Československá Superstar
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e18cb1a64b8e39071ab3dfed2dee834bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 10:11 pm    Předmět: Citovat

Klarushka napsal:
Woky napsal:
Tak jsem dneska náhodou zahlédl kousek ČeskoSlovenské Superstar. Byl jsem v šoku, objevil se tam kluk s hnědýma vlasama někam na lopatky a Habera na něj, že "Vyzerá undergrandovo¨", jestli něco takového zazpívá. A on že ne, zazpíval, zaujal, pustili ho dál. A Darina "zvonek štěstí" hned, že ho "Musíme celého prerobiť." a Habera se hned přidal, že "Musíme ho ostríhať." Chudák kluk, ani neví, co ho čeká v dalších dílech. Sad Od té barbie mě to nepřekvapuje, ale od Habery docela jo, když si vzpomenu, jak vypadal před 20 lety.


Taky jsem tento díl sledovala a musím říct že mě to celkem pohoršilo. Mí dva kamarádi mají vlasy podobné jako on a v životě by je nenapadlo dát se ostříhat. Doufám že klučina nebude hloupý a zůstane věrný dlouhým vlasům Smile
Tak jsem se dnes zase podíval a snad jsem to ani neměl dělat. Sad Toho, o kterém jsem psal posledně, ponechali vlasáčem, už tak postoupil i o další krok dále, tak už do toho snad rýpat nebudou. Smile Ale hned na začátku vymysleli jakési předkolo 2.kola, kam si pozvali i pár lidí, u kterých měli problém s jejich vzhledem. Byl tam i nějaký kluk, kterému "doporučili" nechat se ostříhat. A to "doporučení" vypadalo tak, že by ho nepustili ani tam, kam už ho posledně nechali postoupit, kdyby to nesplnil. Tak se tam nechal ostříhat a ještě vyprávěl, jak to vlastně udělal rád. Evil or Very Mad Ať mě příště radši praští někdo přes ruku s ovládátkem, pokud si to budu chtít ještě někdy pustit! Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

A to ostříhání mu bylo houby platné, protože už vypadl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 9:39 am    Předmět: Citovat

mne sa celkovo nepacila superstar nikdy, ani prve serie som nepozerala a z tich vitazov ahj tak s prepacenim houby je. ale co som sem tam zahliadla teraz, nez som si uvedomila, ze to pozeram a som rpepla, ma sokovalo ako hrozne komentuju vzhlad tich ludi. a casto sa im aj smeju. napr habera nazval jednu babu kobylou, na co sa cela porota smiala.....atd atd.
tak je to sutaz o spievani alebo miss? aj tak je to trapne, vsetci maju vyzerat ultra moderne, cize tuctovo, to by boli spokojni asi. mna to len stale nastve.
a ku tomu haberovi, stal sa z neho arogantny chumaj. a co sa tvorby tyka, ano je to upadok. jeho stare hity sa mi velmi pacia, ale to co je teraz....vzhlad som nikdy neriesila...ale zato sa ani dara, ani ta druha zena, co tam je nemaju co vysmievat z ludi. by ma zaujmalo ako by vyzerali oni, keby nemali tolko penazi a modnych poradcov a podobne. uplne ale uplne tam potlacaju osobnost cloveka, vypatlane babiky by mali najradsej Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 10:46 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
by ma zaujmalo ako by vyzerali oni, keby nemali tolko penazi a modnych poradcov a podobne. uplne ale uplne tam potlacaju osobnost cloveka, vypatlane babiky by mali najradsej Exclamation

Presne, nemôžem nesúhlasiť Very Happy..všetci aby boli rovnakí Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trillian McMillan
8-20
8-20


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 11:04 am    Předmět: Citovat

Na superstar jsem se včera taky omylem podívala a nestačila jsem se divit...
Ti porotci jsou občas tak arogantní až to tříská dveřma. Krom toho jsou občas vyloženě zlí - třeba jak dusili tu nebohou holku - nejdřív jí řeknou, že postupuje a pak ji ještě znovu vytáhnou s tím, že si nejsou jistí, a chtějí po ní, aby ubrečená a vyklepaná ještě podávala nějaké výkony...
Absolutně jsem nechápala ten "předcasting", kdy někoho nechali rovnou jít protože se ostříhal (mimochodem ten kluk vypadal po zásahu otřesně) a do úplně normální holky se naváželi kvůli postavě - jak se asi musí cítit, když ji skoro nenechají projít kvůli tomu jak vypadá, když tam jsou mnohem větší tragédky, jejichž vzhled vůbec neřeší? Já bych z toho na jejím místě měla asi zaděláno na docela slušný komplex. Když už je nechali projít do druhého kola, tak je už takový problém je vyházet v řádném castingu? Tohle bylo podle mě úplně mimo...
A taky mi přijde, že absolutně nepřijímají fakt, že někdo může mít vlastní názor a styl, které se úplně neshodují s těmi jejich.
Ale hrozně na mě zapůsobil ten člověk nastříkanej na stříbrno.=c) Uznávám, že byl velmi netradiční, ale nemělo by jít spíš o zpěv, než o vizáž? To, jak se do něj začali ti čtyři navážet a chtěli po něm, aby se šel umýt, bylo tak ponižující... Kdyby přijal, dost by podle mě klesl. Tím, že odešel z té frašky si zachoval svoji hrdost a to je úžasné, když si vezmete, co všechno jsou lidi ochotni udělat pro postup (třeba i stát na hlavě a odpichovat se ušima)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 6:41 pm    Předmět: Citovat

