Nechte na hlavě aneb Klobouky, čepice, máslo a jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f052451f7a81f89c212a04473b960a29Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 10:58 am    Předmět: Citovat

Sidonie: nakupuju naprosto náhodně a hlavně v nekloboukových obchodech, tam to není tak drahé. Takže HM, New Yorker, bižuterie RB, někdy má něco Top Shop, prostě jak někde zahlédnu klobouky, letím tam. Statsony v sedlářství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 11:51 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Sidonie: nakupuju naprosto náhodně a hlavně v nekloboukových obchodech, tam to není tak drahé. Takže HM, New Yorker, bižuterie RB, někdy má něco Top Shop, prostě jak někde zahlédnu klobouky, letím tam. Statsony v sedlářství.


Ptám se proto, že právě v HM, NewYorkeru a spol. mi ty jejich klobouky absolutně nesedí. Jsou mi malé a takové málo originální pro mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 2:41 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
...nebo ve stejném stylu slamáky... Laughing


Jéžiš, já čtu "slimáky" Laughing toť představa...

jinak já čapky nosím velice ráda Smile na můj profil se bohužel jen tak něco nehodí, rozhodně si nemůžu dovolit bez kšiltu, takže takové ty zimní čepice s "ušima", co přechází v copánky vůbec nosit nemůžu... Když už i prodavačka se tvářila divně a nepřesvědčovala, že "to je pěkný"...
Někde v galerce mám fotku se svým oblíbeným hnědým podzimním kloboučkem. na zimu pak nosím dvě úžasné čepice, co se pod ně krásně vejdou všecky vlasy. A na léto mám něco jako bekovku z hnědého manžestru Smile ach!
Ozdobnými věcičkami taktéž nepohrdám, chtěla bych diadém Smile ale to by mě asi odvezli do bohnic. Doufám, že na nějaké historické akci si ho budu moct vyzkoušet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 10:40 pm    Předmět: Citovat

Já mám klobouky a pokrývky hlavy ráda a mám jich několik (od slamáků přes bekovky k zimním kloboukům, i jeden právě ve stylu 20. let - a tyhle klobouky se mi opravdu moc líbí). babička o mě tvrdí, že si můžu dát na hlavu i nočník a bude mi to slušet Wink , ovšem u klasických zimních čepic to neplatí (právě bohužel ani u těch s copánky u uší, které se mi líbí), ale u klobouků a čepic co nejdou přes uši to paltí téměř 100%.
Bohužel můj drahý nemá klobouky rád, takže je moc nenosím... Tedy s výjimkou "kovbojského" klobouku který nosím na vandry, neboť je to velice praktické.

A diadémy... Moc bych nějaký chtěla, zrovna nedávno jsem na pár krásných slintala v jednom nově objeveném krámu s bižuterií...
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 11:20 pm    Předmět: Citovat

Do největších mrazů nosím baranicu a všichni mi ju závidí! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 11:11 am    Předmět: Citovat

Čepku jsem měla na hlavě naposledy snad na základní škole. Nějak se v nich necítím. Zimní nepohodu řeším kapucí .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

Tak toto zní jako něco, co v nejbližší době otestuju Smile

http://karavana.pise.cz/13532-jak-uvazat-turban.html
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Od podzimu nosívám plstěné klobouky. Mám dva, jeden červenej z CA a druhej z kloboukového obchodu sváteční béžovej s širokou krempou:) Mám je moc ráda. Je mi teplo na hlavu, je to obrana proti dešti, sněhu a ještě jsem originální Wink Líbí se mi hlavně styl klobouků, jak má Angelina Jolie ve VýměněSmile
A teď v létě na vandru po Itošce jsem si v Pise koupila slamáček. Hlubokej s širokou krempou, úplně obyčejnej bez nějakýho vzoru. Proti slunku a vedru ve vlasech ideální! Akorát mě pak po itošce štvalo, že mám málo opálenej xichtík Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Čepku jsem měla na hlavě naposledy snad na základní škole. Nějak se v nich necítím. Zimní nepohodu řeším kapucí .
Milujem kapucne a kúpu vetroviek a kabátov ovplyní hlavne to či má kapucňu.Veľmi sa mi však páčia klobúky,samozrejme na iných Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikiriska De Fóle
41-80
41-80


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 4:30 pm    Předmět: Citovat

Musím říct, že hledaná čepice byla nakonec nalezena u babičky na věšáku Very Happy Teď už jen truchu sněhu, ať můžu vyrazit ven Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.