Zánět močového měchýře
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a660e7838fefced7235a6df6ebe1309aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

Tak hlásim, že sem už OK. Celkem rychlovka. Myslim, že proto, že hned první večer, když mě napadlo, že by to moh být zánět močáku, tak jsem prostě hodně moc pila a nahřívala a byla v teple a dlouho spala. Že se mi to prostě ani moc nerozjelo.
Samozřejmě nemíním dál nic podceňovat, budu v teple, neblbnout, nechlastat, hodně pít bejlí, bancgu, roibos, žádnej černej čaj ani sladký. Aby se z toho nerozjelo něco horšího.
Tak snad OK:)

A teda holky, co tu poslouchám, to musel být děs. Mně stačí ten můj zážitek ze zánětu močáku před třema rokama, kdy jsem čurala krev. Hruza. A oproti těm vašim zážitkům to asi byla pohádka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 9:01 pm    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
Evilie napsal:
uuf, a jak ses k takovému stádiu dostala? uplně nevinně z nachlazení, nebo opakovaně? tyhle problémy mi pěkně komplikují taky život, protože kvuli tomu ted radši zustávám v čr než odjet za přítelem na zimu do vlhkého irska Rolling Eyes i v létě jsem tam jedla antibiotika dvakrát, docela neni fér jak vám zdraví nedovolí tolik věcí a ničí vám životy..


Me se to taky vracelo, bala sem se jezdit na cundry atp. ,ale od te doby co sem rok byla na subinhibici - ATB v malych davkach na noc, mam uz par let klid. Na opakovane zanety fakt doporucuju, jinak obvodak akorat tak vzdycky prdne ATB na tyden a za chvili jsou problemy zpatky.


Přesně takhle jsem se toho zbavila taky, brala jsem dlouhodobě Gyra-block. Léčili mi to i autovakcinou, ale ta mi vůbec nezabrala. A po každém styku mám ještě předepsanou tabletu Ciploxu. Fakt mi to pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2009 10:58 am    Předmět: Citovat

Evilie napsal:


to se právě nesmí vůbec, tlačit, ale samovolně počkat, než všechno "odkape" samo Smile)


jenže mě samovolně vše neodteče, tím že tu trubici mám zúženou Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Evilie napsal:


to se právě nesmí vůbec, tlačit, ale samovolně počkat, než všechno "odkape" samo Smile)


jenže mě samovolně vše neodteče, tím že tu trubici mám zúženou Embarassed


Taky musím tlačit. Jinak bych se vůbec nevyčůrala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 9:50 pm    Předmět: Citovat

ja jsem leto stravila v zime, takze uz od srpna mam trvale s maximalne tydennimi prestavkami zanety. kdyz je mi lip, dohrabu se k doktorum a na prednasky, jinak jsem porad v posteli, ale zadne bakterie mi nezjistili, jen velke cysty na vajecnikach, coz pry je u mladejch holek normalni, coz me opravdu moc potesilo...prijdu si uplne bezmocne, jsem z toho vseho unavena, je pro me vykon dojit jen na zastavku. a jak jsem celkove vysilena, potrebuju jist, takze pekne kynu. a navic mam pocit, ze se se mnou doktori bavi jen, kdyz to neni akutni. kdyz mi bylo uplne nejhur, vzdycky me proste vyhodili, ze nejsem objednana a ze musim nejdriv k obvodni, ktera me ma zacit lecit sama. jsem vzdycky tak stastna, ze se mi podari dostat k lekari, je to pro me vykon na cely tyden, a pak mi ani pomoct nechteji...po takove posledni prihode, kdy uz jsem od doktora ani nebyla schopna jit, pro me prijel pritel a vzal me na kliniku, kam chodi k zubari, na gyndu, kde me mohli vzit nejdriv za hodinu a jeste se za to omlouvali. diky pomoci pani doktorky uz to neni akutni a vim, ze se tam muzu kdykoliv obratit a bude se snazit.
sex by se kvuli tomu dal za posledni pulrok spocitat na prstech ruky...jsemvdecna za kazdy den, ktery je relativne normalni a nebolestivy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 11:12 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
ja jsem leto stravila v zime, takze uz od srpna mam trvale s maximalne tydennimi prestavkami zanety. kdyz je mi lip, dohrabu se k doktorum a na prednasky, jinak jsem porad v posteli, ale zadne bakterie mi nezjistili, jen velke cysty na vajecnikach, coz pry je u mladejch holek normalni, coz me opravdu moc potesilo...prijdu si uplne bezmocne, jsem z toho vseho unavena, je pro me vykon dojit jen na zastavku. a jak jsem celkove vysilena, potrebuju jist, takze pekne kynu. a navic mam pocit, ze se se mnou doktori bavi jen, kdyz to neni akutni. kdyz mi bylo uplne nejhur, vzdycky me proste vyhodili, ze nejsem objednana a ze musim nejdriv k obvodni, ktera me ma zacit lecit sama. jsem vzdycky tak stastna, ze se mi podari dostat k lekari, je to pro me vykon na cely tyden, a pak mi ani pomoct nechteji...po takove posledni prihode, kdy uz jsem od doktora ani nebyla schopna jit, pro me prijel pritel a vzal me na kliniku, kam chodi k zubari, na gyndu, kde me mohli vzit nejdriv za hodinu a jeste se za to omlouvali. diky pomoci pani doktorky uz to neni akutni a vim, ze se tam muzu kdykoliv obratit a bude se snazit.
sex by se kvuli tomu dal za posledni pulrok spocitat na prstech ruky...jsemvdecna za kazdy den, ktery je relativne normalni a nebolestivy.


