Pleťové oleje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4e5a36286f4a76e54359690553de59a0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 12:32 pm    Předmět: Citovat

Taru: pokožka stárne cca od 25ti let. Někomu dříve (tvoření vrásek). Tonení 45+, jak si někteří myslí Laughing

taky jsem po něm koukala (strie),a le já už do toho investovala tolik, že jsem to nakonec nerealizovala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 12:47 pm    Předmět: Citovat

wen: Mně je 24 a půl, tak snad už bych mohla Very Happy Ne, vážně, vzhledem k tomu, že je to převážně jen směs olejů (což není nic proti ničemu), jsem právě tu stárnoucí pleť moc nepochopila.
Já jsem to chtěla na obličej, protože jsem si pleť poničila stresovým akné a blbostma s projímadly a chtěla bych zpátky to, co jsem měla před tím vším - pleť jako dětská prdelka, jak se kdysi vyjádřila spolubydlící. Sice mi všichni pořád říkají, že už to mám dobré, ale stejně, člověk byl přes 20 let zvyklý na ještě lepší Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 12:50 pm    Předmět: Citovat

Taru, já to pochopila tak, že je to vhodné i na starší pleť (prostě na všechny) mě je 28...no a půl Laughing a mám krémy proti vráskám. Prostě proto, že mi sedí. Vstřebají se, nejsem po nich lesklá atd... Když si koupím krém uměrně věku, je to katastrofa... Laughing

Zkušenost bohužel nemám, ale reklama je na něj snad všude. Já mám colafit, hyalfit a pak ještě nejaký kapsle. všechno to mám na pleť, aby nějak zpružněla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 1:02 pm    Předmět: Citovat

wen: A tak proč ne, když ti sedí Smile Lepší, než se trápit s tím, co je sice pro mojí kategorii, ale vůbec mi to nevyhovuje.
Hmmm, já ten olej asi zkusím, stejně už se mi tenčí zásoby Very Happy

Jinak colafit beru taky - akorát je možná zhůvěřilost, že to do sebe láduju ve svym věku, ale úplně úžasně mi zabírá na bolavý kolena. A jestli pomůže i tý pleti... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 8:59 pm    Předmět: Citovat

Taru Smile jsme OT, ale ten colafit mi po prvním porodu zmírnil strie. bohužel se v druhém těhotenství zase roztáhly (další se naštěstí neudělaly), tak to vypadalo hůř, než po prvním. Teď už je to lepší, ale pořád je ta největší fialová. ten hyalfyt má být "vylepšený colafit" právě pro potřeby kůže. Koupila jsem dvouměsíční kůru v akci za půlku. pak mám ještě Duoskin taky z akce za pakatel. Ale dokud kojím, tak bych to neměla brát. tajně doufám, že by to mohlo ty strie zmenšit aspoň o 30%, ale nemohu referovat, ještě jsem nezkusila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 7:22 pm    Předmět: Citovat

Jdu pochválit hroznový olej, který jsem si koupila před týdnem od Saloosu. Je vynikající na smíšenou či mastnější pleť. Krásně se vstřebá, je lehký, pleť není po použití mastná. Velice doporučuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 9:21 pm    Předmět: Citovat

Pozor pohov ... muj uzasny Pan Ksicht "NicNaMneNepatlej" se zjevne uvolil akceptovat merunkovy olej ... respektive 4 kapky merunkoveho oleje a 1 kapku Tea Tree ... uz tu sedim pul hodiny a plet je krasne matna (I kdyz na dotek jakoby voskovita) ale co hlavne ... VUBEC SE NEPOTI!!

Halleluyah? ... uvidime. Hlavne na delsi trati ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monere
81-160
81-160


Založen: 12.12.2009
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 7:28 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Pozor pohov ... muj uzasny Pan Ksicht "NicNaMneNepatlej" se zjevne uvolil akceptovat merunkovy olej ... respektive 4 kapky merunkoveho oleje a 1 kapku Tea Tree ... uz tu sedim pul hodiny a plet je krasne matna (I kdyz na dotek jakoby voskovita) ale co hlavne ... VUBEC SE NEPOTI!!

Halleluyah? ... uvidime. Hlavne na delsi trati ...


Tak před čtyřma rokama, kdy se mi začalo dělat cystické akné jsem dostala na noc eryfluid, ale pořád jsem řešila čím se patlat přes den. Přišlo mi, že se mi po všem dělalo ještě víc pupínků a hlavně jsem se po všem leskla jak psí kulky. Tehdy mi právě tady na DV někdo poradil meruňkový olej a byl to pro mě zázrak - pomáhal hojit, pleť po něm byla matná a přitom hydratovaná, prostě paráda. Pak mi začal sedět krém od Weledy a následně Biodermy takže jsem přešla na ně, ale teď mám zase takový blbý období a plánuju ten meruňkovej olej příští týden zase koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 7:32 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zkoušela meruňkový olej jen jednou před pár dny a na mou pleť mi přijde slabý, tak po dvou hodinách jsem měla pocit, že bych se už zase potřebovala něčím namazat. Ale jinak jsem po něm měla pleť krásnou, takovou sametovou Smile Takže to s ním ještě zkusím třeba v létě, jestli mi bude vyhovovat víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 11:30 am    Předmět: Citovat

Monere napsal:
Jitt napsal:
Pozor pohov ... muj uzasny Pan Ksicht "NicNaMneNepatlej" se zjevne uvolil akceptovat merunkovy olej ... respektive 4 kapky merunkoveho oleje a 1 kapku Tea Tree ... uz tu sedim pul hodiny a plet je krasne matna (I kdyz na dotek jakoby voskovita) ale co hlavne ... VUBEC SE NEPOTI!!

Halleluyah? ... uvidime. Hlavne na delsi trati ...


Tak před čtyřma rokama, kdy se mi začalo dělat cystické akné jsem dostala na noc eryfluid, ale pořád jsem řešila čím se patlat přes den. Přišlo mi, že se mi po všem dělalo ještě víc pupínků a hlavně jsem se po všem leskla jak psí kulky. Tehdy mi právě tady na DV někdo poradil meruňkový olej a byl to pro mě zázrak - pomáhal hojit, pleť po něm byla matná a přitom hydratovaná, prostě paráda. Pak mi začal sedět krém od Weledy a následně Biodermy takže jsem přešla na ně, ale teď mám zase takový blbý období a plánuju ten meruňkovej olej příští týden zase koupit.


Meruňkový olej ZMATŇUJE!!!! ? !!! Přidávám na seznam. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.