Modelky a dlouhé vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7ebc69a091453ef1d49182567e3c441Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 11:36 pm    Předmět: Modelky a dlouhé vlasy Citovat

Do loňského roku jsem žil v představě, že všechny modelky mají vlasy maximálně po lopatky, ale pak jsem našel toto:



http://www.supermodels.nl/ruslanakorshunova/pictures/2



Čekal jsem jak dlouho jí to vydrží a bohužel dlouho jsem čekat nemusel. Postupně si vlasy zkrátila o polovinu a dnes je má do půlky zad. Ostříhat se prý nechala na vlastní prání, agentura ji spíše rozmlouvala. Více v rozhovoru někde mezi 5. až 10. strankou:



http://www.thefashionspot.com/forums/f52/ruslana-korshunova-21588.html?highlight=korshunova



Ještě jedna stránka:



http://community.livejournal.com/ruslana_fans/
Návrat nahoru
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 12:38 pm    Předmět: Citovat

U těch modelek se to liší podle kultury v jejich zemi a také podle toho co o tom říká "dnešní móda". Skutečností je, že u nás dlouhovlasé už prakticky vyhynuly. Poslední záblesk byla Eva Martinovská v Miss ČR asi před rokem nebo dvěma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá září 01, 2006 12:56 pm    Předmět: zajímavost Citovat

Nevím, jestli to někoho zajímá ale mám zajímavou zprávu. Od teďka by měla začít zprávy o počasí na Frekvenci 1 uvádět Ester Ládová. Co vlastně říkáte jejím vlasům, mě se docela líbí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st září 20, 2006 6:05 pm    Předmět: Citovat

Mně se teďka hrozně líbí ta Miss z Ruska... ta má nádherný hustý vlasy... Prostě krása Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

Ve svete modelek bych zít nechtela. Pracovala sem jednou backstage u módní prehlídky, a tam jeden kaderník hucel do modelky, ze jí chce ostríhat vlasy. Ona jen brecela a bránila se. Nakonec jí vlasy zustali, mnela je neco pod lopatky.

Myslím si, ze vlasy modelek musí hodne vydrzet, kdyz si predstavím ty ruzné prehlídky a fotoshootingy, tak ty prípravy tem vlasum dají urcite zabrat. Tupírování, kulmování, nekdy aj barvení, atd... Kdybych svoje vlasy denne podrobila takovým procedurám, tak by asi dlouhé nebyli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 1:25 pm    Předmět: Re: zajímavost Citovat

Tonda napsal:
Nevím, jestli to někoho zajímá ale mám zajímavou zprávu. Od teďka by měla začít zprávy o počasí na Frekvenci 1 uvádět Ester Ládová. Co vlastně říkáte jejím vlasům, mě se docela líbí. Very Happy


Ester Ládová má krásný vlasy, ale stejně jsem teď někde četla, že je má zahuštěné umělými prameny- stejně jako drtivá většina všech modelek, hereček a zpěvaček. Vzhledem k tomu, čemu jsou jejich vlasy denně podrobovány, se nedivím, že vlasy nevydrží a původní kvalitu a hustotu musí doplňovat různými příčesy a prodlužováním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 1:32 pm    Předmět: Re: zajímavost Citovat

Tonda napsal:
Nevím, jestli to někoho zajímá ale mám zajímavou zprávu. Od teďka by měla začít zprávy o počasí na Frekvenci 1 uvádět Ester Ládová. Co vlastně říkáte jejím vlasům, mě se docela líbí. Very Happy


No, o Esterce mám své mínění, tímto se nebudu vyjadřovat ani k ní samotné, ani k jejím vlasům. A podle mého názoru má do modelky hodně daleko. Příkladně třeba Tereza Maxová by určitě nechtěla být házena s Esterkou do jednoho pytle. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 1:40 pm    Předmět: Re: zajímavost Citovat

A.d.é.l. napsal:
Tonda napsal:
Nevím, jestli to někoho zajímá ale mám zajímavou zprávu. Od teďka by měla začít zprávy o počasí na Frekvenci 1 uvádět Ester Ládová. Co vlastně říkáte jejím vlasům, mě se docela líbí. Very Happy


No, o Esterce mám své mínění, tímto se nebudu vyjadřovat ani k ní samotné, ani k jejím vlasům. A podle mého názoru má do modelky hodně daleko. Příkladně třeba Tereza Maxová by určitě nechtěla být házena s Esterkou do jednoho pytle. Rolling Eyes


Tereza nee, Ester možná joo Smile
Tereza bude jedna z mála, která vypadá, že má vlasy své a neprodloužené.Snad se nepletu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 1:49 pm    Předmět: Re: zajímavost Citovat

ilona napsal:
A.d.é.l. napsal:
Tonda napsal:
Nevím, jestli to někoho zajímá ale mám zajímavou zprávu. Od teďka by měla začít zprávy o počasí na Frekvenci 1 uvádět Ester Ládová. Co vlastně říkáte jejím vlasům, mě se docela líbí. Very Happy


No, o Esterce mám své mínění, tímto se nebudu vyjadřovat ani k ní samotné, ani k jejím vlasům. A podle mého názoru má do modelky hodně daleko. Příkladně třeba Tereza Maxová by určitě nechtěla být házena s Esterkou do jednoho pytle. Rolling Eyes


Tereza nee, Ester možná joo Smile
Tereza bude jedna z mála, která vypadá, že má vlasy své a neprodloužené.Snad se nepletu.


Já nevím, ale Terezka je taková "sluníčková". Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 1:51 pm    Předmět: Citovat

Ano, Terezka je od ostatních modelek trochu odlišná, není taková klasická krasavice, ale je moc moc sympatická- a to je mnohem víc!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.