Československá Superstar
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Nicole napsal:
Ten pořad je pro jednodušší lidi

Ale on není určený jednodušším lidem. Je to zacílené na všechny lidi, už jen tím, že do toho zapojili i Slovensko, ať je to mezinárodní a přitáhnou těch diváků co nejvíc. Z puberťáků to sledujou snad všichni, nebo velká část. A čím víc do nich média tlačí, že takové chování je normální, tím více se k sobě lidi chovají jako zvěř.
Odsud posud. Zábava nerovná se ponižování, ztrapňování a cílené nervování lidí. Oni už to prostě přehání. Stačí si přečíst diskuse lidí na netu, je jich rozezlených dost a taky to nejsou zrovna těžcí moralisti. Jenže postřehnou, kde ty -byť dneska volné -meze končí.


Sleduji to tak jedním okem, protože na to kouká desetiletý syn a manžel. Porota mě opravdu znechutila, snad nikdy nebyli k soutěžícím tak sprostí a krutí. Zlatá Osvaldová!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak. Když kritika, tak klidně vtipně, ale v nějakých mezích. To, co dělá třeba Habera už kolikrát není kritika, to je normální cílené ponižování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 9:02 pm    Předmět: Citovat

Já bych řekla, že oni moc dobře vědí, proč pořad včetně kruté poroty nastavili takto: aby lidi pohoršoval, aby o něm diskutovali, aby se na něj pak aspoň ze zvědavosti podívali. Negativní reklama, taky reklama. A daří se jim. Confused
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 9:03 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Přesně tak. Když kritika, tak klidně vtipně, ale v nějakých mezích. To, co dělá třeba Habera už kolikrát není kritika, to je normální cílené ponižování.


Jo, Habera je opravdu hnusnej, a ta Jandová je totální IQ tykve. Hlavně, že se celému národu pochlubí, kdy má zrovna menses...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s tím, že Habera tam je arogantní, nafoukanej a hraje si na tvrďáka, že Jandová je pipka (aspoň je docela hezká Very Happy) atd... ale že je to pro jednodušší lidi nějak nesouhlasím. Jo a docela by se tomu mělo založit vlastní vlákno, co myslíte?
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trillian McMillan
8-20
8-20


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 10:11 pm    Předmět: Citovat

Jo, přeci jen to s vizážisty zas tolik společného nemá...=c)

Jinak, to s tím "Glumem" bylo fakt hnusný... Já hrozně nesnáším, když si někdo dělá z někoho tak krutou legraci. Já si myslím, že nějaký smysl pro humor mám, ale v okamžiku, kdy se jedná o "vtip" který někoho raní, tak to už vtipné není... Ale možná jsem moc cíťa (Vždyť se mi příčilo i jen strašit malé děti na táboře na bobříku odvahy - zatímco zbytek lidí si to vyloženě užíval. Vesele děsili i ubrečené malé špunty, které jsem pak já (protože jsem to psychicky nevydržela) několik minut uklidňovala a musela je odvádět za ruku, protože měli hysterák a odmítli se hnout...)
A mezi námi mi občas přijde, že porotci tam kolikrát nechají i ty, kteří si to úplně nezaslouží. Třeba ta holka, jak ji nechali projít jen proto, jak vypadá. Neříkám, že je nějak zvlášť špatná, ale nijak oslnivě nezpívá - byli tam i lepší, a ti vypadli...
A ještě jedna věc mi vadí. Asi to je blbost a moc se v tom rýpu, ale myslím si, že není zrovna moc dobré nutit, kolikrát ještě pubertální, soutěžící, aby po nocích nacvičovali písničky a dva dny nespali. Když casting končí ve tři ráno a někdy kolem deváté mají být už zase v divadle, tak kdy se mají vyspat? Jedna věc by byla, kdyby měli nějaký čas daný na přípravu a zbytek bdění by byl jejich vlastní volba, ale oni jim prakticky nedají šanci se vyspat... Já bych se asi z nevyspání hroutila už po 24 hodinách, natož po dvou dnech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 10:13 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Letošní Superstar je prostě katastrofa.
... Další věc jsou vulgarity - když milá Dara otevře pusu, mít děti, ženu je od televize svinským krokem. To je něco neuvěřitelného, co si porota dovolí vypustit z pusy. ...
Taky Rada pro rozhlasové a TV vysílání chystá pro Novu tučnou pokutu za ty vulgarity. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikiriska De Fóle
41-80
41-80


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 8:55 am    Předmět: Citovat

Já mám spolužačku, která tam byla a sama říká, že je ráda, že ji vyřadili, jenže přišla mezi prvníma a oni s tím, že si to musí ještě rozmyslet, jí tam nechali tvrdnout až do konce. A naštěstí nezpívala před touhle "oficiální" porotou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 10:51 am    Předmět: Citovat

Mě vadí výběr poroty. Kromě Jandové , to je skvělá zpěvačka. pokud by to mělo být fér, měl by být v porotě učitel zpěvu s mnohaletou praxí třeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 1:26 pm    Předmět: Citovat

Tak já nevim, co byste chtěli od Novy. Nedívala jsem se moc ani na Superstar a na tuhle se taky nekoukám. Když neumí jinak zaplácnout vysílací čas, tak je to jejich blbost. Od tý doby, co máme satelit, tak má nova prostě smůlu.

Z tech ukázek, co jsem viděla, tak si řikám, kde ty lidi nechali soudnost. A když už nemaj soudnost lidi sami, tak by jí měla mít porota, která ji taky nemá. Smůla no....Ale jak řikám, já na to nekoukám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.