Tak tedy ahoj všichni :-)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=daa5cd017e727a7f38f3954f0b7a60bdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 6:56 pm    Předmět: Tak tedy ahoj všichni :-) Citovat

Zdravím všechny milovníky krásných vlasů, napíšu něco o sobě ať se nebavíte jen s fotkou Smile Je mi 21 let, studuji v Brně práva, která mne nebaví a uvažuji o změně Wink Bydlím tady od malička, nyní sama jenom se svým milovaným pejskem, fenečkou vipeta Angie. Mým velkým koníčkem jsou parfémy, jinak tanec, knihy, móda, kosmetika, příroda a ono něco mezi nebem a zemí. Zaregistrovat jsem se rozhodla, protože jsou tu úžasné články (a krásné dlouhé vlasy jsou jedním z mých cílů) a z různých zdrojů jsem se doslechla, že je tady na fóru přátelská atmosféra bez urážek, což je na internetu vzácnost. Jsem moc ráda, že tady mohu být!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:11 pm    Předmět: Re: Tak tedy ahoj všichni :-) Citovat

Lady Drace napsal:
Zdravím všechny milovníky krásných vlasů, napíšu něco o sobě ať se nebavíte jen s fotkou Smile Je mi 21 let, studuji v Brně práva, která mne nebaví a uvažuji o změně Wink Bydlím tady od malička, nyní sama jenom se svým milovaným pejskem, fenečkou vipeta Angie. Mým velkým koníčkem jsou parfémy, jinak tanec, knihy, móda, kosmetika, příroda a ono něco mezi nebem a zemí. Zaregistrovat jsem se rozhodla, protože jsou tu úžasné články (a krásné dlouhé vlasy jsou jedním z mých cílů) a z různých zdrojů jsem se doslechla, že je tady na fóru přátelská atmosféra bez urážek, což je na internetu vzácnost. Jsem moc ráda, že tady mohu být!


Ahooooooj Lady Drace Smile Vítam Ťa tu Smile A som rád že aj ty máš tak rada starostlivosť o vlasy a vlastne vlasy samotnéSmile A tiež sa tešíš na ne keď už budeš mať riadne dlhé a peknéé, ja takisto Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:23 pm    Předmět: Citovat

No těším, dokonce se m o tom někdy i zdá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lady,
dlouhé vlasy narostou, stačí jenom trpělivost a správná péčeSmile Jinak zdravím do Brna, a říkáš, že tě baví parfémy? To je perfektní, konečně někdo! Very Happy Máme tady na to i vlákno, tak se stačí zapojit. Moc to v něm nežije, ale můžeme to rozhýbat.
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1213
Co používáš za značky?
Já můžu Chopard, mám ráda Rochas a taky Grés Smile


Naposledy upravil Déscantes dne ne září 27, 2009 7:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:41 pm    Předmět: Citovat

Mrknu tam Smile Já mám doma více značek, jmenovala bych Thierry Mugler, klasika Chanel, Dior, Hermes, SJP a nejvíc asi Guerlain Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:50 pm    Předmět: Citovat

To jsou krásné značky, moc často nevídám mladé lidi, co používají Guerlain.
Tak ať se ti tu líbí! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:53 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, beru to jako kompliment Smile A díky za přivítání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.