Československá Superstar
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e8a8832f2716f3e90df9f6b7b0072ff3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 8:46 pm    Předmět: Citovat

Já s tím stříbrným mužem nesouhlasím. Podle mne je tohle soutěž o zpěvu a ne vo tom, že přijede v pracovním (ano, pro něj je to práce) aby ho nik nespoznal. Podle mně se to do divadla nehodilo, mněl přijít jak všichni ostatní. Proč jiní lidi nepřijeli v rovnošatech ze špitálu, nebo v robotnické uniformě, nebo například v hamburgeru (protože brigádují pro mekáč)? Mně se nelíbilo že odešel a podle mně, kdyby se šel umýt, právě tím by dokázal, že mu jde vo zpěv a ne vo divadýlko. Že se za sebe nestydí. Doufala jsem, že se vrátí, tohle mi přišlo, že to vážně nebylo vo zpěvu. Mněl možnost si vybrat. Přišel do pěvecké soutěže, ne na maškarní ples. Ale nikomu názor neberu, tohle je názor pouze můj.

S tou kritikou a ponižováním souhlasím se všemi tady. Je to nefér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

Tak po dnešku je známa semifinálová 24 a ten brýlatý hoch, co by ho porota nejraději ostříhala, stejně nepostoupil. Zato propíchanců je tam habaděj. Stejně jim jde hlavně o vzhled, viz ten údajně nejkrásnější krasavec celého castingu. V duetu falešněj jak pětka, ale postoupil. Ale vždycky je to tak. V každém ročníku byl někdo, kdo prolezl jen proto, aby se puberťačky měly do koho zbláznit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 9:22 pm    Předmět: Citovat

Tento týden už skutečně nemám slov, zemřela mi babička, v práci asi skončíme, a ještě v Superstar neustále postupuje dívka se stejným jménem i příjmením jako moje dcera. Ne, že bychom jí to nepřály, ale dcera - v maturitním ročníku - bude s takovým jménem chudák, pořád na očích, na plese, u maturity. Jako kdybyste měli třeba dělat nějakou zkoušku se jménem Aneta Langerová.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 4:42 am    Předmět: Citovat

Tak na tuto "komedii" se zásadně nedívám, rodina se dívala na první řadu, to bylo nové, nekoukané a celkem možná i dobré, na ostatní řady se pak už nikdo nedíval. Na tuto se dívala chvíli má žena , tak jsem jeden díl viděl, ... lidi v porotě jsou dost arogantní , hrají si na "neomilné polobohy" a dost lidí schazují... v té první tyto nepopulární věci porota dělala také, ale nějak jinak, nebylo to vulgární a těm soutěžícím to pak ani tak nepřišlo, že je vyrazili... Wink To těm nynějším to dojde v okamžiku, kdy ještě neotevřou pusu aby zazpívali..., protože se na ně koukají ne z pozice zpěvu, ale spíše z pozice toho, jak vypadají, jak se chovají a nebo "jak bymohli zapůdobit na publikum"... Embarassed Confused Laughing Zpěv je tu spíše druhotná záležitost.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mehta
161-320
161-320


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 12:49 pm    Předmět: Citovat

osminka napsal:
Ne, že bychom jí to nepřály, ale dcera - v maturitním ročníku - bude s takovým jménem chudák, pořád na očích, na plese, u maturity. Jako kdybyste měli třeba dělat nějakou zkoušku se jménem Aneta Langerová.

Osminko, s tím bych si vůbec nelámala hlavu. Myslím, že ve škole je mnohem nepříjemnější mít stejné jméno jako někdo, kdo už tam chodil. Vím ze zkušenosti svého mladšího bratra i některých kamarádů, jak je nepříjemné, když se učitel zeptá: "A nejste náhodou bratr/sestra xxxx?" Než cokoli uděláš, už si tě zaškatulkujou. Ale Tvoji dceru už učitelé přeci znají, co na tom změní nějaký televizní pořad...
Nehledě na to, že kdo se kouká, tak ví, že to je jen shoda jmen a kdo se nekouká, tak ho ani nenapadne, že by snad slečna se stejným jménem vystupovala někde v tv Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 2:43 pm    Předmět: Citovat

Nesledovala jsem vaši diskuzi, jen musím přispět, v Superstar byl můj spolužák, postoupil do 40 nejlepších a právě se jdu podívat na net, jak vypadl. Sice mi to už říkal ze svého pohledu, jdu se podívat jak to zpracovaly kamery a Nova;)
jinak se mi tato superstar líbí. Přijde mi vtipná, nejvíce mě baví sledovat "obyčejné" zpěváky, ne to síto nejlepších.
akorát porota někdy zbytečně krutá, arogantní a ostrá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Mehta napsal:
osminka napsal:
Ne, že bychom jí to nepřály, ale dcera - v maturitním ročníku - bude s takovým jménem chudák, pořád na očích, na plese, u maturity. Jako kdybyste měli třeba dělat nějakou zkoušku se jménem Aneta Langerová.

Osminko, s tím bych si vůbec nelámala hlavu. Myslím, že ve škole je mnohem nepříjemnější mít stejné jméno jako někdo, kdo už tam chodil. Vím ze zkušenosti svého mladšího bratra i některých kamarádů, jak je nepříjemné, když se učitel zeptá: "A nejste náhodou bratr/sestra xxxx?" Než cokoli uděláš, už si tě zaškatulkujou. Ale Tvoji dceru už učitelé přeci znají, co na tom změní nějaký televizní pořad...
Nehledě na to, že kdo se kouká, tak ví, že to je jen shoda jmen a kdo se nekouká, tak ho ani nenapadne, že by snad slečna se stejným jménem vystupovala někde v tv Wink

Máš pravdu, do té školy chodil už můj syn, a oni si tam mysleli, že bude taky dobrá matematička, což ona není, ji nejvíc baví němčina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 9:47 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ten pořad je pro jednodušší lidi a tak je podle toho dělaný.


Laughing Tak to se k nim hrde hlasim. Predchozi rady sem nevidela, na televizi skoro nekoukam, ale tohle me bavi. To bude ten vykojenej mozek Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 8:52 am    Předmět: Citovat

Já bych to neviděla zas tak černě. Přeci jen, ti lidé tam jdou s tím, že uslyší názor na svůj zpěv. Nejspíš očekávají že to ti porotci nějak zaobalí, ale toho se tam holt nedočkají no. Mě přijde porota prostě jen upřímná(jasně, občas to někde fakt přeženou..). Přijde mi nefér že pustí slečnu dál jen protože hezky vypadá( podle nich..), ale všimněte si že i jí napřed přezkoušeli(ještě v divadle) než ji pustili dál. Navíc tahle soutěž znamená pro spoustu lidí příležitost, jak se někam dostat. Po skončení soutěže se jich pár dostane do muzikálů, nebo nahraje svoje vlastní CD a myslím, že to za pár "ošklivých" slov poroty stojí.
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

Dost zajímavých lidí, asi většina, se tam stejně ani nepřihlásila, do něčeho takového by nešli. Nedivím se. Takže jsem celkem skeptik k tomu, že se tam najde někdo zajímavý. Myslím že už z podstaty té soutěže tam prostě nikdo takový není a nebude, je to tam spíš hrané na průměr ve všech ohledech.
Koho kromě Anety si pamatujete, kdo kromě ní nějak víc uspěl? Nikdo. A tohle už je kolikátý ročník..čtvrtý?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.