Vrásky okolo očí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46d52fb53f098bf452c846908f591499Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: so duben 16, 2011 8:08 am    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
neewe napsal:
Iwin napsal:
a nevíte někdo jak se zbavit spíš kruhů pod očima a kolem očí?mám hodně světlou pleť a bojuju s tím opravdu dlouho - meku-up nechci, nemám ho ráda a stejně jenom překreje, ale nezlikviduje Smile


řeším úplně to samé. A pořád se nějak nemůžu rozhodnout, jestli zkusit nějaký ten "zaručený" hoodně drahý krém.


Drahe (aj lacne) kremy od NEprirodnej kozmetiky su absolutne zbytocne. Vacsina z nich sa ani nevsiakne, krem ostane na povrchu a pokozka je stale sucha - aspon to je moja skusenost.

Kruhov pod ocami sa asi neda zbavit. Malo spanku samozrejme neprospieva, ale mne na ne nepomaha ani vela spanku Very Happy Chcela by som vediet preco vznikaju, preco prave na takom mieste...


Však jasně. Já už ani nepřírodní kosmetiku nevyhledávám.
Teď mám vzoreček tohohle krému a je moc příjemný, ale kruhy pod očíma mám stejné...jenže to bych ho musela používat dýl než 2 týdny, že?

Jinak u nás si ženský dost chválí arganový olej a výrobky z něj. Jenže oční krém stojí kolem 900 15 ml - je v něm arganový olej, vitamín E a chrpa a vilín. Spíš ale časem možná zakoupím 100% arganový olej - vyjde to o hodně levněji (i když pořád patří mezi nejdražší oleje vůbec) a je toho daleko víc. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 6:35 pm    Předmět: Citovat

Za posledního půl roku jsem zestárla o pět let. Okolo očí mi najednou vyskákala celá pavučina mimických vrásek. Nejspíš si za to můžu sama, nesnáším sluneční brýle, dlouho sem kašlala na nošení dioptrických, oči sem si odličovala pleťovou vodou a drhla je ručníkem.
Těch vrásek si všimlo i okolí a já nevím, jak se s nima vyrovnat. Vůbec nevím co mám používat, co si koupit, nekoupit, co dělat. A za chvíli mám narozeniny, takže si doufám dovedete představit, jakou mám depresi Rolling Eyes
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 7:56 pm    Předmět: Citovat

Já je mám asi od 28mi a ještě ke všemu na levém oku hlubší, zatímco vpravo skoro nic. Je to od mhouření, před laserem jsem měla silnou krátkozrakost, bolavou rohovku a světloplachost mi zůstala i teď. Ale myslím, že vrásky jsou prostě mechanické poškození kůže a žádné krémíčky a olejíčky takto "zlomenou" kůži nenarovnají. Osobně se mi osvědčil oční krém Time Relax od Oriflame, ten je aspoň na chvilku zmírní, ale zázraky taky neumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 8:19 pm    Předmět: Citovat

Přesně přesně, u levého oka je mám mnohem hlubší. Taky si myslím, že už to nic nespraví. Přijdu si jako hlupák. Navíc sem i celý život kašlala na krémy s faktorem na obličej. Nj, první vráska a já se hroutim Embarassed Laughing
Spíš teď přemýšlím nad prevencí. Obecně mám kůži takovou hodně vrásčitou mi přijde, na obličeji i na rukou. Vrásky mám i na čele už od malička. Jen nějak nevím, co na to. Krém proti vráskám mi přijde brzo, i kosmetička říkala, že se hodí spíš po 30, aby si kůže moc nezvykala.
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 9:14 pm    Předmět: Citovat

Já mám vrásky na čele taky vlastně od mala, nejlíp se mi zdá, že vypínají pleť oleje, když se dají na obličej na noc, zkoušela jsem makadamiový, ale určitě fungují i jiné. teď mě zaujal tento: http://www.topvet.cz/pece-o-plet/luxusni-pletove-oleje/063-pistaciovy-olej-100 bohužel asi nevoní po pistáciích Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 11:06 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Přesně přesně, u levého oka je mám mnohem hlubší. Taky si myslím, že už to nic nespraví. Přijdu si jako hlupák. Navíc sem i celý život kašlala na krémy s faktorem na obličej. Nj, první vráska a já se hroutim Embarassed Laughing
Spíš teď přemýšlím nad prevencí. Obecně mám kůži takovou hodně vrásčitou mi přijde, na obličeji i na rukou. Vrásky mám i na čele už od malička. Jen nějak nevím, co na to. Krém proti vráskám mi přijde brzo, i kosmetička říkala, že se hodí spíš po 30, aby si kůže moc nezvykala.


