napsal:
Holky poraďte mi, čim na suchou pleť na obličeji? Je mi už přez dvacet, pleť mám jako saharu, sem tam se mi udělá nějakej pupínek. Chtěla jsem, si koupit nějakej pečující krém...po Garnieru jsem se osypala a měla hned vysušenou pleť, po Alverde jako bych se ničim nenamazala a co jsem teď zkoušela od Baley tak mi totálně ucpal pory na obličeji(vše krémi na suchou a citlivou pleť) a ted nevim co s tim a k tomu ješte nejde rozetřít Crying or Very sad Už mě to fakt štve....potřebuju nějakej hodně mastnej, neucpávající a pečujicí krém na suchou a citlivou pleť za rozumnou cenu...neporadily by jste mi prosím něco? Rolling Eyes


Po mojí osobní zkušenosti nedám dopustit na pečující krém z bambuckého másla od Martiny Gebhardt. Moje pleť je po něm jak v bavlnce, šupinky zmyzely a stačí ho nanášet opravdu malinko, takže i ušetřím a nemusím neustále dokupovávat Smile mrkni na http://martina-gebhardt.cz/pece-o-plet/pece-s-bambuckym-maslem/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 4:30 pm    Předmět: Citovat

Sice to sem úplně nepatří, ale přijde mi zbytečné zakládat nové vlákno. Máte vyzkoušený nějaký přírodní (nejlépe ne moc drahý) krém, který je fajn na obličej i tělo? Začínám se balit na léto a minimalizuju co se dá, takže s sebou beru jen krém s UV faktorem a jeden další (na obličej, tělo ruce...). Chtěla jsem brát Alverde máslo, ale to je na obličej hodně hutné, ostatní krémy od Alverde mi spíš vysušují a dráždí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 8:44 pm    Předmět: Citovat

Máte nějaké nové objevy co se týče přírodního krému na suchou pleť? Používám mandlovou Weledu, zatím je to asi to nejlepší, ale v zimě se mi zdá slabá. Koupila jsem proto růžový od Logony, ale ten mě moc neuchvátil. Navíc se mi začínají šíleně ucpávat póry, ale to kosmetikou není, podezřívám z toho psychický stav Confused Do toho vysychám, takže se mažu klidně několiktát za den, jinak mám pocit že mi praskne obličej jak se vytahuje. Jsem z toho trochu nešťastná, od léta mě pleť strašně zlobí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 10:41 pm    Předmět: Citovat

citace:
Máte nějaké nové objevy co se týče přírodního krému na suchou pleť? Používám mandlovou Weledu, zatím je to asi to nejlepší, ale v zimě se mi zdá slabá. Koupila jsem proto růžový od Logony, ale ten mě moc neuchvátil. Navíc se mi začínají šíleně ucpávat póry, ale to kosmetikou není, podezřívám z toho psychický stav Confused Do toho vysychám, takže se mažu klidně několiktát za den, jinak mám pocit že mi praskne obličej jak se vytahuje. Jsem z toho trochu nešťastná, od léta mě pleť strašně zlobí.


Zkus krém Alverde s avokádem a heřmánkem. Je vhodný právě na dehydratovanou a velmi citlivou pokožku. Sama ho používám, a je to snad nejlepší krém na obličej, co jsem kdy měla. A to jsem předtím používala dětský krémy, a stejně mě po nich trochu svědila kůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 10:47 pm    Předmět: Citovat

Lúthien: nvm jakou máš pleť, ale pokud suchou a citlivou tak Altermed Leciderm, ale to fakt jen pokud máš problematickou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Máte nějaké nové objevy co se týče přírodního krému na suchou pleť? Používám mandlovou Weledu, zatím je to asi to nejlepší, ale v zimě se mi zdá slabá. Koupila jsem proto růžový od Logony, ale ten mě moc neuchvátil. Navíc se mi začínají šíleně ucpávat póry, ale to kosmetikou není, podezřívám z toho psychický stav Confused Do toho vysychám, takže se mažu klidně několiktát za den, jinak mám pocit že mi praskne obličej jak se vytahuje. Jsem z toho trochu nešťastná, od léta mě pleť strašně zlobí.


Já teď měla několik vzorečků tohoto krému http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=7789 a přijde mi dobrý. Pěkně se vsakuje a nemusím se přes den vůbec mazat. Ovšem je fakt, že ve zkouškovém se jdu maximálně projít, takže ještě nezažil pořádnou zatěžkávací zkoušku venku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 7:16 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan podle popisu mi to připadá spíš jako lehčí hydratační krém, po těch se musím prakticky hned namazat znova Sad Nebo se pletu?

Soniczko, jelikož jsem se mi ze sucha začali na obličeji odlupovat skoro půlcentimetrové kusance kůže, asi se po něm podívám, vypadá nadějně. Seženu ho v lékárně, nebo jinde?

Indil, Alverde pro mě bohužel naní správná volba, po krémech jsem jen ulepená a vůbec se nevsakují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.