Upadly mi vlasy.SOS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 4:42 pm    Předmět: Citovat

Kosimka napsal:
Ahoj Jani, presne viem, čo cítiš, práve tým prechádzam, mrkni do galérky a pochopíš. Tiež je mi do plaču, keď mi niekto nadhodí, že krátke mi nesvedčia a že predtým som to mala lepšie. Už to trvá 2 mesiace, občas ma chytí strašná depresia, že mám chuť ísť dohola.
Ale ja to teda nevzdám, mám síce 31 rokov, ale nikto mi toľko neháda a túžim mať zas dlhé vlasy. Mám šampón a kondicionér Panthenol, po každom umytí natriem tie zvyšné chúdence olivovým olejom, párkrát za deň premasírujem brezovou vodou alebo lopúchovým výluhom alebo Bioharom a to by som sa sakra divila, keby rýchlo nenarástli Very Happy
A kúpila som si príčesok, niekedy zdvihne náladu Wink



Tak jsem tam kukla, pořád jsi na tom ještě líp než já.Já to mám ještě kratší.Je to fakt na čepicu.Ještě že bude zima, dá se to schovat venku,ale doma to už nejde,chudák přítel,ten má se mnou šoky.Taky ty vlásky zalívám, čím to jde.Zkusila jsem je sepnout skřipcem, jakože do drdolu, tak celkem to jde.Sice se paní v obchodě,kde jsem si mini skřipec kupovala na mě dívala divně, cože si jako na té hlavě chci spínat.O tom příčesku jsem taky už uvačovala, ale při mém štěstí by mi někde upadl a trapas je na světě, tomu teda věřím.Jak to teď budeš řešit s barvou? Budeš barvit, nebudeš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kosimka
21-40
21-40


Založen: 9.9.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 4:59 pm    Předmět: Citovat

mohla by si hodiť fotku, možno by ti niekto niečo poradil. no na tých fotkách to nevyzerá až tak hrozne, jak to je, v skutočnosti sú preriedle a vysušené a hlavne tie rôzne dĺžky sú otrasné, keď mi to odstáva.
ja sa silou mocou chcem dopracovať k platinovej blond, čo si každý pomyslí, že je šialenstvo, ale to bol cieľ a aj zostane. keď som už prišla o pol vlasov, teraz to nevzdám.
odfarbovala som sa minulý týždeň a ešte viac ich dokatovala, ale už tá farba celkom ujde, tak teraz už budem len intenzívne liečiť a hýčkať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 8:13 pm    Předmět: Citovat

Tak nějak jsem přišla o vlasy, že jsem je odbarvovala.Ale mám hodně světlou pleť a tmavé vlasy mi nesluší.Také mám různé délky, ráno vstanu a je to jak po zásahu elektrickým proudem.Absolutně si neumím vlasy upravit,neměla jsem nikdy takto krátké,co si pamatuji mi mamka česala culíky.Nikdy jsem je nefénovala,neznám žádné laky,gely tužidla,spíš jsem se vždy zaměřovala na tu péči.A pokud si chceš nechat dorůst vlásky?Já teď chodím do salonu Kerastase na ty ampulky,mělo by to vlas zacelit,není to teda levná záležitost,ale prý to pomůže.Škoda,že se to nedá koupit domů,bych trochu ušetřila, takto to musím platit i s mytím.Jinak barvy se bojím, ale znám se, jsem nepoučitelná,takže jak mě trochu otrne, už se vidím, jak zase něco vymýšlím.Ráda bych se vrátila ke své barvě a pak nebarvila.Možná mi ty vlasy fakt musely upadnout,abych dostala rozum.Jak jsi psala o těch depkách, u mě je to spíš chvilkové zoufalství.Nesnáším ten pocit bezmoci, kdy nemůžu něco udělat proto, co chci.Můsím jen čekat.Myslím, že rychlost růstu nemůžu ovlivnit,můžu jen vlasům neškodit,aby se nelámaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kosimka
21-40
21-40


Založen: 9.9.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 2:46 pm    Předmět: Citovat

A pozoruješ, že ti tie ampulky pomáhajú? Ja neviem, bola som v kaderníctve dvakrát a zakaždým som si poplakala a oľutovala, takže moc im neverím, ani ich zázračným prípravkom. Ja som teda ohromená účinkom olivového oleja, robí divy.
Presne to si hovorím, že mi proste museli odpadnúť, inak by som sa nespamätala. Keby som napísala, čo všetko som s nimi porobila, tak by ma tu dlhovlásky ukameňovali za týranie vlasov Laughing Hovorím si, že lepšie, ako keby vypadali všetky, ale proste ten pocit a zvyk, že som mala vždy hrivu, ktorá bola pre mňa tou korunou krásy, a teraz som jak chudera - jak ošklbané kura, je to hrozné. Možno sa to zdá smiešne, ale poplakala som si dosť a už mi z toho asi hrabe, myslím na vlasy snáď 20 hodín denne, stále hľadám spôsoby, čo s nimi robiť, ako to vyriešiť
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 7:10 am    Předmět: Citovat

Mně taky asi před 4 lety "hráblo" z vlasů. Kadeřnice mi to ustříhla pod ušima a vzadu nechala dlouhý cancour. Nešlo to nějak sepnout nebo vyčesat, leda bych použila hodně moc sponek. Brečela jsem 3 dny snad v kuse! A teď tam ty vlasy dávno dosáhnou a já je nosím většinou rozpuštěné. Momentálně mám depku ze ztráty práce a nechuť k česání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 7:19 am    Předmět: Citovat

