doreen virtue
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3012f38b9cb23ea63c9b34b37d9e66bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 2:36 pm    Předmět: Re: doreen virtue Citovat

karas.Martinka napsal:
má někdo přečtenou nějakou knížku od doreen virtue?? Wink
pochlubte se

Na tuhle autorku mě upozornila Descantes ( Smile ) - a četla jsem většinu jejich knižek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 4:48 pm    Předmět: Citovat

Jee, Ilon, a četla jsi tu Andělskou medicínu?
Popisuje tam, jak probíhalo léčení lidí v chrámu v Atlantidě, potom nějaký svůj život hvězdáře ze Starého Babylonu a podobně, přišlo mi to dost zajímavé. Smile
Mě se ještě líbila ta knížka o číslech, už nevím jak se jmenuje, asi Andělská čísla? Nemám ji doma, jen jsem ji prolistovala, a myslím že ji DV nepsala sama, ale ještě ve spolupráci s nějakou jinou autorkou, a celkem mě to zaujalo, protože člověk si nějakých číselných kombinací přes den všimne a když se nějaká často opakuje, tak by to mohl být dobrý klíč.
Máte někdo tu knihu a používáte ji, jako jestli sdělení sedí...nebo jestli někomu nějak pomohly? našla jsem obrázek, vypadá nějak takhle... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jee, Ilon, a četla jsi tu Andělskou medicínu?
Popisuje tam, jak probíhalo léčení lidí v chrámu v Atlantidě, potom nějaký svůj život hvězdáře ze Starého Babylonu a podobně, přišlo mi to dost zajímavé. Smile
Mě se ještě líbila ta knížka o číslech, už nevím jak se jmenuje, asi Andělská čísla? Nemám ji doma, jen jsem ji prolistovala, a myslím že ji DV nepsala sama, ale ještě ve spolupráci s nějakou jinou autorkou, a celkem mě to zaujalo, protože člověk si nějakých číselných kombinací přes den všimne a když se nějaká často opakuje, tak by to mohl být dobrý klíč.
Máte někdo tu knihu a používáte ji, jako jestli sdělení sedí...nebo jestli někomu nějak pomohly? našla jsem obrázek, vypadá nějak takhle... Smile

jo já ji mám a je fajn. andělskou medicínu mám taky ráda. ještě tu jak je o těch minulých životech. ona ještě napsala nějaký andělský román či co.. ale zatím to vyšlo jen v us a uk.. takže zatim smůla Sad a to je prej dobré.. má plno knih.. u nás vyšel jenom zlomek.. moje nej. karty jsou archandělské.. ty mám moc ráda.. vždycky povzbudí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jee, Ilon, a četla jsi tu Andělskou medicínu?
Popisuje tam, jak probíhalo léčení lidí v chrámu v Atlantidě, potom nějaký svůj život hvězdáře ze Starého Babylonu a podobně, přišlo mi to dost zajímavé. Smile
Mě se ještě líbila ta knížka o číslech, už nevím jak se jmenuje, asi Andělská čísla? Nemám ji doma, jen jsem ji prolistovala, a myslím že ji DV nepsala sama, ale ještě ve spolupráci s nějakou jinou autorkou, a celkem mě to zaujalo, protože člověk si nějakých číselných kombinací přes den všimne a když se nějaká často opakuje, tak by to mohl být dobrý klíč.
Máte někdo tu knihu a používáte ji, jako jestli sdělení sedí...nebo jestli někomu nějak pomohly? našla jsem obrázek, vypadá nějak takhle... Smile



jedna holčina mi ji poslala naskenovanou na pc, jestli chceš můžu ti ji poslat
já s ní pracuju Arrow super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 11:13 am    Předmět: Citovat

tuhle autorku mám také moc ráda, i když všechny knížky jsem od ní nečetla, jen něco, co občas dostanu k vánocům a tak. Nejradši mám z jejích karet ty kouzelné delfíny a mořské víly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 5:13 pm    Předmět: Citovat

doreen virtue, léčení s vílami str.98 vzkazy od duchů rostlin :

"...objem energiedosáhl svého vrcholu a nyní bude klesat k opačné straně zvonové křivkysměrem k duchovnějším zájmům. Jinými slovy doba soustředění na materiálno je už skoro za vámi a je nejvyšší čas nebot mnoho zdrojů je téměř vyčerpáno.
Coby konzumní společnost jste dosáhli vrcholu možností a nyní půjdete zpět k nové evoluci vědomí - vědomí, jež osloví masy. Společně můžeme zakotvit v tomto novém Východu Slunce. ..."


Arrow co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janney
0-7
0-7


Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 10:08 pm    Předmět: Pomoc s Vánočním dárkem Citovat

Ahoj,
rada bych mamce koupila darek k Vanocum - karty, ale jelikoz se v tom moc nevyznam, mohl by mi prosim nekdo nejake dobre doporucit?
Mamka je ve vykladani karet laik, takze nic moc zloziteho prosim Smile

Vopred Dekuji!

Janka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 10:17 pm    Předmět: Re: Pomoc s Vánočním dárkem Citovat

Janney napsal:
Ahoj,
rada bych mamce koupila darek k Vanocum - karty, ale jelikoz se v tom moc nevyznam, mohl by mi prosim nekdo nejake dobre doporucit?
Mamka je ve vykladani karet laik, takze nic moc zloziteho prosim Smile

Vopred Dekuji!

Janka


Myslím, že by sa jej mohli páčiť karty "Rady andělú na každý den" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 10:20 pm    Předmět: Citovat

Takto vyzerajú http://www.ranka.cz/knihy/virtue.htm#rady_andelu
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 10:33 pm    Předmět: Citovat

Já myslím že něco z těhle andílkovských karet, je celkem jedno jaký, jestli Poselství Bohyní, Archanděle, Víly, Svaté, Jednnorožce, Delfíny.... Spíš vyber podle obrázku, všechny tyhle karty jsou jednoduché na používání a optimistické i krásné Smile Zajdi do knihkupectví, ve větších bývá slušný výběr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.