Mýt vlasy ve večerních nebo ranních hodinách?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa6e7151f7ceae94a9efc34582d47cf8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 9:20 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Mám jemnější na ramena, vysledovala jsem, že nejvíc se zmastí přes noc, a protože uschnou do hodiny, myju zásadně ráno. Když mám mycí den, je mytí první věc, co udělám po vstanutí, abych za těch 50minut mohla opustit byt s relativně suchou hlavou.
Jinak mně na oddálení mytí pomohly taky přírodní šampony a spaní ve volnějším culíku (míň se v noci zmastí, nevim proč).


Taky mám pocit, že se nejvíc zmastí přes noc! Večer si říkám, že je to ještě jakž takž dobrý, a ráno kouknu do zrcadla a zděsím se! Takže myji ráno, stejně jako Meadow. A snažím se mýt obden, anebo myji jen ofinu a vršek hlavy, kde je to nejvíc vidět. Což mi připomíná, že zítra mám "mycí den" a bude potřeba vstávat brzo, ach jo... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

Hukan napsal:
Hankabar, díky za příspěvek. A myješ si vlasy denně? Nebo jak?


Právě mé vlasy jsou spíš suché, takže je myju tak jednou za 5 dní... Každopádně vždy po rádnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Vlasy mám normální až mastné, myju obvykle po 3-4 dnech, ale když jsem ve zkouškovým nervní a pořád se drbu, tak každý den. Zásadně odpoledne nebo večer, ráno jsem na to líná. Schne mi to dlouho, takže často chodím spát s vlhkýma až mokrýma vlasama, spletu to do copu a je to ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 10:49 am    Předmět: Citovat

Chtěla bych mýt ráno, ale musím mýt večer, jelikož ráno nemůžu vstávat tak moc brzo (usla bych ve sprše Laughing ). Výsledek je lepší no, ale co se dá dělat s leností že? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hukan
21-40
21-40


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 8:36 pm    Předmět: Citovat

No, tak sleduju, že je tu vás fakt hodně, co si myjete vlasy ráno, to jsem fakt nečekala..

právě..ať už si umyju vlasy odpoledne, nebo večer, krásné jsou vždy pouze do té doby, než si lehnu do postele....a jak trpím, když jdu spát s krásnými, čistými, vzdušnými a voňavými vlasy, když vím, že ráno se probudím se zváleným, zpoceným, smradlavým a mega mastným humusem...

asi začnu mýt ráno..zkusím obden...vím, že už druhý den ráno, to bude mazec, když už po ranním umytí to mám večer mastné, takže druhý den ráno to bude fakt no coment a asi to vyřeším suchým šamponem..bez něj bych byla ztracená a musela bych si to opravdu mýt denně ráno a večer bych už šla stejně do postele se splihlým mastňáčem.....

po ránu bývám stejně mastná celá..celá hlava..obličej, to bych mohla stírat, i uši.....prostě noc je pro mě smaženice Rolling Eyes Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Hukan napsal:
No, tak sleduju, že je tu vás fakt hodně, co si myjete vlasy ráno, to jsem fakt nečekala..

právě..ať už si umyju vlasy odpoledne, nebo večer, krásné jsou vždy pouze do té doby, než si lehnu do postele....a jak trpím, když jdu spát s krásnými, čistými, vzdušnými a voňavými vlasy, když vím, že ráno se probudím se zváleným, zpoceným, smradlavým a mega mastným humusem...

asi začnu mýt ráno..zkusím obden...vím, že už druhý den ráno, to bude mazec, když už po ranním umytí to mám večer mastné, takže druhý den ráno to bude fakt no coment a asi to vyřeším suchým šamponem..bez něj bych byla ztracená a musela bych si to opravdu mýt denně ráno a večer bych už šla stejně do postele se splihlým mastňáčem.....


po ránu bývám stejně mastná celá..celá hlava..obličej, to bych mohla stírat, i uši.....prostě noc je pro mě smaženice Rolling Eyes Shocked Very Happy


Velmi dobře znám tyhle pocity. Mám to úplně stejně. Ráno se lesknu jak olejnička...Vlasy, ksicht, všechno! A to už jsem stará baba a je to snad čím dál horší!!!!!


Naposledy upravil pimpa dne čt září 17, 2009 8:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Ja mám vlasy jemné a polopatky dlouhé,musim si je mít každý dva dny,chtěla bych se dopracovat na mytí jednou za ti dny,ale nějak se mi nedaří.Vlasy meju předevšim na večer..jen v léte si je meju během dne to krásně proschnou během několika minut Very Happy
Jinak když jsi je meju na večer což býva pravidelnější,tak mi proschnou tak za hodinku,což ješte jde..
A na noc jsi dělam volného culika nebo cop,vlásky jsou pak pekně nadychané Smile
A konečně jsem se zbavila i fenu..hodila jsem ho do popelnice Embarassed ..bylo to težký se ho zbavit,ale dokzála jsem to..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 10:00 pm    Předmět: jak casto myt vlasy Citovat

A mejt si vlasy ráno tak na to jsem mooc líná Embarassed a i časově bych to nestíhala někdy chodím do prace na 5:30 a jindy na 6:30 a ta představa vstavat ještě o hodinu dříve než teď,to by bohužel nešlo..to bych asi moc dlouho nevydržela Shocked
Ale zkusit bych to někdy mohla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petully
8-20
8-20


Založen: 26.2.2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 6:28 pm    Předmět: Citovat

Já si vlasy myju jednou za 2 - 3 dny a z 90% večer. Pokud mi totiž úplně neuschnou než vyjdu ven a je tam nedej bože ještě vlhko, vytvoří se z nich něco šílenýho Laughing čarodejnice krepatice hadr Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Já mám kudrnaté nepodajné vlasy, proměnlivé délky od ramen až po lopatky, což závisí na aktuálním stupni kudrnatosti, což závisí na počasí, právě doby od posledního mytí a kdo ví čem ještě. Myju je podle toho jak si řeknou, za ty léta už si rozumíme. Very Happy Prostě podle změny jejich chování poznám, že už je to třeba. Obvykle tak 2-3x týdně.
A teď teda k podstatě otázky: Pokud je to možné (ráno nemusím brzy po probuzení odejít), tak se snažím je mýt ráno. Ony totiž ten první den ty moje kudrny jsou úplně jiné než jindy, úplná vřetena, což když myju odpoledne/večer už další den prostě nemám. Pokud ten čas ráno nemám a vlasy volají "Chceme umýt!", tak myju večer. Horší to pak je, když zrovna nemám čas ani večer ani ráno, to se mnou pak skoro nemluví a zlobí. Laughing A to jsem pak rád, když si na to vyšetřím čas třeba přes poledne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.