Dlouhovlasá krize aneb POMÓC!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4f2e0f8523b142cf1182f3383544d0e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

Tak mně vždycky pomůže, když mi lidi mi ty vlasy pochválí (což se obvykle neděje v reálu ale zde v cyberprostoru, v tom je zatím DV.cz pro mě nezastupitelné Wink ). To mi vždycky dá sílu zahnat potřebu takhle blbnout...

I když u mně to zatím nikdy nebylo z důvodu, že by mi dlouhé vlasy vadily nebo nebavily, spíš, mě trápí kvalita. Právě teď u sebe řeším, jestli zastřihnout svůj tradiční pravidelný 1cm po třech měsících (což bylo tak před týdnem) nebo jestli nevzít víc - připadají mi na koncích strašně řídké... Rolling Eyes Vezmu pramen, u hlavy je spousta vlásků do 10cm, tak tam je to celkem hustý, pak dalších 10cm je ten pramen o dost tenčí, jak tam nejsou ty kratší vlasy, a posledních 10cm je hrůza (neb tam nejsou už ani ty středně dlouhý vlasy, jen ti nejdelší "veteráni"). Ale zatím se moc netřepí a lidi mi to v profilu občas pochválí... Tak než budu rozhodnutá, kolik cm vezmu, stříhání odkládám. To by ze mě měli radost ve vláknu Odpůrci nůžek, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 12:16 pm    Předmět: Citovat

Meadow: samozřejmě že odpůrci nůžek by z tebe měli radost, ono to nemá moc smysl pořád stříhat, stejně za těch pár měsíců to bude zase prořídlý a pak zase a zase....takže stříhat a stříhat a člověk se nikam nedostane Confused
Takže vlasy stáhnout a neřešit, pokud nás štvou, jediný recept asi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 7:14 am    Předmět: Citovat

Děkuju. Nové naušnice už mám Smile
Irsko tancuju taky ale nějak mě nenapadlo ho použít jako uklidňovací prostředek Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 10:19 am    Předmět: Citovat

Už jsem psala o podobné krizi. Jsem trochu starší, tak jsem ani netopužila po nějaké dlouhatánské rozpuštěné hřívě. Spíš jsem chtěla drdol, podobný jako jedna kolegyně, nechtěla jsem ani krátký účes, ani květák. Jenže když dojde na věc a dorostě to, že z toho jde udělat skoro cokoliv, tak na to prostě nemám odvahu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 7:54 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Meadow: samozřejmě že odpůrci nůžek by z tebe měli radost, ono to nemá moc smysl pořád stříhat, stejně za těch pár měsíců to bude zase prořídlý a pak zase a zase....takže stříhat a stříhat a člověk se nikam nedostane Confused
Takže vlasy stáhnout a neřešit, pokud nás štvou, jediný recept asi Smile


Hmmm, to by člověk neřek, jak takový napsání příspěvku dokáže katalyzovat rozhodnutí. No, odpůrci nůžek už ze mě radost mít nebudou, ale já radost mám! Very Happy Jeden centimetr stačil, už se mi zas vlásky líbí... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

No já taky teď měla nějakou krizi, že mám vlásky hrozné. Jsem přemýšlela, že je fiknu o kus nebo na mikádo, ale pak jsem byla unavená a porád to odkládala a odkládala, až jsem to nefikla a teď mi na nerv už nelezou. Za odměnu jsem si dopřála přeliv na 4-8 smytí....fialový odstínek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
No já taky teď měla nějakou krizi, že mám vlásky hrozné. Jsem přemýšlela, že je fiknu o kus nebo na mikádo, ale pak jsem byla unavená a porád to odkládala a odkládala, až jsem to nefikla a teď mi na nerv už nelezou. Za odměnu jsem si dopřála přeliv na 4-8 smytí....fialový odstínek...



to je pekne se takhle odmenovat Very Happy ..asi to taky nekdy zkusim, prozatim muj system odmen zahrnuje sladkosti Embarassed Laughing tak snad to pomuze, co tak vim tak mi nejak utkvelo v sisce, ze prelivy na 4-8 jsou trvacnejsi a taky ze fialova barva je ta, ktera se nejhure dostava pak z vlasu pryc=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 9:58 pm    Předmět: Citovat

On je to ten šamponk v pytlíčku.....tak já chtěla aby trochu vydržel....uvidíme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 10:22 pm    Předmět: Citovat

vesper napsal:
to je pekne se takhle odmenovat Very Happy ..asi to taky nekdy zkusim, prozatim muj system odmen zahrnuje sladkosti Embarassed Laughing tak snad to pomuze, co tak vim tak mi nejak utkvelo v sisce, ze prelivy na 4-8 jsou trvacnejsi a taky ze fialova barva je ta, ktera se nejhure dostava pak z vlasu pryc=)

no, je fakt, že červené a fialové pouští nehůř, ale mně růžový pytlíčkový šampon pustil i z odbarvených vlasů (sice mu to trvalo, ale pustil), takže bych se toho nebála, kór u nezničených vlasů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 5:48 am    Předmět: Re: Dlouhovlasá krize aneb POMÓC!!! Citovat

Simba77 napsal:
Tak lidičky.... Popadla mě totální krize, nesnesu rozpuštěné vlasy (dřív jsem měla rozpuštěné furt), nechce se mi to česat, umývat, upravovat.... Nejraději bych to vzala mašinkou na 2 cm. Ale na druhou stranu vím, že kdybych to udělala tak by jednak někteří lidi byli na mě trochu naštvaní (nebo ne naštvaní ale nelíbilo by se jim to....) a taky bych toho já začala brzo litovat.... Prostě jsem tak trochu v dlouhovlasé krizi a nevím co s tím...

Nemáte někdo nějaký recept co s tím jde dělat? Něco, co vám pomáhá...
(jinak se omlouvám pokud se to už někde řešilo...)


tak na mě pomáhá normální dlouhej copan, cikánské, orientální nebo latinskoamerické písničky/filmy (když se na ty zpěváky/herce podívám tak hned dostanu chuť na to si ty vlasy rozpustit a opečovávat. Razz ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.