CHI Silk Infusion

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Delancey
21-40
21-40


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 5:46 pm    Předmět: CHI Silk Infusion Citovat

Používate to?
http://images44.fotki.com/v1405/photos/1/1110826/7036600/chisilkinf-vi.jpg

Používam ho ako ochranu pod žehličku, ale mám pocit, že ho musím dať dosť veľa, inak sa nedostane všade.
Mám rovné ale dosť krepovité vlasy, po použití CHi mám naozaj skvelé vlasy, ale vydržia také len chvíľu, po dvoch-troch hodinách sa mi začnú vlniť, a to či je sucho alebo vlhko, a tiež začnú krepovatieť.
Neviem ako ich mám udržať rovné aspoň kým neprídem zo školy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delancey
21-40
21-40


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 10:14 pm    Předmět: Citovat

hmm tak čo baby,žiadna nepoužívate CHI? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majka007
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 6:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Kúpila som CHI Silk infusion asi pred dvoma mesiacmi a je super. Mám jemné vlasy so sklonom ku krepovateniu, hlavne v takomto počasí, ako je teraz. Po použití tohto prípravku sú hladké a lesklé a aj keď pramienky okolo tváre sú vo vlhkom počasí troška krepovité, mne to nevadí. Hlavné je, že mi vôbec neelektrizujú a aj končeky sú polámané oveľa menej. Používam malé množstvo na vlhké vlasy a troška aj pred žehlením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danuax
8-20
8-20


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 10:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj, také přemýšlím, že si ho koupím, ale váhám... Confused Docela mě nalomily některé holky na Youtube, hodně jich to používá právě před žehlením nebo vlněním žehličkou...a že mají fakt pěkné vlasy. Mám taky spíš jemné vlasy, ale bojím se, aby nebyly splihlé. Nebrojím nijak zásadně proti silikonům (naopak třeba pod žehličku atd. si myslím skoro nutné), ale po některých silikonakach mam splihle vlasy a vic vyhovuji prirodni veci. pozorovali jste nejaky vyrazny ubytek objemu? Jetse me od CHI zaujal jejich keratinovy sprej, taky jinde docela chvaleny..
Pro zajimavost slozeni CHI Infusion (zkopceny z Folica.com, neovereny):
Cyclomethicone, Dimethiconol, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Fragrance, D&C Yellow 11, D&C Red 17, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 7:59 pm    Předmět: Citovat

Používám taky Silk Infusion (na střídačku s tekutými krystaly). Na moje vlasy působí dobře, jsou lesklé, ale nezatížené a nemastné, takové zpevněné. O Keratin Mist přemýšlím už dlouho, asi neodolám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 7:50 pm    Předmět: Citovat

Jdu pochválit keratinový sprej CHI Keratin Mist.
Nastříkala jsem ho na mokré vlasy, jakmile ručník odcucal přebytečnou vodu. Chvíli jsem nechala vsáknout a fénovala jsem. Vlasy jsou nádherně lesklé, dobře se rozčesávaly, jsou hladké, příjemné na dotek a jakoby zpevněné. Takže za mě velká spokojenost a budeme se kamarádit dál Very Happy
Jo, a pokud jsem dobře četla, tak ve složení nejsou silikony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
5Monika7
0-7
0-7


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 9:03 pm    Předmět: CHI Citovat

Tak v mojom pripade, je to to najlepsie, co som kedy vyskusala. Mam toho od CHI vela a som velmi spokojna s kazdym jednym produktom. Pouzivam Keratin Mist, ktory mi vlasy akoby spevni a po nom su take silne a vobec nie krepovite! Co mozem odporucit je aj Silk Keratin spray, ktory je na velmi poskodene vlasy ako hlbkovy rekonstruktor! Ten som pouzivala, ked som sa snazila pomoct mojim vlasom po asi 5 domacky urobenych meliroch (moja obrovska chyba) a vlasy vyzerali na nerozoznanie!! Najnovsie sa chystam pouzit ich organic sadu, tak uvidime Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.