Tyjo to je mi líto, já sem jeden prodělala někdy na podzim, ale byly to jen asi tři dny. Hnedka jak mě napadlo, že se mi chce moc často na záchod, sem poslala přítele pro močákovej čaj do lékárny (byl večer, pak sem už pila bejlí na močák nepytlíkovéSmile), nahřívala sůl na pávni a přikládala nasypané v ponožce na podbřišek i záda. Byla jsem v Brně, v bytě, kde sem bydlela sotva pár týdnů,taklže těžká improvizace. Aleteplo, odpočinek a hlavně litry a litry čaje mě podle mně zachránily (bo sem měla strach, když sem posledně měla zánět močáku a čurala sem krev, tak sem myslela, že umřu, děsný).

Já myslim, že cysty na vaječníkách nejsou vůbec nic normálního. Segra jednu měla a zjistili jí ji až po tym, co prodělala tři dny šílenejch bolestí, třepání, nespání, klepavky po celym těle, mravenčení a hlavně té bolesti, co se nedala určit kde vlastně je -hups, praskla jí cysta a ty sračky z ní se jí rozlívaly postupně po celym těle. Lítala s mamkou po doktorech, ti nemohli přijít, co se děje. Mamka chudák nevěděla, jak jí pomoct, tata to samy... A doktor řekne, že je to normální u mladých holek. Prdlajs normální. Že je něco častý ještě neznamená, že je to normální...:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 11:52 pm    Předmět: Citovat

tak cysty na vaječníkách sice u mladých holek nejsou neobvyklé, ale rozhodně ne normální... můžou zmizet, růst, ale taky i prasknout a nadělat pěknou paseku včetně zánětu pobřišnice...
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 9:07 am    Předmět: Citovat

Taky sem mívala zánět močáku dost často, tak 2 až 3 krát do roka. Nejhorší, že u mě nic nebolelo a počátek se moc nedal poznat a pak najednou z ničeho nic hrozný řezání a krev a už nebyla jiná možnost než antibiotika. Takže sem začala brát ten Triurin, jednu tabletu denně preventivně. A zatim musim zaklepat, že fakt dobrý. Když sem to náhodou poznala v začátku tak mi pomohl Urinal Akut a pokud nemám přístup k lékárně, tak buď čerstvé brusinky nebo i kompotované brusinky, jako se dávají na svíčkovou Laughing ...Prostě pomůžou!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 12:36 pm    Předmět: Citovat

čečetka_wendeshki napsal:
tak cysty na vaječníkách sice u mladých holek nejsou neobvyklé, ale rozhodně ne normální... můžou zmizet, růst, ale taky i prasknout a nadělat pěknou paseku včetně zánětu pobřišnice...


ja jsem cystu mela, nastesti zmizela, ale ty bolesti ... menstruacni byly oproti tomu prochazka ruzovym sadem Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 6:59 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem si poslední prodělala o Vánocích, docela pech, dokonce jsem kvůli tomu byla na pohotovosti, protože to už se přepít nedalo. Obvykle když to hytím včas, tak prostě hodně piju a ono to přejde.
Někdo tu psal, že se nakládá do teplé vody - před pár lety jsem to měla taky blbý a bolely mě i ledviny, tak jsem šla k doktorce a ta mi (kromě jiného) doporučila to nahříávat - ale ne ve vodě! Nevím už proč, ale říkala, že si mám třeba dávat nahřátý ručník nebo třeba jsou takové ty nahřívací polštářky, ale rozhodně ne se naložit do horké vody. Ale vážně netuším, proč se to nesmí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.