Mé vlasy nejsou lesklé:(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a39ed0d3ca50ff07b2614993298bfc3dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Zénais napsal:
Tak me se tyhle jemne zkroucene vlasky, chmyricko jak rikate Very Happy, zhorsilo po vysazeni samponu se silikony, asi pul roku jsem pouzivala prirodni a bylo to hrozne. Ted jsem si koupila Elseve s materi kasickou a je to o 80procent lepsi. Wink Cool Cool


za jak dlouho se ti vlasy zlepšili co jsi začala používat Elseve s mateří kašičkou?měsic nebo dřiv?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 9:31 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Zénais napsal:
Tak me se tyhle jemne zkroucene vlasky, chmyricko jak rikate Very Happy, zhorsilo po vysazeni samponu se silikony, asi pul roku jsem pouzivala prirodni a bylo to hrozne. Ted jsem si koupila Elseve s materi kasickou a je to o 80procent lepsi. Wink Cool Cool


za jak dlouho se ti vlasy zlepšili co jsi začala používat Elseve s mateří kašičkou?měsic nebo dřiv?


Uz po prvnim myti byly ty vlasy uplne jine, heboucke, uhlazenejsi(mam totiz spis hrubsi vlasy) ale nezatizene.. a to chmyricko tam bylo jenom lehce a po ucesani zmizelo skoro uplne Cool . Procpak se ptas? Ted uz jsem myla po ctvrte a jsou cim dal lepsi.(tak snad se to nejak nezvrhne casem..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 2:39 pm    Předmět: Citovat

Zénais napsal:
Pawluška napsal:
Zénais napsal:
Tak me se tyhle jemne zkroucene vlasky, chmyricko jak rikate Very Happy, zhorsilo po vysazeni samponu se silikony, asi pul roku jsem pouzivala prirodni a bylo to hrozne. Ted jsem si koupila Elseve s materi kasickou a je to o 80procent lepsi. Wink Cool Cool


za jak dlouho se ti vlasy zlepšili co jsi začala používat Elseve s mateří kašičkou?měsic nebo dřiv?


Uz po prvnim myti byly ty vlasy uplne jine, heboucke, uhlazenejsi(mam totiz spis hrubsi vlasy) ale nezatizene.. a to chmyricko tam bylo jenom lehce a po ucesani zmizelo skoro uplne Cool . Procpak se ptas? Ted uz jsem myla po ctvrte a jsou cim dal lepsi.(tak snad se to nejak nezvrhne casem..)


ptám se proto,že bych ho taky časem chtěla vyzkoušet..už jsem na nej koukala v drogerii Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mashlee
81-160
81-160


Založen: 16.12.2010
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 2:34 pm    Předmět: Citovat

Skvělý pro lesk vlasů je černobýl... to je nějaký druh pelyňku. roste na každé louce a musí mít fialový stonek - existuje rostlina, která je mu naprosto podobná, jen ten stonek je zelenej. Jen pozoor, častějším užíváním dost ztmavuje.

Tuto rodu mám od svoji babičky, který to říkala její babička... takže moje prababička. Prý měla i v osmdesáti letech stále hustý dlouhý vlasy... buď to bylo genama a nebo černobýlem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 2:37 pm    Předmět: Citovat

Mashlee napsal:
Skvělý pro lesk vlasů je černobýl... to je nějaký druh pelyňku. roste na každé louce a musí mít fialový stonek - existuje rostlina, která je mu naprosto podobná, jen ten stonek je zelenej. Jen pozoor, častějším užíváním dost ztmavuje.

Tuto rodu mám od svoji babičky, který to říkala její babička... takže moje prababička. Prý měla i v osmdesáti letech stále hustý dlouhý vlasy... buď to bylo genama a nebo černobýlem...


A jak by se ten cernobyl mel pouzivat? Udelat odvar a prelit vlasy po umyti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mashlee
81-160
81-160


Založen: 16.12.2010
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 2:47 pm    Předmět: Citovat

No jo, to jsem zapomněla říci Very Happy

Ano, odvar z většího svazku byliny... nejlépe vždy čerstvá, navíc roste od jara až do podzimu, takže s čerstvostí není problém. Odvar vždy dělávám asi hodinu a půl před umýváním hlavy a aplikuje se ponořením vlasů do roztoku... je to tak nejlepší, protože pouhým přelitím se nevstřebá takové množství účinných látek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 3:00 pm    Předmět: Citovat

Mashlee napsal:
Tuto rodu mám od svoji babičky, který to říkala její babička... takže moje prababička. Prý měla i v osmdesáti letech stále hustý dlouhý vlasy... buď to bylo genama a nebo černobýlem...


Babiččina babička je praprababička... a nebylo to náhodou Černobylem? Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mashlee
81-160
81-160


Založen: 16.12.2010
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 3:41 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Mashlee napsal:
Tuto rodu mám od svoji babičky, který to říkala její babička... takže moje prababička. Prý měla i v osmdesáti letech stále hustý dlouhý vlasy... buď to bylo genama a nebo černobýlem...


Babiččina babička je praprababička... a nebylo to náhodou Černobylem? Laughing


Jo...asi jsem byla duchem mimo... a správně je to Pelyněk černobýl
http://www.rozhlas.cz/rostliny/sloznokvete/_zprava/576310
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.