Starostlivosť o Vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=18a1c5dbccc241848c37d20b4e62a92aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 4:23 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Tak držím palce, ať glisskur funguje a ty vlásky ochrání. Cool
Jinak tužidlo (alespoň u mně, já mám taky hodně jemný vlasy) - funguje hlavně na to, že ty vlasy maličko zatíží, takže jsou pak míň jemný, líp držej, kde je chci mít a vítr má větši práci je rozfouknout - já většinou, když fakt potřebuju vlasy nějak fixovat a venku fičí vítr, kombinuju tužidlo (to dávám po umytí) i lak. Jednak mi pak toho laku stačí míň, jednak mi přijde, že většina tužidel, co jsem kdy měla, vlasy spíš chrání než poškodí - alespoň když jsou tak jemný, jako mám já. Ale to jenom tak na okraj -každýmu vyhovuje něco jinýho, jestli kombinaci větrnýho počasí a jemnejch vlasů zvládneš s lakem a glisskurem, není potřeba zbytečně experimentovat. Very Happy Cool
(Jo a ten gel z lněnejch semínek funguje jinak než normálně kupovaný gely - moje vlasy by s takovým tím mokře mastým vzhledem po normálním gelu taky vypadaly přinejmenším divně Twisted Evil - je to spíš taková čistě přírodní alternativa pěnovýho tužidla, když člověk nechce plácat na hlavu drogérkovou chemii.)


Tak diki teda moc dúfam aj ja že to bude fungovať a ten Gliss Kur tie vlasy fakt ochráni Smile Tak a čo sa týka kombinácie Laku A Tužidla to som ešte tiež nikdy neskúšal Very Happy také dačo by ma asi ani nenapadlo kombinovať tieto dve Very Happy Ale nič v zlom samozrejme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 5:25 pm    Předmět: Citovat

Luky napsal:
Ahoj Déscantes, tak nie zlý nápad neskúšal som nemám s prírodnými žiadne skúsenosti ešte, a kde sa dajú vlastne kúpiť bežne v drogérii, alebo nie? no a dík že si spomenul tú zimu asi presne to som pokašlal aj ja minulý rok a bolo to v prdeli:-( Presne jak píšeš pri česaní mi vypadlo toľko vlasov fuu som si nevedel predstaviť že čo sa deje... že kde robím chybu Sad A aké masky doporučuješ? a ako ich používať? A diki za privítanie aj za rady tvoje Smile

Lak od Alverde seženeš jenom v DM drogerii. Mají tam regál s touhletou přírodní kosmetikou, a tam ten lak je, taková zelená flaštička. Kdyžtak ti to pomůže najít prodavačka, když se zeptáš Smile
Já už si asi dokážu trochu představit, co máš za vlasy. Možná bys mohl zkusit ještě takovou vodičku ve spreji, funguje to trochu jako tužidlo, trochu jako lak, dělá to Balea a je to taková trojůhelníková průhledná flaštička. Stříká se to ke kořínkům a dělá to objem. Jmenuje se to myslím Forming Water..ale to teď nevím určitě...jestli se podíváš nebo zeptáš prodavačky, určitě to najdeš.
Balea je levná, taky bys mohl vyzkoušet, stojí to nanejvýš padesát korun. Baleu taky seženeš jen v DM drogerii Smile

Masky se nanáší po umytí vlasů šamponem - naneseš na vlhké vlasy, nějakou dobu necháš, spláchneš. Masek je hodně -Nivea, Gliss kur, Fructis - v drogerii jsou jich hromady. Nebo můžeš zkusit domácí masku ze surovin v kuchyni - olej, vejce atd. Je tady i vlákno, stačí se podívat do fora, rad je přehršel a určitě najdeš něco, co ti bude vyhovovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Luky napsal:
Ahoj Déscantes, tak nie zlý nápad neskúšal som nemám s prírodnými žiadne skúsenosti ešte, a kde sa dajú vlastne kúpiť bežne v drogérii, alebo nie? no a dík že si spomenul tú zimu asi presne to som pokašlal aj ja minulý rok a bolo to v prdeli:-( Presne jak píšeš pri česaní mi vypadlo toľko vlasov fuu som si nevedel predstaviť že čo sa deje... že kde robím chybu Sad A aké masky doporučuješ? a ako ich používať? A diki za privítanie aj za rady tvoje Smile

Lak od Alverde seženeš jenom v DM drogerii. Mají tam regál s touhletou přírodní kosmetikou, a tam ten lak je, taková zelená flaštička. Kdyžtak ti to pomůže najít prodavačka, když se zeptáš Smile
Já už si asi dokážu trochu představit, co máš za vlasy. Možná bys mohl zkusit ještě takovou vodičku ve spreji, funguje to trochu jako tužidlo, trochu jako lak, dělá to Balea a je to taková trojůhelníková průhledná flaštička. Stříká se to ke kořínkům a dělá to objem. Jmenuje se to myslím Forming Water..ale to teď nevím určitě...jestli se podíváš nebo zeptáš prodavačky, určitě to najdeš.
Balea je levná, taky bys mohl vyzkoušet, stojí to nanejvýš padesát korun. Baleu taky seženeš jen v DM drogerii Smile

Masky se nanáší po umytí vlasů šamponem - naneseš na vlhké vlasy, nějakou dobu necháš, spláchneš. Masek je hodně -Nivea, Gliss kur, Fructis - v drogerii jsou jich hromady. Nebo můžeš zkusit domácí masku ze surovin v kuchyni - olej, vejce atd. Je tady i vlákno, stačí se podívat do fora, rad je přehršel a určitě najdeš něco, co ti bude vyhovovat Smile