Já žádné moc drastické krémy proti vráskám nepoužívám. Říkal to už můj děda-lékař, tyto krémy nutí kožní buňky "jet na plný plyn" a produkovat spoustu kolagenu a zbytečně je tím předčasně strhají. Používám jednoduché krémy bez těchto "superlátek" buď z drogerie nebo od Oriflamu. Ale ochranný faktor jsem začala po 30ce používat, to ano. Mám hodně světlou pleť s pihami a je třeba ji chránit. Takže na podzim a v zimě SPF15 a později na jaře a v létě rozhodně SPF30. Víc se ukázalo jako zbytečné, ale méně je zase moc málo, to pak snadno rudnu. 15ku používám Balea Outdoor s bambuckým máslem a 30ku většinou Astrid protiu stárnutí s olivovým olejem. Tyhle dvě složky mám v krémech nejraději, jsou opravdu účinné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 11:16 pm    Předmět: Citovat

Mně se taky osvědčil olej. Jednak používám hydrofilní olej na odličování i na čištění pleti, a pak ještě obličejový místo krému. Krém mám teda taky, jak na obličej, tak na oční okolí, ale olej mi přijde lepší. Vrásky mám v koutcích očí a na spodním víčku, dělají se mi už snad od dvaadvaceti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 11:21 pm    Předmět: Citovat

A tyhle krémy mažeš i kolem očí? Myslím jako úplně kolem očí? A to používáš jako denní i noční krém - nebo obojí? Já sem zvyklá na Alverďácké nebo Just krémy, večer se vykoupu, umeju sprašovým mýdlem, namažu obličej a oči (ty takovým tím rollonem od Baley). Ráno použiju pleťovou vodu se spraší, opět máznu krémem, chvíli počkám a pak nalíčím.
Ale ségra mi tvrdí, že Alverde nemá ochranný faktor. Zrovna mi teď všechny krémy nějak dochází, tak je šance koupit něco jiného.
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 11:28 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
A tyhle krémy mažeš i kolem očí? Myslím jako úplně kolem očí? A to používáš jako denní i noční krém - nebo obojí? Já sem zvyklá na Alverďácké nebo Just krémy, večer se vykoupu, umeju sprašovým mýdlem, namažu obličej a oči (ty takovým tím rollonem od Baley). Ráno použiju pleťovou vodu se spraší, opět máznu krémem, chvíli počkám a pak nalíčím.
Ale ségra mi tvrdí, že Alverde nemá ochranný faktor. Zrovna mi teď všechny krémy nějak dochází, tak je šance koupit něco jiného.


Ano, ty SPF krémy mažu i přes oči. Žádnou tlustou vrstvu, to ne, jen si rukou mastnou opd mazání obličeje a dekoltu lehce přejedu i přes oblast očí. Já nekoupím žádný krém, který nemá hodnotu faktoru výslovně uvedenu na obalu. Některé mají v popisu, že faktor mají, ale asi je tak mizivý, že si netroufnou ho ani zmínit. A Alverde a jiná čistě přírodní kosmetika ho podle mne nemají vůbec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 9:09 am    Předmět: Citovat

co jsem se dívala, ty bio krémy využívají spíš přirozeného UV faktoru, který mají některé přírodní oleje, ale chápu že pro někoho je to málo.
pokud bych měla podobný problém, vybírala bych si krém s minerální uv ochranou, už ji mají i některé lékárnové.
krémy z oriflamu mi sice sedí, ale žádné účinky nemají, proto používám ty oleje, začala jsem se i odličovat olejem od saloosu, ale raděj mám ty čisté oleje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.