Metalomania nieco tomu chyba

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b87ee23df7d0fc2f53ede7d46832e084Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RasTasouReK
8-20
8-20


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 7:31 pm    Předmět: Metalomania nieco tomu chyba Citovat

Ahoj, volám sa Rastislav som zo Slovenska - presnejšie z Liptovské Mikuláša.
Mám 15 rokov a počúvam Metal už nejaký ten tretí rok. Hrozne ma to nadchlo,až tak že som začal neskôr hrať na gitare, ale podstatneé je že som začal zapúštať vlasy ktoré mi ale naši ostrihali na total krátke ( pár mm.)
Kôli plávaniu - predtým som ich mal tak 12 cm nie viac. Hrozne ma to zlomilo ale odvtedy som sa nestrihal a vlasy rástli rok a pol - potom mi teta odstrihla končeky lebo boli dosť zničené. Vlasy sa mi prirodzene na konci asi tak 3 cm točia ale nemám pocit že su zničené. Rastú ale hrozne pomaly a nepravidelne - na bokoch kratšie a vzadu dlhšie, teraz ich mám vzadu medzi ramenami a koncom lopatiek. Mám ich dosť husté všetci ich obdivujú ale dosť mi teraz poredli apri sprchovaní mi ich aj dosť vypadáva. Chcem ich mať čo najdlhšie ale nejde to preto som hladal niečo čo mi pomôže a preto som aj tu.

Prosím vás poradte mi čo mám robiť aby sa mi toľko netočili nevypadávali a rástli rýchlejšie lebo som z toho dosť zúfalý.

Vdaka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám dalšího metaláka Wink
A vlasy ? Jsi borec, že jsi za ně tak zabojoval.

Točit se budou vždycky, to je prostě přirozenost některých vlasů. S tím padáním a rychlejším růstem by ale něco dělat šlo. Můj brátr má podobný problém. Přišli jsme na to, že hodně se to dá ovlivnit výživou. Přidat nějaké ty vitamíny z lékárny. Hořčík, zinek, křemík - to je bráchova silná trojka. A pak hodně pomáhá ubrat hormony ve stravě. No a to pro někoho bohužel znamená snížit přísun masa (hlavně hovězí a kuřecí, to se nejvíc hormonálně vykrmuje). Kdekdo tomu nevěří, na mého bráchu to ale funguje dobře, takže prostě nejí polotovary, maso jen málo a hlavně jí přirozené a zdravé potraviny. Takže ne polévka v pytlíku, ano polévka domácí.

Snad ti moje postřehy nějak pomůžou Wink Držím palce !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RasTasouReK
8-20
8-20


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 1:48 pm    Předmět: Citovat

Vdaka za odpoved,
S točenim sa zmierim, možno je to iba môj pocit že rastú pomaly ale to že dosť vypadávajú vidím ako najväčší problém. No skúsim tie vitamíny a uvidím snádˇ zaberú - jem naozaj veľa mäsa - a nemôžem prestať lebo športujem som stále hladný a chudý ako špilka. Ale skúsim to obmedziť.

Vdaka vysjúšam to, možno hodím aj foto ale musím sa dostať ku foťáku najskôr, lebo dáko nefunguje ten môj a druhý ma foter.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
to že ti rostou pomalu je možná jen optický klam. Když se ti vlasy kroutí, tak nenabírají délku tak rychle jako rovné vlasy, ale rostou. S tím vypadáváním - možná je to jen sezonní. Mohl bys zkusit kromě stravy, jak psala Nicole, ještě nějakou vlasovou vodičku, masáž hlavy dělá dobře kořínkům.
Opěvovaný je třeba Lopuchový výluh, tady je o něm vlákno:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=909
A vítej! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 5:39 pm    Předmět: Re: Metalomania nieco tomu chyba Citovat

Ahoj Rastislav ja Ťa tu tiež vítam medzi vlasáčmi Smile Super aj ja počúvam metal Smile a tiež si nechávam narásť dlhé vlasy:-) Mne tiež rastú vlasy dosť pomaly:-) ale nevzdávam to budem čakať na ne až kým nebudú také ako si želámSmile A tiež ich mám poriadne husté a tiež mi pri ich umývaní veľa vypadne ale pri takých hustých vlasoch sa mi to zdá normálne Smile Je s nimi veľa babračky aby boli pekné ale nevadí prežijem Very Happy najhorší je začiatok potom je to už len lepšie a lepšie:-) Tak ja na nich používam šampóny Syoss Repair Therapy a Schaumu Oil Intense striedam ich Smile Lepšie je striedať šampóny ,na mojich vlasoch hneď vidíš kedy je už načase zmeniť šampón Smile A za tým si dám na ne pokým sú ešte mokré bezoplachovací regeneračný balzám Gliss Kur Smile A som veľmi spokojný a ešte sem tam raz za týždeň si dám na korienky vlasov Toniká od Dixi:-) Tak nech Ti vlasy rastú het držím palce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RasTasouReK
8-20
8-20


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 2:29 pm    Předmět: Citovat

Vdaka, no budem musieť skočit do lekárne.
Mna najviac vydesilo ked som býval mesiac u bratranca vo Viedni a oni tam majú všade parkety a boli plné mojich vlasov. O vlasy sa treba starať no ale nevedel som čo pomáha.
Dakujem všetkým za odpovede v sobotu ponakupujem.
Ak máte s niečim dobrú skúsenosť tak prosím napíšte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 11:58 am    Předmět: Citovat

Já mám ozkoušenej ten lopuchovej výluh, jak psala Déscantes, a ten je moc fajn, zvlášť na podrůstání novejch vlásků. Ale vysloveně proti padání mi nejvíc pomohl (teda kromě vitamínů a změny jídelníčku a míň stresu Wink ) hlavně Biohar. Je tu o něm někde celý vlákno, tak se na něj mrkni. Pokud vím, chválí si ho drtivá většina lidí tak by to možná stálo za pokus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.