Spolek odpůrců nůžek - nestříháme konečky!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 90, 91, 92, 93, 94  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9b7e3206270df883678325980af4ff24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 12:52 pm    Předmět: Citovat

henna vysušuje. I když se do ní přidá olej, není jistota, že nevysuší. Obvykle trvá několik henovaní, než si "uživatelka" najde správnou "kombinaci". A to už nemnluvím o melírovanývh vlasech. Já si udělala melíry jednou. Část se mi ulámala (ano hned u hlavy, celý odbarvený vlas se ulomil od kořínku) hned a ta část co zbyla vzala za své s použítím henny. Já ale naštěstí měla jen 8 minipramínků. Ovšem nikdo Ti nemůže zaručit, jak by to vzaly tvé vlasy. každý jsme jiný Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 1:22 pm    Předmět: Citovat

Tak to s e mi jednou taky povedlo.Si to ulámat až od hlavy z toho melírování Rolling Eyes . Takže hennu asi nee,že? A ta bezbarvá je asi to samé.Tak já už nevím,měla jsem alespon takový plán s tou hennou jak dát vlasy do kupy.Jak jsem to tu pročítala,že tak holky přecházeli,aby si zachránili vlasy..že všichni hennují. Ale právě nevím jak je to z blond odbarvené a melírama
Sad .Tak ted už fakt nevím co ted zvolit Very Happy Jsem tu právě četla ten článek jak taky slečna 10let odbarvovala a přešla na hennu,ale se mi zdálo ,že ty vlasy neměla tak zničená už před tou hennou.Já je jako nemám tak zničené,že by přímo chemlon,to má švagrová ,já to mít tak jdu na krátko.Ale jsou bez života,suché a do ted se lámali,ale už se to zlepšilo trošku.Zkusím dát fotku a ještě ten střih krásný Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 1:24 pm    Předmět: Citovat

Lusik111 napsal:
vee_love napsal:
To záleží, jak moc zničené je máš. Z mojí zkušenosti: vlasy zničené barvou se nijak nenapravily ať jsem se snažila sebevíc, pořád byly prostě suché oproti odrostlým zdravým, takže já jsem to po roce snažení ušmikla a mám pokoj.
Ale moje vlasy jsou suché i od přírody, takže to bylo ještě těžší.
Zkus dávat opravdu pečlivě zábaly olejové, avokádo, bezoplachové kondicionéry, nenanášet šampon do délek (mýt pouze u hlavy) a konce chránit - nosit v copu nebo jinak zamotané, ale aby se neotíraly o oblečení (to je ničí ještě víc).
Pokud ani tohle nezabere (třeba zkusit ty 4 měsíce), pak až bych sáhla po nůžkách.



S tím šamponem to zkouším,ale stejně mi tam vlezou i délky ,neumím to asi praktikovat.Já myslela právě ,alespon doufala,že ta henna by mi je zachránila Sad .Nebarvím už 4 měsíc,ale nevím jak to mám nechat odrůst na své přírodní.Budu na to muset dát nějakou tu barvu nebo nevím,tak chodit nemůžu odrost tmavě hnědo-černý a zbytek blond s melírem Rolling Eyes.To bych určitě nevydržela. myslela jsem to asi tak,že bych hennou ztmavila a už jen hennovala,aby dorostli ty vlasy už ne -chemicky barvené,narušené.Ale právě nevím co henna udělá s těmi už poškozenými,jestli se alepson trošku zlepší-nebo bude vidět rozdíl,dole sláma ,nahoře lesk Sad .To stříhaní je asi hlopoust,jak už jsem tu četlaže i po zástřihu jsou konečky pak ve stejném stavu,tak s tím právě ted mám taky zkušenost.


Jestli víš, že ti zastřižení nepomůže, tak nestříhej. Zkus vymyslet nějakej účes, se kterym by se ti ten sestřih líbil a vydrž. Nic netrvá věčně a jsou to jenom vlasy... Cool Tu hennu já nevim, já mám úplně jiný typ vlasů a trošinku mi vysušuje. Hlavně si ohlídej rozestup hennování od posledního barvení, jsou to myslím 3 měsíce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 1:38 pm    Předmět: Citovat

Jestli víš, že ti zastřižení nepomůže, tak nestříhej. Zkus vymyslet nějakej účes, se kterym by se ti ten sestřih líbil a vydrž. Nic netrvá věčně a jsou to jenom vlasy... Cool Tu hennu já nevim, já mám úplně jiný typ vlasů a trošinku mi vysušuje. Hlavně si ohlídej rozestup hennování od posledního barvení, jsou to myslím 3 měsíce.[/quote]

