Korzety
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 76, 77, 78  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53e5472281fb087712c05662fe9b636aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

morbidprincess napsal:
salivenee napsal:
Nevíte kde by se dal sehnat takový ten korzet nebo pás (nevím přesně co to je, viděla jsem jen obrázek), který končí pod prsy a šněruje se na břiše ??
hrozně ale HROZNĚ se mi to líbí Exclamation Smile


ja myslím, že to je iné ako nízky korzet..ja mám toto http://www.the-gothic-shop.co.uk/black-burgundy-velvet-laced-gothic-underbust-corset-p-1980.html
a to je niečo také, lebo je to len pod prsia po pás a nie nižšie.


Tak u toho je taky napsáno "underbust"...ne, že bych se v tom nějak extra vyznala, ale myslím, že to "nízké" je asi jenom jeden z mnoa českých překladů...ono doslovně by to asi bylo pod prsa...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salivenee
41-80
41-80


Založen: 19.1.2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 9:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si při prohlížení odkazů málem naslintala do klávesnice Laughing
Akorát s tím obědnáváním po netu si nejsem jistá...... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 9:21 am    Předmět: Citovat

salivenee napsal:
Tak jsem si při prohlížení odkazů málem naslintala do klávesnice Laughing
Akorát s tím obědnáváním po netu si nejsem jistá...... Confused


Taky vdžycky slintám, ale zatím bohužel není nejen odvaha, ale hlavně peníze...holt chudá studentka Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

Už dost dlouho se chystám k tomu, pořídit si (nebo spíše pokusit se ušít) korzet, ale zatím se k tomu nemůžu odhodlat a to především proto, že mám trochu strach z nošení. Je to sice krása, ale jak se vám v tom dýchá? Mluvím přímo o korzetech nikoli o korzetových živůtcích. Dost často se mi točí hlava a tak si nejsem jistá, jestli bych v tom sebou někde nesekla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delancey
21-40
21-40


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 9:54 pm    Předmět: Citovat

Ja mám korzet jeden skôr taky erotičný, teda používame ho "na hranie" Very Happy
a jeden do spoločnosti, hodí sa aj k rifliam, je čierno biely, s mašličkou a zvrchu ho lemuje čipka, vzadu je čisto čierny, na boku má zips a nie je vystužený. je skvelý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Už dost dlouho se chystám k tomu, pořídit si (nebo spíše pokusit se ušít) korzet, ale zatím se k tomu nemůžu odhodlat a to především proto, že mám trochu strach z nošení. Je to sice krása, ale jak se vám v tom dýchá? Mluvím přímo o korzetech nikoli o korzetových živůtcích. Dost často se mi točí hlava a tak si nejsem jistá, jestli bych v tom sebou někde nesekla.



ja vlastnim jedny korzetove saty a jsou uzasne na nejake oslavy a tak..proste poklidnejsi akce. udychat v nem treba jive moc dobre neslo, ale pokud v nem nebudes radit Very Happy tak by to tak omezujici byt nemelo=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 1:58 pm    Předmět: Citovat

Jive holt vznikl až už se korzety nenosily Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 10:23 pm    Předmět: Citovat

Delancey napsal:
Ja mám korzet jeden skôr taky erotičný, teda používame ho "na hranie" Very Happy
a jeden do spoločnosti, hodí sa aj k rifliam, je čierno biely, s mašličkou a zvrchu ho lemuje čipka, vzadu je čisto čierny, na boku má zips a nie je vystužený. je skvelý Smile


A co je na tom "do společnosti" teda korzetového? Confused
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delancey
21-40
21-40


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2009 6:23 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Delancey napsal:
Ja mám korzet jeden skôr taky erotičný, teda používame ho "na hranie" Very Happy
a jeden do spoločnosti, hodí sa aj k rifliam, je čierno biely, s mašličkou a zvrchu ho lemuje čipka, vzadu je čisto čierny, na boku má zips a nie je vystužený. je skvelý Smile


A co je na tom "do společnosti" teda korzetového? Confused


Ked ho mas obleceny, vyzera ako korzet. Aj to je korzet. Nie kazdy korzet je vystuzeny a zapina sa vzadu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2009 9:41 am    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Už dost dlouho se chystám k tomu, pořídit si (nebo spíše pokusit se ušít) korzet, ale zatím se k tomu nemůžu odhodlat a to především proto, že mám trochu strach z nošení. Je to sice krása, ale jak se vám v tom dýchá? Mluvím přímo o korzetech nikoli o korzetových živůtcích. Dost často se mi točí hlava a tak si nejsem jistá, jestli bych v tom sebou někde nesekla.


Korzet se dá udělat i odlehčený - třeba jen 2 vrstvy saténu, v současné době se používají umělohmotné kostice, které jsou měkké a tudíž nevytvoří úplný krunýř, zapínání na zip - mám takový korzet do divadla.
Na léto mám korzetové šaty, které jsou z bavlněné látky s elastanem a mají ty měkké kostice, sá se v nich vydržet v pohodě celý den.
Pokud bys chtěla něco klasičtějšího, mrkni sem, je tam i hodně teorie:

http://www.korzety.com/

Obesně si myslím, že korzet je fajn, ale nedá se v něm nějak moc divočit, a taky na večeři, kde máte v úmyslu se opravdu najíst, bych si ho nebrala....
Moje zkušenost - čím je delší, tj přes boky, tím hůř se v něm hýbe, nedá se moc předklánět, když jsem šla na záchod, musela jsem se odspodu do půlky rozepnout, abych mohla.....
Mám doma i tohle - jsem s tím spokojená - silnější bavlněná látka, dá se vzít i na tenší tričko, nastavení velikosti jak vzadu šněrováním, tak vpředu sponami, myslím, že i cena jde: http://www.666.cz/nosferatu/zbozi_detail.php?IdZbozi=3003
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 76, 77, 78  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.