Trillian McMillan napsal:

Ale hrozně na mě zapůsobil ten člověk nastříkanej na stříbrno.=c) Uznávám, že byl velmi netradiční, ale nemělo by jít spíš o zpěv, než o vizáž? To, jak se do něj začali ti čtyři navážet a chtěli po něm, aby se šel umýt, bylo tak ponižující... Kdyby přijal, dost by podle mě klesl. Tím, že odešel z té frašky si zachoval svoji hrdost a to je úžasné, když si vezmete, co všechno jsou lidi ochotni udělat pro postup (třeba i stát na hlavě a odpichovat se ušima)...



zapla jsem to, zrovna kdyz se do nej navazeli, ze se musi umyt a nebo konci Evil or Very Mad videla jsem to na cernobile tv, tak jsem nevedela, od ceho je esli je to fakt spina ci co, kdyz to ti porotci tak prozivali..esli to byla jen stribrna barva tak vazne uzasny, chudak kluk. taky jsem doufala ze neustoupi a radeji odejde, zachoval se spravne Exclamation jak ten dil pokracoval rojilo se to tam cim dal tim vici samponky s nausnickou - tem ovsem nikdo do vzhledu nemluvil.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

Letošní Superstar je prostě katastrofa.
To není pořad pro normální lidi, to je bahno. Nechápu porotce - zvláště Rolins a Haberu, kdyby arogance nadnášela, tak oba prorazí strop.
Další věc jsou vulgarity - když milá Dara otevře pusu, mít děti, ženu je od televize svinským krokem. To je něco neuvěřitelného, co si porota dovolí vypustit z pusy. Jediný víceméně "normální" mi tam připadá Hejma, který je z Haberových řečí taky občas v šoku, ale to je tak všechno.
Jak ztrapnili toho ubohého zjevně postiženého kluka, kterému idiot Mareš dal přezdívku Glum, tak to byla poslední kapka. Já nejsem žádný velký moralista, ale po té scéně se mi z nich udělalo skutečně zle.
Že Mareš kvákl blbost, mě nepřekvapuje. Ale to, že to na Nově sestříhali a normálně dali do vysílání, ukazuje na to, že si ve vedení Novy musí myslet, že právě to lidi chtějí. Ponižovat a vysmívat se.
Jinak si to nedokážu vysvětlit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 8:02 pm    Předmět: Citovat

Ale tak, já se nad tím nerozčiluju. Ten pořad je pro jednodušší lidi a tak je podle toho dělaný. Nekoukám na to.
Ale s těmi dětmi máš pravdu, zrovna nedavno jsme s anglickou kamarádkou říkaly, že bychom děti k televizi v současnosti asi ani nepouštěly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

A zásadní "předělávky" přijdou pak u té konečné čtyřiadvacítky.
Vznikne nám spousta prostříhaných barbín a nagelovaných šamponků... Sad

Jinak "stříbrňák" zabodoval a byť měl tvář schovanou, tak si ji zachoval!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 8:44 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ten pořad je pro jednodušší lidi

Ale on není určený jednodušším lidem. Je to zacílené na všechny lidi, už jen tím, že do toho zapojili i Slovensko, ať je to mezinárodní a přitáhnou těch diváků co nejvíc. Z puberťáků to sledujou snad všichni, nebo velká část. A čím víc do nich média tlačí, že takové chování je normální, tím více se k sobě lidi chovají jako zvěř.
Odsud posud. Zábava nerovná se ponižování, ztrapňování a cílené nervování lidí. Oni už to prostě přehání. Stačí si přečíst diskuse lidí na netu, je jich rozezlených dost a taky to nejsou zrovna těžcí moralisti. Jenže postřehnou, kde ty -byť dneska volné -meze končí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.