Dřevárny, larpy a podobné nekovové mlácení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Historie
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ac15d8ec6784f9e68791f9f7275278d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2010 11:49 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
http://curiavitkov.cz/prace37.html tady je střih na plášť, když jsedeš dost dolů...


Známe, známe Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2010 7:37 pm    Předmět: Citovat

Heh, tak já jsem začla jezdit na dřevárny, když mi bylo 23, což je většinou asi doba, kdy dřevárníci končí, ale co Very Happy Hraju si moc ráda, i když raději bych asi jezdila na larpy. Bojím se totiž bojovat, i když spíš z opačných důvodů, než co jste psali. Dělám dlouho bojový šerm a dřevárny mají plno pravidel - nesmí se bít po hlavě, nesmí se bodat atd. A to je někdy opravdu oříšek, když máte naučené se zbraní pohyby, které naskakují automaticky, aniž by nad nimi člověk přemýšlel. Takže jezdím většinou s lukem, ale moc ráda bych si někdy zalarpila třeba lovkyni - chodit s lukem na dlouhé procházky po lese, stopovat a střílet na zvířátkové terče, pak to prodávat na trhu... Jak jste říkali - každý nechce být hrdina Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2010 8:47 pm    Předmět: Citovat

Taky moc nemusim bojový role, proto jsem byla loni jako CP a letos budu zase. Bude ze mě Mylady Svatava(vymejšlely kluci no Rolling Eyes ) a bude tam rytířský souboj o moji ruku Laughing a jiný srandy. Fakt se moc těším. Jen musim sehnat šaty, vhodný pro šlechtičnu.
Jinak na jinejch larpech bejvám většinou medik a to jak herně tak i neherně, což bejvá taky sranda(velkej uraz jsem zatim naštěstí neměla,jen propíchnutou nohu kudlou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanazykova
41-80
41-80


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 8:30 am    Předmět: Citovat

Holky, to vám tak závidím. Mě to šíleně láká, ale nemám odvahu se tam vydat Rolling Eyes
Mám obavy z toho, že bych to nezvládla Crying or Very sad Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 10:04 am    Předmět: Citovat

Ja jsem s dřevárnama nikdy nezačala, hned jsem spadla do LH bitev Laughing Zatím dělam pouze nebitevní taborový kolorit Laughing Twisted Evil Časem se možná dopracuju i k nějaké roli v bitvě, muhehe. Například nosička otrávené vody Twisted Evil Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 10:21 am    Předmět: Citovat

Tak mě nedávno nabízel kamarád, jestli s nimi nechci jet, že jim někdo chybí na roli ehm...lehké ženy Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanazykova
41-80
41-80


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 11:16 am    Předmět: Citovat

Jé, lehká žena Very Happy To je náhodou krásné! Laughing kurtizána...rrr
To kamarádka jede za "lehkou ženu" taky, někdy v létě, a je to na způsoby hry Gothic Laughing Nu, jsem zvědavá.
BTW: vysvětlíte mi někdo, to to znamená jet za "CP" ? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 12:35 pm    Předmět: Citovat

Je to zkratka pro cizí postavu. Má organizátory předem určenou roli. Tato postava neodpovídá běžnému hráči.To je jako by pomocnej organizátor. Ví víc info než ostatní hráči a zpravidla se i účastní při vymýšlení hry. A hraje takový ty důležitý role u kterejch je důležitý, aby věděl spoustu herních a neherních věcí, který kdyby věděl normální hráč, tak mu to pokazí hru. Většinou je to dosti nevděčná role, člověk se děsně naběhá a musí vše nějak korigovat, zachraňovat atd.(obchodník celou dobu stojící na jednom místě, stráž brány)
Moc mě to baví, i když jsem většinou dost naštvaná, ale po tom jsem ráda, že jsem to dělala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 12:37 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Tak mě nedávno nabízel kamarád, jestli s nimi nechci jet, že jim někdo chybí na roli ehm...lehké ženy Embarassed Very Happy

To ber! To jsou dobrý role...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanazykova
41-80
41-80


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 5:13 pm    Předmět: Citovat

Jej, děkuji, to mitaky mohlo dojít Embarassed

Nu, tak snad se někam někdy dostanu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.