Ok teda diky zdá sa mi že tu u mňa dake Dm je Smile Možno tam zájdem a spýtam sa:-) A fakt sa oplatí kúpiť ten lak od Alverde? Neškodí vlasom? A čo tá vodička? A z tých masiek akú mi odporučíš? Či to je jedno? A diki moc ešte raz aj tebe Smile Mne fakt weľmi záleží na pekných a zdravých vlasoch:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 10:30 am    Předmět: Citovat

Luky - já tě nechtěla s tím Alverďáckým lakem vyděsit - ono je to hodně individuální, co sedne jednomu, nemusí sednout druhýmu. Není to tak, že by mi ty vlasy vysušil nějak úplně hrozně - ale prostě mi "normální" laky, třeba od welly, sedly líp (a taky o trochu líp držely). Třeba zrovna pro tebe to bude to pravý, to nepoznáš, dokud nezkusíš na vlastní vlasy.
A jinak s maskama je to taky dost individuální, obecně si tady dost lidí pochvaluje wonder od gestilu (o tom se povídá ve vlákně Býčí žlázy, ale jednak není z nejlevnějších, jednak není moc snadno dostupnej) nebo - když už budeš v tom DM tak rybízovou masku od Baley nebo masku od Alverde.
A kuchyňský zábaly jsou prima, nevýhoda je, že aby účinkovaly naplno, je dobrý je mít na hlavě minimálně hodinu (dost lidí ale nechává třeba i přes noc). Kdyžtak mrkni na Vlasové zábaly domácí výroby (nebo tak nějak, přesnej název si nepamatuju). Dost často bejvá základ nějakej olej, žloutek, med + spousta jinejch věcí, experimentům se meze nekladou.
Držím palce! Very Happy Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 8:13 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Luky - já tě nechtěla s tím Alverďáckým lakem vyděsit - ono je to hodně individuální, co sedne jednomu, nemusí sednout druhýmu. Není to tak, že by mi ty vlasy vysušil nějak úplně hrozně - ale prostě mi "normální" laky, třeba od welly, sedly líp (a taky o trochu líp držely). Třeba zrovna pro tebe to bude to pravý, to nepoznáš, dokud nezkusíš na vlastní vlasy.
A jinak s maskama je to taky dost individuální, obecně si tady dost lidí pochvaluje wonder od gestilu (o tom se povídá ve vlákně Býčí žlázy, ale jednak není z nejlevnějších, jednak není moc snadno dostupnej) nebo - když už budeš v tom DM tak rybízovou masku od Baley nebo masku od Alverde.
A kuchyňský zábaly jsou prima, nevýhoda je, že aby účinkovaly naplno, je dobrý je mít na hlavě minimálně hodinu (dost lidí ale nechává třeba i přes noc). Kdyžtak mrkni na Vlasové zábaly domácí výroby (nebo tak nějak, přesnej název si nepamatuju). Dost často bejvá základ nějakej olej, žloutek, med + spousta jinejch věcí, experimentům se meze nekladou.
Držím palce! Very Happy Cool Very Happy



Ahoj, tak po dlhšom čase som tu zase:-) Vždy sa sem rád vraciam super komunita a ochotný ludia ktorý dokážu poradiťSmile Titania ty si ma tým lakom vôbec nevydesila ja som sa len spýtal nič viac... Ešte sa chcem spýtať v KE som sa dosť spotil každý deň tak som si vlasy umýval pomerne často... Pretože keď som sa vrátil vyzerali otrasne prepotené... Ráno vždy používam ten lak-klasicky a keď príden domov rozčešem a dám ten Gliss Kur aby sa zregenerovali a le zdá sa mi že každodenným dávaním totho balzamu sa mi mastia skoro vlasy... Ešte sa chcem spýtať či časté umývanie vlasov vlasom neškodí alebo dačo... Alebo je to naopak dobre keĎ si umjem vlasy napr každý deň alebo každý druhý a na to dám ten Gliss Kur? Diki moc vopred za odpovede:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 7:42 am    Předmět: Citovat

Tak ma napadlo, čo takto čelenku? U nas ju nosia aj chalani a na takých do copu nedorastených vláskoch vyzerá celkom fajn Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 10:48 am    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Tak ma napadlo, čo takto čelenku? U nas ju nosia aj chalani a na takých do copu nedorastených vláskoch vyzerá celkom fajn Wink


No diki moc ale v tej čelenke akože fakt nevyzerám moc dobre Very Happy jak Ježiš Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 11:04 am    Předmět: Citovat

Luky napsal:
psilocybe napsal:
Tak ma napadlo, čo takto čelenku? U nas ju nosia aj chalani a na takých do copu nedorastených vláskoch vyzerá celkom fajn Wink


No diki moc ale v tej čelenke akože fakt nevyzerám moc dobre Very Happy jak Ježiš Very HappyVery Happy


neviem, nevidela som Ta, ale ,pravda, nie kazdemu sedi čelenka..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 11:21 am    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Luky napsal:
psilocybe napsal:
Tak ma napadlo, čo takto čelenku? U nas ju nosia aj chalani a na takých do copu nedorastených vláskoch vyzerá celkom fajn Wink


No diki moc ale v tej čelenke akože fakt nevyzerám moc dobre Very Happy jak Ježiš Very HappyVery Happy


neviem, nevidela som Ta, ale ,pravda, nie kazdemu sedi čelenka..


Tak už si ma môžeš pozrieť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 6:40 pm    Předmět: Citovat

ved som sa pozrela, ale to či by to čelenka sadla, veru vydedukovať neviem Embarassed ...ale verim tvojmu úsudku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.