Prečo mám dodnes dlhšie vlasy.

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=01d94983edfe32a81c3399e8665b7e4eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 12:42 pm    Předmět: Prečo mám dodnes dlhšie vlasy. Citovat

Môže za to ,ako píšete mnohé z vás na tomto serveri,kaderníčka.Mala som vždy dlhšie vlasy .Bez nich som si pripadala ako nahá.ako keby mi niečo chýbalo.Raz som mala pokus o krátky účes.Mala som asi jedenásť a vlasy skoro po pás a veľkú smolu,Vtedy leteli príčesy ,no a kaderníčka ,ku ktorej som prišla vlásky len "podstrihnúť"až zažiarila keď ma zbadala.Urobila šmyk s nožnicami až kdesi pri mojom uchu,a potom mi oznámila,že už sa to samozrejme nedá opraviť a tak som vyšla odtiaľ s účesom "strih podľa hrnca"Odvtedy som u kaderníčky nebola a strihala som sa sama štýlom vlož konce vlasov do kulmy a odstrihni Laughing Odvahu som našla asi pred dvom rokmi a dopadlo to podobne.Zaujímavé je ,že všetky tie pocity z detstva sa mi vrátili a ja som sa tam normálne rozrevala.Bohužiaľ mi odtvtedy jedna časť vlasov vôbec nerastie.Teraz asi pred pol rokom som našla kaderníčku ,ktorá konečne rešpektuje ,že keď chcem odstrihnúť pol centimetra tak sa to stane.A prečo mám dodnes dlhšie vlasy?Lebo mi vždy pripadali smiešne krátke vlasy s nablblou trvalou na hlave nahodené v určitom veku-keď sa žena vydala a prestala sa o svoje vlasy starať,lebo na seba nemala čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 5:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Ty kadeřnice chápu, raději k zubařce. Laughing

K těm krátkým vlasům: není to jen protože by na dlouhé neměly čas, ony krátké dají také dost práce. Bohužel jsou ženy tlačeny do toho, aby si ostříhaly v určitém věku vlasy. Slyší, že je dělají starší, i když těm, které si je nechají dlouhé, většinou lidé hádají méně. Nemohla jsem věřit, jak negativně lidé reagují na dlouhé vlasy na ženách, které na ně podle nich už nemají nárok, že jsou zoufalé, neschopné smířit se se stárnutím a tak. Confused
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

Ewčo, vítej u nás Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 7:21 pm    Předmět: Citovat

ahoj ewca, vitaj u nas, nech sa ti tu paci. ja mam tiez taku skusenost s kadernickou...ono to chce na nich uz dopredu taku preventivnu agresiu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

Taky mám podobnou zkušenost. Vždycky mě stříhala matka doma, na mikádko s ofinkou a moc mi slušelo. Jednou jsem šla ke kadeřnici a nejenže mě ostříhala přesně tak, že mi z pod vlasů vyčuhovali konečky uší a náušnice, ale hlavně mě ostříhala křivě! od té doby jsem se nestříhala aspoň osm let. Pak jsem byla dva roky na mikádo a teď to zas nechávám růst a jsem spokojená.
Co se týče dlouhých vlasů a věku. Nikdy jsem pro to neměla pochopení. Kde je psáno, že by žena po padesátce musela být "na květák"? Dřív se zas žena nesměla ostříhat... Od dětství jsem chtěla bílý cop kolem hlavy jako prababička.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 2:43 pm    Předmět: Citovat

Taky něco napíšu o tom omlazování. Před 12 lety jsem nastoupila do práce, bylo mi 29. Pak nastoupila jedna paní a já myslela, to je nějaká baba. Nevěděla jsem, že je jí jen o 2 roky víc, než mně a má malé dítě. Byla to taková tuctovka. A teď, když je jí přes 40, si nechala narůst vlasy, u ní bych to opravdu nečekala, a je najednou hezká a žádná baba. A má je lesklejší než mladé holky.
Sama jsem šla poprvé ke své oblíbené kadeřnici ve 30ti, šlo o radikální zkrácení dlouhých vlasů, dost jsem si to přála. Pak jsem 10 let experimentovala a řekla jsem si dost, vracím se k ohonu, stejně byl nejlepší. Tenkrát mi občas někdo i vysekl poklonu, s účesem ani ryba ani rak se dočkám akorát tak pomluv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 3:31 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, tak já se přidám taky k "pomlouvání" kadeřnic". Kolikrát já byla u kadeřnice a pak probrečela zbytek odpoledne u zrcadla. Jojo. Teď si stříhám vlasy sama a mám pokoj. Wink
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 4:22 pm    Předmět: Citovat

Moje kadeřnice mi vždycky udělala, co jsem chtěla. Takže za všechno jsem si vždycky mohla sama. Ale pokud jsem šla někdy k jiným, tak mi do toho vždycky mluvily: To vás dělá starší, nebo: To se mi to nelíbí, to snad ani nepustím z ruky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 7:16 pm    Předmět: Citovat

Marion napsal:
Ahoj, vítej u nás. Ty kadeřnice chápu, raději k zubařce. Laughing

K těm krátkým vlasům: není to jen protože by na dlouhé neměly čas, ony krátké dají také dost práce. Bohužel jsou ženy tlačeny do toho, aby si ostříhaly v určitém věku vlasy. Slyší, že je dělají starší, i když těm, které si je nechají dlouhé, většinou lidé hádají méně. Nemohla jsem věřit, jak negativně lidé reagují na dlouhé vlasy na ženách, které na ně podle nich už nemají nárok, že jsou zoufalé, neschopné smířit se se stárnutím a tak. Confused
Ano ,aj to je pravda ,že sme do toho tlačené
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 7:19 pm    Předmět: Citovat

Lucy W. napsal:
Taky mám podobnou zkušenost. Vždycky mě stříhala matka doma, na mikádko s ofinkou a moc mi slušelo. Jednou jsem šla ke kadeřnici a nejenže mě ostříhala přesně tak, že mi z pod vlasů vyčuhovali konečky uší a náušnice, ale hlavně mě ostříhala křivě! od té doby jsem se nestříhala aspoň osm let. Pak jsem byla dva roky na mikádo a teď to zas nechávám růst a jsem spokojená.
Co se týče dlouhých vlasů a věku. Nikdy jsem pro to neměla pochopení. Kde je psáno, že by žena po padesátce musela být "na květák"? Dřív se zas žena nesměla ostříhat... Od dětství jsem chtěla bílý cop kolem hlavy jako prababička.
Ten "květák"to si vystihla,to prirovnanie úplne sedí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.