Mé vlasy nejsou lesklé:(
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bc8e629ac4ba3a1423d0a29da94e45f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 3:42 pm    Předmět: Mé vlasy nejsou lesklé:( Citovat

Ahoj potřebuji radu.Mám suché vlasy které se mi odchlipují (jinak to nazvat nejde Laughing ) a tvoří na hlavě oddělené chmýříčko.Vypadá to hrozně.Nevím co s tím dělat.Poradíte? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 11:23 am    Předmět: Re: Mé vlasy nejsou lesklé:( Citovat

Kikuška napsal:
Ahoj potřebuji radu.Mám suché vlasy které se mi odchlipují (jinak to nazvat nejde Laughing ) a tvoří na hlavě oddělené chmýříčko.Vypadá to hrozně.Nevím co s tím dělat.Poradíte? Crying or Very sad


Jejej, tak tenhle problém znám a dost často se s "chmýříčkem" Twisted Evil potýkám...zjistila jsem ale, že se mi dělá hlavně kvůli špatným šamponům. Takže otázka na začátek - jaký používáš šampon? a jak ještě jinak o vlasy pečuješ? Používáš nějaký balzám, olej, kondicionér, masky..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 12:31 pm    Předmět: Re: Mé vlasy nejsou lesklé:( Citovat

Zénais napsal:
Kikuška napsal:
Ahoj potřebuji radu.Mám suché vlasy které se mi odchlipují (jinak to nazvat nejde Laughing ) a tvoří na hlavě oddělené chmýříčko.Vypadá to hrozně.Nevím co s tím dělat.Poradíte? Crying or Very sad


Jejej, tak tenhle problém znám a dost často se s "chmýříčkem" Twisted Evil potýkám...zjistila jsem ale, že se mi dělá hlavně kvůli špatným šamponům. Takže otázka na začátek - jaký používáš šampon? a jak ještě jinak o vlasy pečuješ? Používáš nějaký balzám, olej, kondicionér, masky..?

Používám různé zdravotní šampóny, v poslední době šampon "Lavera".Masky a balzámy si nedělám, ale používám kondicionéry a zdravotní vodičky do vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 1:34 pm    Předmět: Citovat

tohle se mi dělá taky, dělalo se mi to i když jsem používala silikoňáky i teď, když používám přírodní šampony, takže se mi zdá, že šampony na to moc vliv nemají. Jediný co mi přijde, že je na ty stojící vlasy účinný je učísnout je kančákem, ale i to má jen chvilkový efekt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 4:15 pm    Předmět: Citovat

Diamanta napsal:
tohle se mi dělá taky, dělalo se mi to i když jsem používala silikoňáky i teď, když používám přírodní šampony, takže se mi zdá, že šampony na to moc vliv nemají. Jediný co mi přijde, že je na ty stojící vlasy účinný je učísnout je kančákem, ale i to má jen chvilkový efekt
Dobře stejně i tak děkuji za radu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 5:41 pm    Předmět: Citovat

Moje vlasy stratili lesk i celkový počet dosť rapídne keď mi zlenivela štítna žľaza.Bohužiaľ ani substitučná liečba tento stav nezvrátila.Teraz asi tri mesiace hennujem a zdá sa ,že mám vlasy lesklejšie.Po umytí sú nádherne lesklé.Problém vidím v tom ,že do pol hlavy sa mi viac mastia a od polovice sú príšerne suché.Preto som začala používať Gestil Wonder ,o ktorom tu je vlákno. Wink No a ten mi veľmi pomáha,nanášam ho po umytí asi na 5 minút,ale len od polovice hlavy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 6:23 pm    Předmět: Re: Mé vlasy nejsou lesklé:( Citovat

Kikuška napsal:
Ahoj potřebuji radu.Mám suché vlasy které se mi odchlipují (jinak to nazvat nejde Laughing ) a tvoří na hlavě oddělené chmýříčko.Vypadá to hrozně.Nevím co s tím dělat.Poradíte? Crying or Very sad


Kikuško:to samé se dělo mě..až mě s toho chytla taková depka,že jsem ty vlasy ustřihla já vím,že by jse to němělo hned řešit takhle..ale v té chvilce to bylo fajn,ale ted jsi to mooc vyčítám Evil or Very Mad Idea jsem s toho neštastná Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 6:29 pm    Předmět: Citovat

taky se mi to chmýříčko dělalo, zvlášť po tom, co sem měla odbarvené vlasy a vrátila se na hnědo... začala sem intenzivní balzámovaní a olejování, zvlášť kokosák je na to super, vlasy už tolik nechmýřují a jsou i lesklejší... a taky se mi trochu zdá, že mi na to pomáhají přelivy Very Happy

zkus si dělat jednou týdně olej. zábal nebo nějakou masku a po umytí dát do vlhkých vlasů kokosák, třeba se to zlepšíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 6:47 pm    Předmět: Citovat

jahoodka napsal:
taky se mi to chmýříčko dělalo, zvlášť po tom, co sem měla odbarvené vlasy a vrátila se na hnědo... začala sem intenzivní balzámovaní a olejování, zvlášť kokosák je na to super, vlasy už tolik nechmýřují a jsou i lesklejší... a taky se mi trochu zdá, že mi na to pomáhají přelivy Very Happy

zkus si dělat jednou týdně olej. zábal nebo nějakou masku a po umytí dát do vlhkých vlasů kokosák, třeba se to zlepšíSmile


děkuju moc já jsem taky odbarvená na blond a nechávám narust svoje ted mám asi deset cm odrosty svych vlasu a zbytek blond Shocked ale chci to nejak vydržet..tvoje rady vyzkouším,ještě jednou diky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Tak me se tyhle jemne zkroucene vlasky, chmyricko jak rikate Very Happy, zhorsilo po vysazeni samponu se silikony, asi pul roku jsem pouzivala prirodni a bylo to hrozne. Ted jsem si koupila Elseve s materi kasickou a je to o 80procent lepsi. Wink Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.