Pleťové oleje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2634e32c28f06dbcfd2107ac0e03874bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne březen 28, 2010 10:43 am    Předmět: Citovat

No dobře, neléčila, čekala až to všechno zmizne Confused Very Happy a že to trvalo Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TiinnaLazer
81-160
81-160


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 6:01 pm    Předmět: Citovat

Holky, máte některá zkušenost s levandulovým (bio pleťovým, s tím menším balením) olejem od Saloosu? Už dlouho po něm pokukuju, ale to složení se mi nezdá moc košer, tak nevím a stále váhám, zda ho prubnout.

Vlastně by mě zajímalo, jestli vůbec existuje čistý levandulový olej pro kosmetické účely nebo jestli je levandulový olej jen esenciální a neseženu ho jinak, než jako přidaný do jiného oleje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 4:35 pm    Předmět: Citovat

Sixteen napsal:
Mám jasmínový, růžový, levandulový a santalové dřevo. Se všema spokojenost. I to santalové dřevo mi voní.
Jinak taky střídám oleje s krémy, protože po dlouhodobém používání olejů byla moje pokožka spíše vysušená.


A to máš od Salusu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 5:03 pm    Předmět: Citovat

TiinnaLazer napsal:
Holky, máte některá zkušenost s levandulovým (bio pleťovým, s tím menším balením) olejem od Saloosu? Už dlouho po něm pokukuju, ale to složení se mi nezdá moc košer, tak nevím a stále váhám, zda ho prubnout.

Vlastně by mě zajímalo, jestli vůbec existuje čistý levandulový olej pro kosmetické účely nebo jestli je levandulový olej jen esenciální a neseženu ho jinak, než jako přidaný do jiného oleje?


No, levandulový jsem měla ještě nedávno, ale zas tak moc mi nevyhovoval. Obecně se mi z téhle sady nejvíc vyplatil neutrální- s tím, že občas pro obměnu použiju na obličej i nějaký ze Saloos tělových (třeba zmiňovanou meruňku, nebo mandlový olej).

O čisté levandulové esenci bohužel nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 6:38 pm    Předmět: Citovat

http://www.topvet.cz/index.php?&desktop=eshop&set_menu_eshop_id=22

Tak mě napadá, máte zkušenosti i s těmito oleji? A jaké jiné značky kromě Saloosu znáte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 6:50 pm    Předmět: Citovat

Jo, Topvet je dobrý Smile
Na to že to není za studena lisovaný je to fakt dobrý Smile
Měla jsem meruňkový olej a byl vynikající, a teď se dívám na stránky a vidím, že mají i meduňku Shocked To chci, to bude určitě prima, miluju meduňku.
Kéžby to tak i vonělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 7:23 pm    Předmět: Citovat

Jů, meduňku taky sháním Exclamation

O Topvetu jsem ale popravdě nikdy neslyšela - nevíte, kde je k mání? Podle Odettina příspěvku to vypadá, že jen přes e-shopy...(?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 8:21 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Jů, meduňku taky sháním Exclamation

O Topvetu jsem ale popravdě nikdy neslyšela - nevíte, kde je k mání? Podle Odettina příspěvku to vypadá, že jen přes e-shopy...(?)


Sháním ho, ale vím, že v Léčivkách mají masti od něj, v lékárnách, ne všude, čaje. Ale na oleje se chystám poptat, přes net se mi to nevyplatí kupovat :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 8:22 pm    Předmět: Citovat

TiinnaLazer napsal:
Holky, máte některá zkušenost s levandulovým (bio pleťovým, s tím menším balením) olejem od Saloosu? Už dlouho po něm pokukuju, ale to složení se mi nezdá moc košer, tak nevím a stále váhám, zda ho prubnout.

Vlastně by mě zajímalo, jestli vůbec existuje čistý levandulový olej pro kosmetické účely nebo jestli je levandulový olej jen esenciální a neseženu ho jinak, než jako přidaný do jiného oleje?


Našla jsem jen toto http://www.topvet.cz/ostatni/rostlinne-silice/251-levandulova-silice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 9:52 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Jů, meduňku taky sháním Exclamation

O Topvetu jsem ale popravdě nikdy neslyšela - nevíte, kde je k mání? Podle Odettina příspěvku to vypadá, že jen přes e-shopy...(?)
http://www.topvet.cz/prodejni-sit
Zadej tam své město a koukni, co vyjede...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.