Dřevárny, larpy a podobné nekovové mlácení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Historie
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d89a8bf0c9477fc84f9f319d26b0497cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 11:14 pm    Předmět: Citovat

Karyda napsal:
Jé to by se mi líbilo...jen tu v okolí není nikdo, kdo by se zapojil...nebo s s nikým neznám, nejsem moc společenská a těžko se mi lidi hledají...navíc vlastně nikam moc nepřijdu...ale tohle by byla krása...


A odkud jsi? Znám dost skupin všude možně i akcí, kde se co děje. Třeba bychom našli něco zajímavého, co máš blízko:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karyda
81-160
81-160


Založen: 24.6.2009
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:04 am    Předmět: Citovat

Gin jsem z Herálce od Žďáru nad Sázavou, jakási grupa je i ve Žďáře (snad) - před pár lety jsem pracovala v tamní čajovně a hráli jsme tam dračák (já v pracovní době - ale nikdo si nestěžoval, zákazníků bylo dost a měli mě rádi Laughing )
Jednou jsem taky byla mrknout na jednom dětským táboře, kde bylo pro děti něco podobnýho připravovaný, ale je to dávno a to jsem ještě bydlela v Hradci Králové...
Můj problém tkví v tom, že nejsem dost průrazná, abych měla kontakt, přišla a řekla Ha tady mě máte Laughing i do šermu mě přinutil kamarád a já si rok zvykala, než jsem vůbec začala nějak komunikovat. Jsem hroznej pavouk. Ale stejně bych ráda na takovou akci někam jela aspoň jako pozorovatel. Jóje by se to taky líbilo (dcerce - všude ji tahám sebou), ale vypadá to s ohledem na malou dceru až tak na teplejší jaro....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karyda
81-160
81-160


Založen: 24.6.2009
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:09 am    Předmět: Citovat

Přímo u nás je ideální terén na nějakou takovou akci a jednou jsem dokonce pro děti mý kamarádky měla připravenou takovou hodně složitou šipkovanou s příběhem a průběhem, do kterýho mohli nějak zasáhnout. Kolem naší vsi jsou totiž všude hluboký lesy a spousta skal - čtyři km od našeho domku máme Devět skal - což je vrchol Žďárskejch vrchů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:17 am    Předmět: Citovat

jé, Děvět skal znám, tam je to pěkný... No my máme Gawain tenhle víkend, počasí má být strašný, tady an severu (Jablonec n.N.) už horzí, že napadne sníh... To je taková tradice, že na Gawaina bývá prostě hnusně...
Kdyby ses chtěla přijet podívat, dá se to zařídit - třeba i na jaro, ale chápu, že se ti nechce mezi spoustu cozích lidí, se kterými se vůbec neznáš - letos jsem začala chodit na VŠ a taky mám takový problém - kupa cizích lidí a ještě mi všichni přijdou takoví divní... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karyda
81-160
81-160


Založen: 24.6.2009
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:21 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
jé, Děvět skal znám, tam je to pěkný... No my máme Gawain tenhle víkend, počasí má být strašný, tady an severu (Jablonec n.N.) už horzí, že napadne sníh... To je taková tradice, že na Gawaina bývá prostě hnusně...
Kdyby ses chtěla přijet podívat, dá se to zařídit - třeba i na jaro, ale chápu, že se ti nechce mezi spoustu cozích lidí, se kterými se vůbec neznáš - letos jsem začala chodit na VŠ a taky mám takový problém - kupa cizích lidí a ještě mi všichni přijdou takoví divní... Sad


Mě by počasí nevadilo a Jablonec pro mě není ani extra z ruky (mám v Jičíně rodiče), ale bohužel ještě doděláváme zateplení na baráčku a každá ruka - i ta má je nutná. Myslím, že to necháme na to jaro, až budu moct sebou mít i holčičku, ta by byla smutná, že maminka se jede bavit a dcerunka ne. Přez zimu jí buidu muset našít kostýmy na hrady dalšího roku, roste....no Laughing
Devět skal maj rádi i airsofťáci. Pořát je tady nakuličkováno a občas, když jdu na houby, vyruším zamaskovanýho typa s flintou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:30 am    Předmět: Citovat

Airsofťáci jezdí i k nám, do Tanvaldu - tam organizujeme většinou Gawaina my - taky spousta skal a stará bobová dráha - ta občas představuje nějaký podzemní tunel... Ale je to všechno buď z kopce nebo do kopce (není nad to bojovat s bazilišky na sjezdovce Confused ) Teďka o víkendu budeme teda v lázních Libverda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 10:53 am    Předmět: Citovat

My teď zanedlouho 7.11. pořádáme v Kyjovicích (http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=kyjovice@sss=1@ssp=120446060_123219660_150133868_150007500@x=141317120@y=135142400@z=10) bitvu - dřevárnu s historickou tématikou.

Máš to asi dost daleko, ale kdyby se ti chtělo přijet, fotografy uvítáme a právě preferujeme, když fotí lidi bez kostýmů. Alepoň se nám na ně hráči nevrhají Laughing

Pokud by ses chtěla s dcerkou zúčasnit, taky by to bylo možné, pořád hledáme CP vesničany a bojující strany taky ještě nejsou plné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
...Gawain (to vzešlo původně ze Slaného, ale u samých začátků jsme nebyla) a je to moc fajn...

Já +/- ano Wink . A souhlasím, že je to moc fajn... Právě takový typ her mám rád. Pokud jsou dobří hráči a organizátoři, má tam boj mnohem menší váhu než "hraní", divadlo, RPG nebo jak to kdo nazývá Smile. A ačkoliv jakožto zaklínač si boje užiji dost, nikdy není samoúčelný pod heslem "jdeme si zamlátit." A čím jsem starší, tím mám právě nebojové "hraní" raději.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 8:39 am    Předmět: Citovat

No, já osobně na boj moc nejsem, přijde mi, že u nás je tam pro každýho trochu - kdo si chce zabojovat, zabojuje si, ale kdo nechce, taky si najde svoje... Proto hraju druida... A když organizuju, tak všichni vědí, jaké role mi nemají dávat - že prostě bojový setkání nejsou moc pro mě (pokud mi u toho nedovolí aspoň bojovou hůl...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 12:17 am    Předmět: Citovat

ja tiež najradšej hrám nebojové postavy... mám pocit, že keby sa mi do rúk dostala hoc aj drevená zbraň, asi by som niekomu ublížila. a ak to ide, bavia ma postavy ako predavačka na trhu, remeselník a iné "nehrdinské" postavy Smile v duhu hesla - nemôže byť každý hrdina Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.