Pleťové oleje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 12:08 pm    Předmět: Citovat

Já používám večer olej s výtažkem s hlívy ústřičné, ale už se nevyrábí Crying or Very sad , tak nevím, co pak koupím. Byla jsem si ním moc spokojená. Díky očistné kůře z hlívy a tomuto oleji jsem se zbavila na obličeji ekzému. Snad něco podobného seženu. Confused
Ráno dávám na obličej krém od Y.Rochera BioCulture. Prvně jsem přemýšlela, že bych přešla na celou řadu od Y.R., ale raději bych nějaký olejíček s hlívou, ale taky něco za rozumnou cenu. Zatím zkouším na noc přidávat sérum od Y.R. BioCulture a je to OK, pak mají ještě noční olej, ale 30ml za 570,-Kč je mimo.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 7:43 am    Předmět: Citovat

Vikingovazena napsal:
....akorát taky nevím jak v zimě, jestli to nebude problém..protože sem někde četla, že oleje se mají oužívat na vlhkou plet protože jinak trošku dehydratujou....

Taky jsem to četla - ale většinou se tvrdí, že stačí si ty oleje dát v dostatečným předstihu předtím, než jde člověk ven (někde se uvádí, že stačí půlhodina, já bych to viděla spíš tak na hodinu - tedy alespoň podle toho, jak se mi normálně olejík na obličeji vstřebává). Takže na zimu kupuju k olejíku i nějaký menší balení přírodního krému, když občas potřebuju vystartovat z domu co nejdřív po probuzení.
Třeba u Hadka mi říkali, že v zimě se dá olejík dávat i na suchou pleť (nebo právě na tu mokrou a počkat) - ale já si pak připadám divně umaštěná (ono to sice za chvíli přejde, ale ten pocit se mi prostě nelíbí), takže to holt budu řešit tím "nouzovým" krémíkem poslední záchrany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 5:11 pm    Předmět: Citovat

Tak já si dnes koupila santalové dřevo olejík od Saloosu... No dávám v něj velké naděje (snad ne zas plané) Very Happy Má být na suchou pleť s akné, tak doufám, že zabere aspoň na tu moji sušinu, než se ze mě stane jedna velká chodící šupina Laughing Ale na netu jsem na něj nečetla moc dobré ohlasy... Naštěstí u mě vše funguje jinak než u většiny populace Very Happy Jinak, co se týče vůně... voní tedy hrozně. Santalové dřevo z něj necítím ani z vlaku, má takovou podivnou vůni, ale naštěstí moc dlouho nevydrží. Přitom, jak jsem čuchala k levanduli, tak ta voněla docela příjemně... Pokud mi nesedne, tak příště beru asi růži, ta se mi také docela líbila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 7:00 am    Předmět: Citovat

Já mám ylang-ylang a taky mi strašně moc smrdí, už ho nemůžu používat, myslela jsem si, že si zvyknu, ale nezvykla, tak ho předám dál, snad...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 6:41 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo pocit, že po delším používání olejů už nějak přestávají působit? Přijde mi, že tu pleť vůbec nepromastí, i po použití oleje mi pleť pne a většinou sáhnu ještě po krému... Nebo je to zimou?!?Sad Nevím, používám je pořád stejně - na vlhkou pleť, ze začátku to bylo super, ale teď to už vůbec nefunguje... (jo a jak jsem psala, že mi ylang smrdí, tak už mě to přešlo, přece jen jsem si zvykla Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Mám jasmínový, růžový, levandulový a santalové dřevo. Se všema spokojenost. I to santalové dřevo mi voní.
Jinak taky střídám oleje s krémy, protože po dlouhodobém používání olejů byla moje pokožka spíše vysušená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 8:10 pm    Předmět: Citovat

Já střídám s bambuckým máslem. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 8:12 pm    Předmět: Citovat

Bambucké máslo je fajne na tělo a na ekzém, ale na obličej nee... pro mě samozřejmě - následky asi dvou namazání jsem "léčila" asi měsíc, ucpaných 95% pórů, bohužel... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efox
81-160
81-160


Založen: 11.1.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

Taky střídám oleje s krémem - na noc mám noční krém a na den olej Levandule. Když jsem doma, máznu i bambucký rakytníkový máslo. Nemůžu ho pužívat často - ucpává póry, ale zas je skvělé na jizvičky!! Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 9:03 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Bambucké máslo je fajne na tělo a na ekzém, ale na obličej nee... pro mě samozřejmě - následky asi dvou namazání jsem "léčila" asi měsíc, ucpaných 95% pórů, bohužel... Sad



Jakpak se to "léčí"? Very Happy
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.