Jé koukla jsem do galerky,krááásnéé vlásky ,lesklé Wink .já chci taky Very Happy.no právě přemýšlím nad stejným střihem jako tam zrovna máš,že by ty cácory co mám delší šli dolů,ale nevím už právě jestli to má cenu,když se kvalita vlasů nezlepší tak je to zbytečné a budu tam kde jsem právě.No já nebarvila ty 4 měsíce asi ,ale tak tedy tu hennu asi ne,když vysušuje,ale zas přeci chemická barva je určitě větší zlo pro mě ne? Nebo ještě mě napadlo,že bych zvolila ty šampony,přelivy-abych nemusela sáhnout po barvě.Minulý rok jsem právě taky ztmavila a začala hennovat,ale nevydržela to.Ted ,ale už se mi to přímo hnusí na sobě i na někom jak vidím ty odbarvené vlasy a ještě bez života.A nebo mám špatný šampon herbavera vaječný od té doby je mám takhle horší asi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 1:41 pm    Předmět: Citovat

mno, chce to použít co nejméně šamponu opravdu. Já přešla na mytí kondicionérem a vlasům to moc prospívá a šamponem to umyji jen jednou za čas.
Jinak já hennu (ale pozor, může vysušovat!) nezkoušela, odrůstala jsem rok a pak jsem to odšmikla (ale rostou mi celkem rychle tak to nemám moc krátké). Opravdu platí, že pokud zastřihneš poničené, ale ne vše, tak stav bude za chvilku stejný. Musíš se zbavit opravdu všech zničených vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 4:06 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsem ted zkoušela a zdají se mi mastnější u pokožky , s tím kondicionérem mytí .Jinak jsem ted vlasy i vyfotila a hodím do galerky.Tak ten střih je po odrůstání fakt podle mě katastrofální ,nebo si to myslím?Tak kadeřnice mi to tak vystříhala ,ted mi to i všude trčí,jsem jak suchý stromeček. Sad .Ale zas jak se dívám an tu fotku tak mě nenapadá jak to zkrátit,aby to vypadalo líp hlavně bez žehlení,jak to bude tak suché.Jinak asi se mi i ty vlasy nelíbí i proto,že jsem 4 měsíce nebarvila nic a mám tam ty šílené odrosty a melír se mi taky už vymyl,takže všechno fujjjj Laughing .No co s tím,tak ztmavím určitě,ale ještě tedy nevím čím a ty nůžky,doufám,že to vydržím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 7:03 pm    Předmět: Citovat

Lusiku já bych tu hennu nezatracovala, zvlášť když stejně potřebuješ barvit. Jen si ji udělej výživnější. Já třeba používám Khadi a vždycky tam dám hodně výživného kondicionéru - tak 2PL, plus si tam cmrndnu trochu arganového oleje a přidávám i Amlu a vlasy rozhodně sušší nejsou. Nebo si kup hennu od Lush, ra by měla být taky dost výživná, ale s tou zkušenosti nemám. Osobně bych ti doporučila jít do té Khadi tmavě hnědé a nechat ji působit přes noc - budeš mít krásnou hnědo-černou barvu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 8:19 pm    Předmět: Citovat

A viděla jsi moje vlasy v galerce Sad .Právě jsem dneska měla záchvat šílenství a chtěla jít rychle ke kadeřnici ,aby to srovnala k těm ramenům,ale jak tu čtu celý den tak jsem si to rozmyslela .O té henně tu dost čtu,tedy,že těmi oleji to vysušování se redukuje ,ale já nevím jak mi to chytne a bojím se ,abych z toho neměla větší slámu .. Příští týden se chci na to barvení vrhnout,tak nevím co použiju,ale tu khadí neseženu v obchodě ,že?Takovou barvu bych právě chtěla hnědo-černou spíš ledovou.Než teplý odstín ten mi nesluší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 8:54 pm    Předmět: Citovat

Tvoje fotky jsem bohužel neviděla, když chci otevřít tvůj profil, tak mi to hlásí "too many pages". Fakt nechápu, co to znamená, ale dělá mi to hodně profilů. No ale k věci - myslím že v henně funguju proti vysušování především ten kondicionér, oleje můžou někomu vlasy vysušovat ještě víc. Já tam dávám pár kapek jen pro dobrej pocit, vlastně si ani víc oleje nemůžu dovolit, protože hennu smývám jen vodou a kondicionérem, ne šampónem. Jinak nevím teda odkud jsi, ale kdyby náhodou z Prahy, tak Khadi mají v Biooo v Kotvě, v Green Wave na Národní třídě a v podstatě stačí kouknout na web Khadi a tam mají všechna prodejní místa v ČR vypsaná. Wink Jo a jestli nechceš teplý odstín, tak v tom případě jsi do černé Khadi (být tebou bych ji nakombinovala půl na půl s tou tmavě hnědou - barva bude přirozenější a snad se nebude tolik vymývat), čisté indigo bych na blond vlasy neriskovala, asi by byl z tebe šmoula Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 9:24 pm    Předmět: Citovat

gramostola napsal:
Tvoje fotky jsem bohužel neviděla, když chci otevřít tvůj profil, tak mi to hlásí "too many pages". Fakt nechápu, co to znamená, ale dělá mi to hodně profilů.


Jojo, taky jsem chtěla kouknout v jakém stavu vlastně ty vlasy jsou a není možné se tam zaboha dostat.....
Hlavně u henny pozor, máš to přeci jen blond (nebo ne?) a na to může chytnout zeleně (kamarádce chytla dozelena dokonce na hnědé), opravdu nutné dodržet dostatečnou dobu mezi poslední chemií a první hennou.

edit: ledovou určitě ne...! i u přebarvování chemií z blond na brunetku se musí přimíchávat červená barva (troška), která právě vyvažuje tu zelenou, které se chceš vyhnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 90, 91, 92, 93, 94  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.