Dlouhovlasá krize aneb POMÓC!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ja myslím, že nějaká pořádná spona by ti je pochytila ne? Nemyslela jsem sponku, ale takovou tu sponu..určitě víš, co mylsím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

vím co myslíš ale myslím že by to moc nepomohlo..... už nepomáhají ani drdoly....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

achjo...to je situace teda...to by prostě chtělo,aby sis ozkoušela, jaké to je žít bez nich..to by sis jich panečku najednou zase vážila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:31 pm    Předmět: Citovat

jo, to by pomohlo ale asi je to realizovatelný jenom s pomocí nůžek (a ještě se stále držím, díky svému příteli)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 12:52 am    Předmět: Citovat

Mi pomohlo, když jsem si našla na netu program na zkoušení účesů. Kdysi bylo něco tady: http://www.stellure.com/ Ale chtělo to registraci.

Když jsem se viděla, jak bych vypadala, hned mě ty nápady přešly. Snad ti to alespoň trochu pomůže zvednout náladu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Jooo to mívám občas taky. Ale zaručeně pomáhá prohlížení dlouhovlasatých obrázků, třeba tady na DV Smile to si to pak pořádně rozmyslíš, jestli ostříhat nebo ne Wink Jinak, já je teď vážu do jen takového ledabylého drdůlku,nebo jak to říct, culík který na podruhé a napotřetí svážu gumičkou v půlce až mi vznijne taková drdůlek. nemám vlasy kolem obličeje a tak si jich pak víc vážím, když to rozpustím Smile

100% souhlasím, co nejvíc obrázků s krásnými dlouhými vlasy a co nejvíc obrázků z mého krátkovlasého období, kdy mi to ale vůbec neslušelo Very Happy
Případně si začít živě představovat, jaké by to bylo s krátkými - nezkrotitelné, nesvázatelné, nic by nelechtalo v letním větříku na zádech, lezlo by to do obličeje, tuctové, atd. Tohle pomáhá mě.
Co takhle nějakou vymývací barvu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 10:51 am    Předmět: Citovat

Simbo, podobná mánie mě teď taky chytala Smile Chtěla jsem změnu moc a moc, a tak jsem si pořídila dvě další náušnice Very Happy Laughing Teď věnuju pozornost jim.
Konkrétně u mě mě ještě od stříhání odrazuje jedna věc, taková blbůstka.... Tančím irské tance, a říkám si, že bez dlouhých vlasů by to nebylo vůbec ono Wink Zkus si taky nějakou takovou "výmluvu" najít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 11:01 am    Předmět: Citovat

Simbo, jak píše Hankabar, pořiď si nějaké velké krásné, výrazné naušnice, hoď vlasy nahoru, zapni nějakou zajímavou sponou, propíchni jehlicí, nebo vytvoř volný drdol, tak aby tě ty vlasy celý den neotravovaly, podle nálady, tím se vlasů zbavíš a věnuj pozornost náušnicím Wink je to docela dost velká a příjemná změna, pokud pořád nosíš rozpuštěné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 11:21 am    Předmět: Citovat

Mě vlasy taky občas dost štvou, ale spíš tím, že mají nijakou délku, barva se mi nelíbí (pořád různě přebarvuju), účesy stojí za prd... prostě mi nepřijdou jako koruna krásy...teda na mě Very Happy
Takže taky občas krize...ale ostříhat? to nikdy...jako malá jsem měla účes na hříbečka a od tý doby mám trauma Smile navíc mám kulatý tváře a vypadala bych jako buřtík v krátkých...nedá se to svázat, stáhnout (nesnesu když nemůžu mít vlasy pod kontrolou..)
Takže culík, cop a je to- protože drdol se mi rozpadává, jsm nešika Laughing
JAk říkají holky, radši se zaměřit na něco jiného- naušnice, líčení, oblečení, nebo vlasy nabarvit, hlavně nestříhat, to se pak už vrátit nedá a byla by to škoda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 11:27 am    Předmět: Citovat

Teda, tak s tímhle naštěstí problémy nemám, spíš opačně - přijdou mi moc krátké a pořád stejné a to mě pak taky štve, tak se snažím vymyslet různé účesy, co normálně nenosím... A s tou bižuterií a náušnicema je to dobrý nápad... Wink Ale do dostříhání bych nešla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.