Mýt vlasy ve večerních nebo ranních hodinách?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e44ad76ff50f020dea66c2913ffa8721Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 3:00 pm    Předmět: Citovat

Tak já to mám jednodušší, protože nemusím mýt denně. Naopak by mi to vlasy dorasilo.
V noci se válet po mokrých vlasech u mě nepřichází v úvahu, to bych o ně brzy přišla. A protože schnou 4 hodiny, musím to naplánovat. Takže nejčastěji myju odpoledne, aby do večera uschly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Tak já to mám jednodušší, protože nemusím mýt denně. Naopak by mi to vlasy dorasilo.
V noci se válet po mokrých vlasech u mě nepřichází v úvahu, to bych o ně brzy přišla. A protože schnou 4 hodiny, musím to naplánovat. Takže nejčastěji myju odpoledne, aby do večera uschly.



Taky mi schnou dlouho. Někdy i kolem 5 hodin. V létě je to bez problémů, ale v zimě... jak říkám, když si chci nechat rozpuštěné vlasy, tak je musím umýt ráno. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 3:18 pm    Předmět: Citovat

Vlasy po zadek, rovné, poměrně rychle se mastící. Mytí ovšem podřizuju hlavně časovým podmínkám - tzn. když mám volno, tak klidně přes den, ráno, dopoledne, odpoledne to je fuk, přes týden, když jsem v práci, tak většinou holt večer. Pokud jsou vlhké před spaním, řeším to zapletením copu, to potom nejsou ráno tak děsivé, jako kdybych je nezapletla. Občas se dokopu k přivstání si a umytí ještě před odchodem do práce - to zejména v zimě, kdy máme doma chladno a vlasy mi prostě večer před spaním dostatečně neuschnou, kdybych se rozkrájela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 3:38 pm    Předmět: Citovat

Já mám suché vlasy, skoro pod lopatky a taky dlouho schnou. Mytí ráno u mě nepřichází, když jdu do práce, v úvahu, nefénuju a akorát bych nastydla. Teď mám dobrou pracovní dobu Smile , takže můžu umývat vlasy odpoledne a do večera uschnout.
Dlouho jsem ale myla večer a šla spát s vlhkými, když byly kratší, tak dokonce s úplně mokrými - nevím, jak je to možné, ae moc hezky se pak navlnily Smile Ale byly pak takové spláclejší, ne tak nadýchané.
Jo, a umývám tak 2x týdně.

zakladatelce: Když máš vlasy spíš mastné, tak není dobré chodit spát s mokrou/vlhkou hlavou, vlasy se pak prý mnohem rychleji mastí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 4:29 pm    Předmět: Citovat

ahojky ráda bych ti poradila, ale od toho tu jsou i další fora, tak jen ve zkratce:
já mám vlasy rovné, jemňoučké, jak pavučinka, do pasu, se skolnem k maštění. Ale naučila jsem jen na 4 dny, přes to nejdu, nechcu si je zhýčket. ovšem 60% času jen nosím spletené! jinak bych to nedala.
myju ráno nebo večer, je mi to fuk, jak to vyjde, vlasy schnou přes hodku, není to tak hrozné. Takže hodím do drdolu a jdu, večer VŽDY do copu/copů. Jinak to nejde, nerozčesala bych to!! a tobě radím to samý . splétat, ať si třeba interval prodloužíš. Mno takže můj nápad - co to střídat? Ráno, na večer zaplést, druhý den zapletené (drdol, cop, culík...), a umýt zase večer, pak den, pak ráno...?
snad je to srozumitelné, ale za mě -já bych umřela kdybych si vlasy myla každý den. Bych tam pak nic neměla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 4:51 pm    Předmět: Citovat

Vlasy mám vcelku normální, nemastí se skoro vůbec, myju jednou až dvakrát za týden. Ráno ne, to by mi jen tak neuschnuly, večer ani omylem - spát s mokrými vlasy se nemá, jsou náchylnější k poškození při tom "šmrdlání" po polštáři. Nehledě na to, že bych je měla ráno celé pomačkané.
Myju zásadně odpoledne, do večera hezky proschnou a je to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 5:38 pm    Předmět: Citovat

ja si je myju vzdycky rano (podle potreby, nekdy kazdy den, nekdy obden) a to z toho duvodu, ze rano uz bych je nerozcesala (a jak se znam ani by se mi nechtelo je rozcesavat - pro me je to ztrata casu Embarassed ) a kdybych si udelala cop, tak bych je mela u hlavy splihle ... navic kdyz jdu spat nesmim mit ani trochu vlhke vlasy, protoze me jinak zacne silene svedit hlava a muzu se druhy den udrbat Sad ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 6:21 pm    Předmět: Citovat

Já myju večer.
Protože z vlhkých vlasů dělám dva copy, ať mám ráno aspoň trochu vlny, objem. Většinou vlny rychle splasknou a splihnou, ale jakýsi pseudoobjem tam ty dva dny je.
Jinak mám vlasy do pasu, barvené henou i barvou, ne moc husté a megarychle mastící se, ale těma copama naženu trochu objem, tak můžu mýt jednou za dva dny.
V létě je to ale na houby, to taky myju každý den. Nejlepší je mýt ráno, v noci to nepřeležíš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

mám rovné, jemné po lopatky vlasy. Umývam podla potreby(cca 2 x za týžden), ale čas závisí od poviností. V lete hocikedy, pretoze na slniečku rýchlo uschnú, a nemusím sa báť nachladnutia. Cez školu, ako výde rozvrh, takže aj skoro ráno, aj v noci (to väčinou zapletiem aspon no jemného copu) , aj na obed, proste podľa rozvrhu, aby som kym pojdem von uschla, aspom na 30%. Vlasy zásadne nefénujem(lebo nemám fén Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 7:47 pm    Předmět: Citovat

Mám jemnější na ramena, vysledovala jsem, že nejvíc se zmastí přes noc, a protože uschnou do hodiny, myju zásadně ráno. Když mám mycí den, je mytí první věc, co udělám po vstanutí, abych za těch 50minut mohla opustit byt s relativně suchou hlavou.
Jinak mně na oddálení mytí pomohly taky přírodní šampony a spaní ve volnějším culíku (míň se v noci zmastí, nevim proč).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.