Vrásky okolo očí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c62de859fbde8e779b45c8a11553fc0bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 1:20 pm    Předmět: Citovat

Tak sem si šla dneska koupit do DMka nějaký krém a připadala sem si tam jako Alenka v říší divu Laughing Cool Vůbec si nepamatuju, kdy sem si naposledy nějaký kupovala, ale asi je to hodně dávno a určitě to bylo něco od Alverde, protože sem teď byla ze všech těch koenzymů a enzymů a všelijakejch záležitostí celá hin Laughing
Vracela sem ale ty škodlivé termohrnky (fňuk Sad ) tak sem dostala hned dvě stejné slevové knížky (hurá Rolling Eyes ), tam na mě vykouknul tenhle krém http://simply-shopping.com/wp-content/uploads/2011/01/nivea.jpg, nemáte s ním někdo zkušenost? Má pouhopouhé tří parabeny, pohodička Laughing No, přišel mi vcelku i sympatický, SPF 15, pro suchou plet, hydratační, ty mám ráda. A ta krabičky tam mi přišly prostě všechny stejné.

Ještě jeden dotaz - myslíte, že se pro mě hodí Alverdí řada Antiageing? Koukala sem, že mají nějaký roll-on. Pak je ještě řada pro zralou pleť, to asi ještě ne.
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 4:31 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
...tam na mě vykouknul tenhle krém http://simply-shopping.com/wp-content/uploads/2011/01/nivea.jpg, nemáte s ním někdo zkušenost? Má pouhopouhé tří parabeny, pohodička Laughing

výkřik k parabenům: 3 je docela dost Cool Laughing

Jinak já mám denní výživný krém s mučenkou pro zralou pleť (je mi 25) a byl super jak byly ty mrazy, rozhodně si nemyslím, že by nebyl pro tebe dobrej Smile Na jaro si ale koupím jinej, asi růžovej, beztak mi tamten dochází.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 6:17 pm    Předmět: Citovat

To byla ironie Laughing
Pokud někdo přihodí zkušenost s krémem s nějakým ochranným faktorem aspoň 15, který má těch parabenů míň, budu jedině ráda:) Přiznám se, že tohle byl jediný, u kterého sem složení podrobnějš studovala, na víc sem neměla čas, u osataních sem jenom tak zběžně prohlížela krabičky a nápisy.
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 10:15 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Tak sem si šla dneska koupit do DMka nějaký krém a připadala sem si tam jako Alenka v říší divu Laughing Cool Vůbec si nepamatuju, kdy sem si naposledy nějaký kupovala, ale asi je to hodně dávno a určitě to bylo něco od Alverde, protože sem teď byla ze všech těch koenzymů a enzymů a všelijakejch záležitostí celá hin Laughing
Vracela sem ale ty škodlivé termohrnky (fňuk Sad ) tak sem dostala hned dvě stejné slevové knížky (hurá Rolling Eyes ), tam na mě vykouknul tenhle krém http://simply-shopping.com/wp-content/uploads/2011/01/nivea.jpg, nemáte s ním někdo zkušenost? Má pouhopouhé tří parabeny, pohodička Laughing No, přišel mi vcelku i sympatický, SPF 15, pro suchou plet, hydratační, ty mám ráda. A ta krabičky tam mi přišly prostě všechny stejné.

Ještě jeden dotaz - myslíte, že se pro mě hodí Alverdí řada Antiageing? Koukala sem, že mají nějaký roll-on. Pak je ještě řada pro zralou pleť, to asi ještě ne.


Pre aky krem si sa nakoniec rozhodla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 9:41 pm    Předmět: Citovat

Zatím nemám nic Rolling Eyes
Chtěla sem zkusit v lékárně vzorek toho Avene, ale i kdyby mi vyhovoval, přijde mi pětikilo za krém dost. Co sem zapátrala v okolí, ségra má Clinique, ale tolik za krém fakt nevyhodím.
Pak sem si chtěla vybrat u Biodermy, ceny nejsou tak hrozné (na množství), ale SPF nemají vypsané a složení teda nic moc. Třeba tenhle se mi celekem pozdával, ale moje laické oko tam vidí dost nepěkných věcí ... http://www.bioderma.com/cz/nc/produkty/co-je-nove/product/characteristics/548.html
Ještě sem koukala na Vichy, SPF mají skoro všechny, ale složení na netu vypsané nemají. A jsou taky kolem pětistovky, takže stejně jako to Avene, tudíž trochu moc na mě.
...
Takže sem moc nepokročila Laughing
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 11:25 am    Předmět: Citovat

Zkoušely jste některá krém na oči Cannaderm, případně nějaký jiný přírodní? Už mi dochází můj úplně první oční krém Laughing (garnier, fuj Embarassed ) a na očích je znát, že je mažu něčím jen pro ně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 2:29 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já je mám asi od 28mi a ještě ke všemu na levém oku hlubší, zatímco vpravo skoro nic. Je to od mhouření, před laserem jsem měla silnou krátkozrakost, bolavou rohovku a světloplachost mi zůstala i teď. Ale myslím, že vrásky jsou prostě mechanické poškození kůže a žádné krémíčky a olejíčky takto "zlomenou" kůži nenarovnají. Osobně se mi osvědčil oční krém Time Relax od Oriflame, ten je aspoň na chvilku zmírní, ale zázraky taky neumí.


K tem vraskam u jednoho oka vice - mam to taky, ale ja si myslim (moje domnenka), ze to mam u toho levyho oka proto, ze si pokladam na oblicej ruku vecer, takze se ta kuze jakoby jeste vice krci. Delate to taky, jen tak pro zajimavost? Pravou ruku si takhle vubec nedavam a je to minimalne o polovinu lepsi s tema vraskama Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 2:49 pm    Předmět: Citovat

Taky mám u levého oka vrásek víc a myslím že to je z toho, že když se učím, tak si občas opírám hlavu o ruku. Pravou obvykle něco dělám, takže vždycky jen o levou (mám u mozol na levém loktu Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 8:38 am    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Taky mám u levého oka vrásek víc a myslím že to je z toho, že když se učím, tak si občas opírám hlavu o ruku. Pravou obvykle něco dělám, takže vždycky jen o levou (mám u mozol na levém loktu Laughing )


To já taky. Mám vypozorovaný, že když ležím u ntb a opírám se levou rukou o tvář, tak si nahrnuju kůži a v jednom místě mám od koutku oka takovou hnusnou velkou vrásku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 9:56 am    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Lúthien napsal:
Taky mám u levého oka vrásek víc a myslím že to je z toho, že když se učím, tak si občas opírám hlavu o ruku. Pravou obvykle něco dělám, takže vždycky jen o levou (mám u mozol na levém loktu Laughing )


To já taky. Mám vypozorovaný, že když ležím u ntb a opírám se levou rukou o tvář, tak si nahrnuju kůži a v jednom místě mám od koutku oka takovou hnusnou velkou vrásku...


Jsem to napsala tak zvlastne koukam.. Delam to, kdyz usinam i kdyz spim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.