doreen virtue
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a425b48e246a54db6082c26df72ffae2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janney
0-7
0-7


Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 12:31 am    Předmět: vanocni darek Citovat

Dekuji vam moc, urcite si z toho neco vyberu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 9:12 am    Předmět: Citovat

karas.Martinka napsal:
doreen virtue, léčení s vílami str.98 vzkazy od duchů rostlin :

"...objem energiedosáhl svého vrcholu a nyní bude klesat k opačné straně zvonové křivkysměrem k duchovnějším zájmům. Jinými slovy doba soustředění na materiálno je už skoro za vámi a je nejvyšší čas nebot mnoho zdrojů je téměř vyčerpáno.
Coby konzumní společnost jste dosáhli vrcholu možností a nyní půjdete zpět k nové evoluci vědomí - vědomí, jež osloví masy. Společně můžeme zakotvit v tomto novém Východu Slunce. ..."


Arrow co vy na to?

To by bylo fajn , kdyby se lidstvo zaměřilo i na něco jiného, než jak pro sebe urvat co největší kus" materiálna" ... něco podobného se váže i k roku 2012 (hysterie, která se kolem tohoto roku zvedá, začíná být na považenou Confused )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jee, Ilon, a četla jsi tu Andělskou medicínu?
Popisuje tam, jak probíhalo léčení lidí v chrámu v Atlantidě, potom nějaký svůj život hvězdáře ze Starého Babylonu a podobně, přišlo mi to dost zajímavé. Smile

Tuhle jsem ještě nečetla...koupila jsem na Aukru knihu Keltské mýty a magie , je to pořádná bichle, tak se teď po chvílích prokousávám touto knihou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 9:10 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
karas.Martinka napsal:
doreen virtue, léčení s vílami str.98 vzkazy od duchů rostlin :

"...objem energiedosáhl svého vrcholu a nyní bude klesat k opačné straně zvonové křivkysměrem k duchovnějším zájmům. Jinými slovy doba soustředění na materiálno je už skoro za vámi a je nejvyšší čas nebot mnoho zdrojů je téměř vyčerpáno.
Coby konzumní společnost jste dosáhli vrcholu možností a nyní půjdete zpět k nové evoluci vědomí - vědomí, jež osloví masy. Společně můžeme zakotvit v tomto novém Východu Slunce. ..."


Arrow co vy na to?

To by bylo fajn , kdyby se lidstvo zaměřilo i na něco jiného, než jak pro sebe urvat co největší kus" materiálna" ... něco podobného se váže i k roku 2012 (hysterie, která se kolem tohoto roku zvedá, začíná být na považenou Confused )


začala jsem číst léčené s anděly a je tam dost psané o roce 2012 (se souvislostí s indigovými dětmi), jestli se stane to, co ona píše, tak nás čeká nádherná budoucnost, jenže jak je brán rok 2012? - jako velká katastrofa (nemluvně o tom filmu co bude uveden do kin)... no hrůza!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 11:33 am    Předmět: Citovat

Lady Drace napsal:
Já myslím že něco z těhle andílkovských karet, je celkem jedno jaký, jestli Poselství Bohyní, Archanděle, Víly, Svaté, Jednnorožce, Delfíny.... Spíš vyber podle obrázku, všechny tyhle karty jsou jednoduché na používání a optimistické i krásné Smile Zajdi do knihkupectví, ve větších bývá slušný výběr


správně se mají vybírat ty, co tě vyloženě osloví. máš si je nechat všechny ukázat, osahat a vybrat ty, co jsou "pro tebe" případně, že cítíš, že jsou pro tu danou osobu.
jinak ty rady na každý den jsem dala švagrové, páč si stěžovala,že ji furt všichni dávají negativní karty nebo knihy Smile
a je spokojená.. aji tchýně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, ráda bych si od ní taky něco přečetla/případně koupila. Jen by mě zajímalo, jestli je podle vás nějaká knížka, kterou by si měl člověk přečíst jako první - nějaká základní, nebo jestli je to úplně jedno a záleží jenom na výběru člověka, která se mu líbí... Možná hloupý dotaz, ale zajímal yb mě váš pohled...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

karas.Martinka napsal:
ilona napsal:
To by bylo fajn , kdyby se lidstvo zaměřilo i na něco jiného, než jak pro sebe urvat co největší kus" materiálna" ... něco podobného se váže i k roku 2012 (hysterie, která se kolem tohoto roku zvedá, začíná být na považenou Confused )

začala jsem číst léčené s anděly a je tam dost psané o roce 2012 (se souvislostí s indigovými dětmi), jestli se stane to, co ona píše, tak nás čeká nádherná budoucnost, jenže jak je brán rok 2012? - jako velká katastrofa (nemluvně o tom filmu co bude uveden do kin)... no hrůza!!

No jo, když ony a katastrofy a konec světa táhnou víc než klidná budoucnost....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verla
81-160
81-160


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Ahojky, ráda bych si od ní taky něco přečetla/případně koupila. Jen by mě zajímalo, jestli je podle vás nějaká knížka, kterou by si měl člověk přečíst jako první - nějaká základní, nebo jestli je to úplně jedno a záleží jenom na výběru člověka, která se mu líbí... Možná hloupý dotaz, ale zajímal yb mě váš pohled...

Já jsem začala knížkou Setkání s anděly.Je tu plno příběhů o lidech,kteří potkali své anděly.Musím říct,že tato knížka mě velmi zaujala a mám v plánu koupit si další. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

citace:
Já jsem začala knížkou Setkání s anděly.Je tu plno příběhů o lidech,kteří potkali své anděly.Musím říct,že tato knížka mě velmi zaujala a mám v plánu koupit si další. Wink


jestli se ti líbila, tak to si pořiď léčení s anděly a taky je všechno doplněno příběhy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 9:21 pm    Předmět: Citovat

Já si s knížkou asi počkám na Vánoce (i když nevím, komu si o ní říct - přítel knihám tohoto typu moc neholduje, vůbec celá rodina je až řehnaně racionální a logicky smýšlející - samí ekonomové a nebo strojaři... A já jediná na filozofii... Question )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.