Kosimka napsal:
A pozoruješ, že ti tie ampulky pomáhajú? Ja neviem, bola som v kaderníctve dvakrát a zakaždým som si poplakala a oľutovala, takže moc im neverím, ani ich zázračným prípravkom. Ja som teda ohromená účinkom olivového oleja, robí divy.
Presne to si hovorím, že mi proste museli odpadnúť, inak by som sa nespamätala. Keby som napísala, čo všetko som s nimi porobila, tak by ma tu dlhovlásky ukameňovali za týranie vlasov Laughing Hovorím si, že lepšie, ako keby vypadali všetky, ale proste ten pocit a zvyk, že som mala vždy hrivu, ktorá bola pre mňa tou korunou krásy, a teraz som jak chudera - jak ošklbané kura, je to hrozné. Možno sa to zdá smiešne, ale poplakala som si dosť a už mi z toho asi hrabe, myslím na vlasy snáď 20 hodín denne, stále hľadám spôsoby, čo s nimi robiť, ako to vyriešiť



toto poznam, o vlasy som prisla vinou kadernicky. ale trauma na cely zivot ti poviem, ja som mala depky niekolko rokov z toho a spamatala som sa az teraz niekedy, ked tie vlasy dorastli...radsej sa s tym tak nezaoberaj, nieje to dobre pre vlasy ani dusu, ver mi. nema to zmysel, vlasky dorastu. niekde vyssie si pisala, ze chces platinovu blond. aj to chapem, kto raz mal dlhe blond vlasy, tak to pochopi...ja uz sa na to nedam, odkedy nefarbim rastu ovela rychlejsie, ale drzim palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 8:12 pm    Předmět: Citovat

Cetla jsem na různých diskuzích psaly holky,že co šly s barvou vlasů na svělé, měly polovinu vlasy a daleko kratší.Já to musím u sebe potvrdit.Měla jsem celkem dost vlasů,ikdyž jemné.Co jsem začala blbnout ze světlou.vlasy šly do pryč.Chtěla bych je mít taky světlé,ale pokud by ta kvalita měla byt taková jako v posledních měsících.určitě už do toho nepujdu.Celkem mi pomáhá,když si přečtu, že se to stalo i jiným,né že bych to někomu přála.říkám si , že na jaře už snad budou vypadat lépe a rozhodně už jim nebudu páchat to co teď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
2ada2
21-40
21-40


Založen: 28.10.2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Cetla jsem na různých diskuzích psaly holky,že co šly s barvou vlasů na svělé, měly polovinu vlasy a daleko kratší.Já to musím u sebe potvrdit.Měla jsem celkem dost vlasů,ikdyž jemné.Co jsem začala blbnout ze světlou.vlasy šly do pryč.Chtěla bych je mít taky světlé,ale pokud by ta kvalita měla byt taková jako v posledních měsících.určitě už do toho nepujdu.Celkem mi pomáhá,když si přečtu, že se to stalo i jiným,né že bych to někomu přála.říkám si , že na jaře už snad budou vypadat lépe a rozhodně už jim nebudu páchat to co teď.


Jani udělala jsem podobnou hloupost ! je mi sice 17, ale měla jsem vlasy tmavě hnědé do půlky zad .. napadlo mě se podbarvit na blond ( skvělý pubertální nápad ), no .. vlasy neopadaly ovšem, vypadaly jako bys otrhala kuře a naházela to na hromadu! hrůza, takže jsem se ostříhala na mikádo je to cca 4 - 5 měsíců, kašlala jsem na ty vlasy vypadala fakt hrozně ale teď poslední 3 měsíce se o ně starám a ouhle vlasy mám už skoro pod lopatky ty spodní, vrchní mým o cca 2 cm kratší, takže to nevzdávej ! Každý občas udělá hloupost, musím uznat že mě ta moje dost hodně poučila a na nějaké barvení už opravdu nemám choutky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

ja som odfarbovala niekolko rokov a sice to slama nebola, tak mi rastli hrooozitansky pomalicky. ked to davate tak casto na pokozku hlavy, ani sa necudujem vlastne. z toho som uz vyrastla a moja farba sa mi celkom paci, po blondynach a blondakoch slintam a to je asi tak vsetko. keby som odfarbovala, tak ich po boky nebudem mat nikdy, teraz mozno uz o rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 4:01 pm    Předmět: v Citovat

Vím jaký to je, já sem se musela nechat dvakrát stříhat kvůli zničeným vlasům po melírování, asi tak pres 10 cm a vzdycky sem to hodne oplakala. Měla jsem každý den špatnou náladu asi půl roku, než mi to zase dorostlo. Já mám úplnou fobii z krátkých vlasů Crying or Very sad Takže na krátký vlasy nemůžu ani pomyslet. Ale ted me taky dost trápí jak s emi ty vlasy pořád zkracují Crying or Very sad coz při mý fobii z krátkých vlasů je hrozný. Díky tomu, jak se mi ty vlasy zkracovaly skoro na ramena, tak me to přivedlo az na psychiatrii a za to se hodne stydím Crying or Very sad Proste u mě jsou vlasy všechno a nevím kdyz to tahle budu brát, jak to půjde dál Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.