Korzety
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 76, 77, 78  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=762f1a8d401b3aa63f2c193f237e2a3cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 5:28 pm    Předmět: Citovat

Jeden od Riwy už mám (i tady v galerii Smile ) a druhý už je objednaný, tak za dva měsíce snad bude doma Very Happy A už mám v hlavě představu na třetí, ale na ten si budu muset chvíli nechat zajít chuť, přece jen, je to kousek ne na běžné denní nošení. (já si teda zatím žebra stahovat nehodlám Smile )

A jinak korzet vždycky na něco, nechci si ho odrovnat potem. Ale taky často pod něco. Ne vždycky se mi chce veřejně provokovat. Ale třeba v kombinaci se slušnou sukní dost dobře nahrazují plesové šaty.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 6:52 am    Předmět: Citovat

díky za radu, mě by ani nenapadlo, že si pod něj mám něco dát, tak aspoň se mi nebude ničit Very Happy fotku sem dala do galerie. Bez něj už na ples ani ránu, mám celkem problém s držením těla a tohle mi zaručí, že v těch šatech nevypadám jak pako Very Happy akorát mám pak problém udýchat ten tanec Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 7:06 am    Předmět: Citovat

No já korzet mám taky, ale nosím ho jen do postele Twisted Evil Osobně si neumím představit, že bych nosila korzet třeba celý den normálně na holém těle, ale kamarádka nosí korzety skoro pořád a myslím, že pod nima nic nemá. Ptala jsem se jí, jestli se v tom nepotí a říkala mi, že ani moc ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 7:19 am    Předmět: Citovat

Úplně jsem teď z těch korzetů dostala chuť jít na ples. Very Happy Já mám doma jen jeden, ale zato fakt krásný světlemodrý s jemným stříbrno-černým vyšíváním, měla jsem ho na plese jen k černé saténové sukni, v celých plesových šatech bych se asi nikdy necítila dobře a málokteré mi sedí, tenhle korzet byl kupovaný k sukni zvlášť a dal by se určitě nosit i k méně slavnostním příležitostem. Smile Podle mě je lepší mít pár slušných tmavých sukní a k tomu zvlášť několik korzetů, můžete tak kombinovat a vytvářet si svůj vlastní model. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 6:11 pm    Předmět: Citovat

A mluvíme tu vlastně o korzetech jako pevných korzetech, nebo i o korzetových živůtcích? Nebo o čemkoli, co má v sobě kostice a náznak šněrování? Wink
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salivenee
41-80
41-80


Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 12:47 pm    Předmět: Citovat

Nevíte kde by se dal sehnat takový ten korzet nebo pás (nevím přesně co to je, viděla jsem jen obrázek), který končí pod prsy a šněruje se na břiše ??
hrozně ale HROZNĚ se mi to líbí Exclamation Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

salivenee napsal:
Nevíte kde by se dal sehnat takový ten korzet nebo pás (nevím přesně co to je, viděla jsem jen obrázek), který končí pod prsy a šněruje se na břiše ??
hrozně ale HROZNĚ se mi to líbí Exclamation Smile


Já myslím, že se tomu říká "nízký" korzet...na cizích stránkách to je "underbust" a mají ho skorem na všech korzetových stránkách Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salivenee
41-80
41-80


Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 8:03 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, děkuji Smile (jsem v tomhle naprostý nováček) Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 9:23 am    Předmět: Citovat

salivenee napsal:
Nevíte kde by se dal sehnat takový ten korzet nebo pás (nevím přesně co to je, viděla jsem jen obrázek), který končí pod prsy a šněruje se na břiše ??
hrozně ale HROZNĚ se mi to líbí Exclamation Smile


ja myslím, že to je iné ako nízky korzet..ja mám toto http://www.the-gothic-shop.co.uk/black-burgundy-velvet-laced-gothic-underbust-corset-p-1980.html
a to je niečo také, lebo je to len pod prsia po pás a nie nižšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

salivenee napsal:
Nevíte kde by se dal sehnat takový ten korzet nebo pás (nevím přesně co to je, viděla jsem jen obrázek), který končí pod prsy a šněruje se na břiše ??
hrozně ale HROZNĚ se mi to líbí Exclamation Smile


tak treba i tady jsou 4 Cool http://www.corsetheaven.org/e-shop-809.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 76, 77, 78  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.