Autoškola - Řidičák
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=87ddd2de16547d628ed9140baa4a3cbbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 10:15 am    Předmět: Citovat

Je zajímavé, že úplně stejné pocity jako Kathory(ať je pravák nebo levák) má tak 90% lidí v autoškole.
A stejně to každý udělá.
Autoškola je procházka růžovým sadem, řízení samotné je daleko horší, protože už nikdo nebere ohledy na to, že jste "jen" autoškola.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 12:34 pm    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Jo ještě jeden, pro mě stresující, zážitek z autoškoly.
Stála jsem na světelné křižovatce. No a skočila tam zelená, jenže se mi nepodařilo rozjet.


Joo, tohle se mi stalo hned na první jízdě. Moje první křižovatka, tma před očima, vůbec jsem neměla ani tucha, jak se rojíždí, za mnou hromada aut. Tak krom toho, že jsem pustila brzdu a málem vpálila do člověka za mnou a pak se třikrát nerozjela na zelenou... Laughing Instruktor taky v naprostém klidu, ještěže jsem neviděla ty výrazy lidí za mnou Very Happy

egle napsal:
A když jsem to udělala, tak vystoupil a šel tu babu seřvat, jak si to představuje stresovat mě ještě víc Laughing podle toho, co jsem viděla ve zpětným zrcátku musel použít drsnější slovník, protože paní byla potom docela zaražená Laughing
takže poučení: Netrubte na autoškoly Laughing Laughing


Tak tohle je perfektní Laughing Laughing Takových instruktorů víc, co jsem slyšela, spousta lidí vyfasuje nerváky a to se jim pak ani nevidím, že nedokončí...

egle napsal:
když jsem dělala na auto, tak zrovna přestali k B dávat automaticky AM...


egle, mám pocit, že s B můžeš jezdit s čímkoliv do 3,5t a v těch motorkách, spíš babetách, co mají do 45km/h. Nám přednášející říkal, že ta změna spočívá v tom, že to není už napsané na řidičáku, ale můžeš s těmi vozidly (co jsem vypsala) jezdit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Ilonko, já ti zase závidím ten řidičák na pincka Laughing když jsem dělala na auto, tak zrovna přestali k B dávat automaticky AM... a já bych chtěla jezdit na něčem takovým, ale nechce se mi dávat spoustu peněz za autoškolu (a navíc můj muž kdysi prohlásil, že by mě na motorce jezdit nenechal, že se o mě bojí...)

Laughing Laughing Laughing víš, že nejlépe jsem se cítila v traktoru? ( hm...než se mi podařilo postavit ho na zadní kola) - měla jsem takový pocit bezpečí, viděla jsem z něj široko daleko a závratná rychlost 30 km/ho mi úplně vyhovovala Laughing
Ale autoškola na pincka není drahá ( no je - ale myslím v porovnání s řidičákem na auto ) - chce si ji dělat syn a mám pocit že to stojí kolem 4 000kč. Na auto skoro 10 000 kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 1:05 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Ale autoškola na pincka není drahá ( no je - ale myslím v porovnání s řidičákem na auto ) - chce si ji dělat syn a mám pocit že to stojí kolem 4 000kč. Na auto skoro 10 000 kč.

no, tak když už bych do té autoškoly lezla, tak bych si udělala alespoň menší motorku, protože kvůli mopedu se znovu na testy učit nebudu... a pokud vím, tak to stojí zhruba stejně jako na auto...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 1:10 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:

no, tak když už bych do té autoškoly lezla, tak bych si udělala alespoň menší motorku, protože kvůli mopedu se znovu na testy učit nebudu... a pokud vím, tak to stojí zhruba stejně jako na auto...

Tady jsem něco našla -je to spíš pro orientaci, ono se to u různých autoškol liší :
http://www.dpetr.cz/sluzby_cenik.php

U nás auto vyjde dráž a motocykl o něco levněji, než je v tomto ceníku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 1:34 pm    Předmět: Citovat

Já už jsem se taky konečně rozhoupala jsi udělat řifičak na auto,už jse na to docela těším,ale bdu jsi ho dělat až na jaře,ted na zimu nee to mam strach je brzo tma a nez se člolvěk dostane s prace na jízdy..no to by ani nevadilo ,ale nejhorši je pak ten sníh , alspon pro mě u nás ho bejvá hrozně mooc.. Rolling Eyes no uvidíme..už abyc ho měla hotoví...a pak nějaky auti a budeto Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

A to já právě doufám, že začne sněžit a mrznout, ještě jak budu mít jízdy Very Happy Lepší se to naučit už v autoškole (jen nesmí napadnout sníh v den závěreček poprvé Laughing ), než pak tancovat po ledové cestě a ohrožovat ostatní i sebe, když nebudu znát, jak se to chová na ledu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 3:50 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
A to já právě doufám, že začne sněžit a mrznout, ještě jak budu mít jízdy Very Happy Lepší se to naučit už v autoškole (jen nesmí napadnout sníh v den závěreček poprvé Laughing ), než pak tancovat po ledové cestě a ohrožovat ostatní i sebe, když nebudu znát, jak se to chová na ledu Smile


to máš sice pravdu že je lepší když jse to člověk uči na sněhu a ledu,to jse pak tolik nebojí..ale ja jsem z hor..a kdyby by měl napadnout snih na první jizdu tak nevím nevím to bych někam určo zahučela Crying or Very sad a to bych nerada..tak to nechám na jaro...a ty uz jsi přihlášená v autoškole? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 4:01 pm    Předmět: Re: Autoškola - Řidičák Citovat

Kathory napsal:
Tak jsem se nedávno přihlásila do autoškoly a mám za sebou druhou jízdu... Takže jsem se dostala do kolotoče přesně toho, co bytostně nenávidím. Bohužel rodina chtěla jinak. Rolling Eyes No nemám z toho vůbec dobré pocity a mám pocit, že na to nemám a že to bude asi první věc v životě, kterou nezvládnu Embarassed Jako ortodoxní levák je pro mě naprosto vše, co se děje na pravé straně černá díra, neumím se orientovat v prostoru, v rychlosti nepoznám strany a už vůbec neumím rychle zareagovat na situaci. Tudíž mám k řízení dokonalé předpoklady... Laughing Asi po druhé jízdě nemůžu objektivizovat, ale už začínám mít dost mizérii z toho, že zklamu. A zvlášť když vezmu, kolik lidí, co moc rozumu a inteligence nepobrali, to udělali předemnou Rolling Eyes Přitom strach nemám, dopravní situace znám, vše mi jde, jen do chvíle, kdy dojedu na křižovatku, začnou kolem mě jezdit auta, strnu a už nevím, co dál...


promin už jsem se to dočetla že jí děláš Embarassed neboj to zvládneš udělalo to spousta jiných lidí tak ty určite taky,věřím tomu že jo Wink mám spoustu známých jsou to leváci a autoškolu zvladli v pohodě..tak ty určitě taky.Já jse sice do autoškoly těším,ale mám tyky strach z jízdy..ale od toho je autoškola aby tě to naučila..držím palečky a pevné nervy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 4:13 pm    Předmět: Citovat

V pohodě, nic se neděje Laughing a děkuji Smile
S těma horama máš pravdu. Aspoň, že ti instruktoři mají ty pedály u sebe, jinak bych zhučela hned do prvního příkopu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.