Pozdrav ze Severu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=68ab07683ecaa93f48aa19056fb69bdbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cammeron
0-7
0-7


Založen: 24.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 9:35 pm    Předmět: Pozdrav ze Severu Citovat

Ahoj Very Happy
Původně bičován touhou po změně barvy vlasů, následně včas rozumem zkrocen a donucen se chvíli pídit po informacích, než podniknu tak razantní krok, jsem našel vaše úžasné forum, které mi nejen poskytlo značný přehled, co se barvení vlasů týče, ale i veškerá jeho temná úzkalí (především kolem znehodnocení vlasů apod.).
Hlavně jsem zde objevil nový kontinent v podobě Henny, což je rozlehlá kapitola sama o sobě a po absolvování dlouhé poutě kolem názorů a postřehů v tématech, věnovaných tomuto malému zázraku, jsem již bez váhání popadl telefon, hbitě vytočil číslo kadeřnice a pevným, rozhodnutým hlasem oznámil, že barvu obstarávám já.
Abych to zkrátil. Výsledek po barvení hennou byl působivý, leč velmi krátkodobý. Barva zhruba po týdnu důstojně opustila mou kadeř se slovy "Nemej se tak často" (bohužel kvůli sportu musím). Nicméně půlku krabičky ještě mám a hodlám ji použít! Smile

Tímto ale moje slídění zde nekončí.
Mimo to barvení chovám ještě touhu po dlouhých vlasech. V současné době je mám téměř k ramenům, což jen poukazuje jak dlouhou cestu před sebou ještě mám. (ale zůstávám trpělivý Smile ) A způsobům péče o vlasy je zde vyhrazeno také mnoho prostoru k objevování.
Rád si semtam pročtu i nějaký ten článek, kde je vše pěkně srhnuto a vyzdvihnuto. Nicméně veškerá moje konečná rozhodnutí ulpívají právě na dojmech a názorech od vás, a za ně děkuji.

Častokrát jsem pocítil nutkání připsat i svůj názor, ale kam by se poděla všechna slušnost, kdybych se prvně řádně nepředstavil že. Very Happy

Tak tedy jen ve zkratce...
Mimo internet se jmenuji Michal, mám 22roků, baví mě potloukat se světem a fotit všechno barevné Smile
Vlasy mám jen jako takový vedlejší koníček Smile Jelikož to jediné si vyžaduje speciální péči Very Happy

Přeji hezký den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 10:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám tě na DV a i mezi příznivce heny Laughing Už ses možná dočetl o tom, že různé zančky heny chytají a vydrží různě dloho, a taky o tom, že hena chytá lépe až po několika použitích (ale obojí je individuální Wink ).

A do debaty se směle zapoj, nikdo Tě tu neukousne Wink
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 10:48 pm    Předmět: Citovat

Smile ahoj !
Jakou hennu jsi použil? Zde přítomné "hennařky" tě rády poučí a sdělí ti, že na značce v tomto případě opravdu záleží - levná henna z DM neuděla takovou barvu jako třeba dražší Hennecolor.
22 let - ideální věk pro rozhodnutí "nechám si narůst dlouhé vlasy" !
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 5:49 am    Předmět: Citovat

Vítej, a jak už bylo výše napsáno, henna chytá pořádně až po více použitích, takže vytrvat Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 7:21 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej nám Very Happy

Ano ano, henna začne držet až po několika použitích:) na značce taky zaleží.. a každy si taky musi najít tu svou Smile

Ili, máš pravdu 22 je idealní věk pro toto rozhodnutí Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 8:24 am    Předmět: Citovat

tiez ta tu vitam. velmi pekne si sa uviedol Very Happy. ja mam tiez 22 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cammeron
0-7
0-7


Založen: 24.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 9:20 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:

...Jakou hennu jsi použil?...

V našem maličkém městě bohužel nabídka henny není tak rozmanitá.
DM i přes jeho snadnou dostupnost nepřicházelo v úvahu.
Naštěstí je u nás mnoho zapadlých krámků, o kterých se člověk doví až když s lehkým fanatismem v očích usilovně něco shání Smile ... A tak jsem zabloudil až do Herby, kde bylo důstojně na policích vystaveno mnoho krabiček od HenneColor. Volba byla jasná.
ilona napsal:

...na značce v tomto případě opravdu záleží...

Toto jsem si právě díky zdejším tématům věnovaným henně uvědomil. Proto kdybych u nás nesehnal tu HenneColor, posléze bych podnikal cestu do Prahy Smile
Succuba, KačBeth a wensdy napsal:

...hena chytá lépe až po několika použitích...

Ano, ano. Alespoň při a po aplikaci tak krásně voní, takže se dalším použitím nehodlám bránit Smile

Abych to doplnil, tak s nanesenou hennou jsem od kadeřnice, s čepicí na hlavě, v 30ti stupních, vesele odkráčel domů a tam ji poskytl ještě 5 hodin působení. Výsledkem byla tmavší, na slunci měděná barva. (Příroda mě obdarovala blond vlasy, které se mi rok co rok barvily do hnědé)
Takže k experimentaci s jinými značkami se zatím nemám.
ilona napsal:

...22 let - ideální věk pro rozhodnutí "nechám si narůst dlouhé vlasy" ! ...

Nějak nemůžu přijít na to, v čem ten ideál spočívá Smile Že by to byl zlatý věk růstu vlasů hm? Nebo sarkasmus? Very Happy
Nicméně myšlenka dlouhých vlasů mě mohla napadnout už dřív Smile

Pěkný den a děkuji vám za uvítání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 9:51 am    Předmět: Citovat

nevím, ale já se pro ně rozhodla v jedenadveceti Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:50 am    Předmět: Citovat

Cammeron napsal:
Nějak nemůžu přijít na to, v čem ten ideál spočívá Smile

No v tom, že jseš mladej přece Smile To znamená, že na růst pořádného hára máš ještě hromadu času. (oproti někomu,kdo by si třeba chtěl nechat narůst páčo v šedesáti)
Jinak tě tu taky vítám, rad tu jsou hromady, ani se nenaděješ a vlasy budou do půlky zad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej, podle toho, jak ses představil, bych si tipla, že sem skvěle zapadneš! Very Happy A držím palce, ať se henně propříště na Tvým háru zalíbí více, takže ho nebude opouštět tak překotně. Wink (což je ostatně dost pravděpodobný - fakt drží líp po více aplikacích). Jestli jsi měl napoprvý směsku míchanou zatepla a neodstátou, možná by stálo za to ji propodruhý namíchat hennu tak 12-24 hodin předem s citronovou šťávou a pak jenom něčím teplým doředit - někdo tvrdí, že to líp chytá, mně osobně to teda chytá stejně jako neodstátá směska, ale zdá se, že to pak líp drží, tak to třeba zafunguje i u Tebe. Cool
Jo a moc se mi líbí Tvůj styl psaní. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.