Dlouhovlasá krize aneb POMÓC!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e5cf7546ff570786e6b75eba93cdc2fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 6:38 pm    Předmět: Citovat

Já bych čelenku i brala, což o to, ale do pěti vteřin bych umřela bolestí hlavy. Jak mě něco na hlavě stahuje nebo tlačí, je konec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 12:46 pm    Předmět: Citovat

Já nosím vlasy rozpuštěné jenom po umytí, kdy jsou vlhké a tudíž "těžké". Bohužel mám typ "suchá mírně zvlněná koudel" a jakmile je rozpustím, lítají mi všude možně, elektrizují a lezou do obličeje, což nesnáším. Strašně závidím všem s rovnými vlasy, které nevytváří rákosníčkovské antény všemožně kolem hlavy. V čelence bohužel vypadám jak blbec, nemám na to ten hezký klenutý typ čela. A vůbec celkově mi přijde, že mám divný tvar hlavy a víc mi sluší drdol, který mi ji jakoby opticky protáhne dozadu, než rozpuštěné vlasy. Taky bych někdy nejradši čapla nůžky Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 1:17 pm    Předmět: Citovat

Avery napsal:
Já nosím vlasy rozpuštěné jenom po umytí, kdy jsou vlhké a tudíž "těžké". Bohužel mám typ "suchá mírně zvlněná koudel" a jakmile je rozpustím, lítají mi všude možně, elektrizují a lezou do obličeje, což nesnáším. Strašně závidím všem s rovnými vlasy, které nevytváří rákosníčkovské antény všemožně kolem hlavy. V čelence bohužel vypadám jak blbec, nemám na to ten hezký klenutý typ čela. A vůbec celkově mi přijde, že mám divný tvar hlavy a víc mi sluší drdol, který mi ji jakoby opticky protáhne dozadu, než rozpuštěné vlasy. Taky bych někdy nejradši čapla nůžky Evil or Very Mad


Se vším sem na tom úplně stejně Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 1:58 pm    Předmět: Citovat

ha, s tvarem hlavy mám taky starosti Smile Nevypadá dobře, nemůžu nosit ani brýle na hlavě (nemají šanci se udržet) a čelenky mně taky bolí, sjíždí dolů, dokonce i čistě látkové bolí.. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 2:09 pm    Předmět: Citovat

Já se vzdávám..půjdu shodit hřívu,abych se zbavila odrostlé "vybluté" barvy a tím i starých zničených vlasů..je to rozpuštěné naprosto nenositelné,takže to mám stejně pořád stažené v culíku což taky není zrovna nejzdravější. přemýšlím nad tím už hodně dlouho a konečně mi došla trpělivost i to odrostlo do takové délky,že to nebude strašlivě krátké - nemůžu mít úplně krátké vlasy kvůli jizvám. Sice to bude krátké,ale s mojí rychlostí růstu mám délku do roka zpátky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 2:35 pm    Předmět: Citovat

Já budu muset dát do galerie fotku svých konců, třeba tím pozvednu náladnu těm, co mají z těch svých depresi Very Happy Například když vezmu mezi prsty posledních cca 10 cm, tak normální vlasy udělají to, že se ohnou dolů, ty moje trčí furt vodorovně jak koště Very Happy
Vlasy mám vlnité, ale tak blbě, že u hlavy, kde by se mi zrovna hodily nadýchanější, jsou úplně rovné a vlny začínají až tak po 15 cm, takže když vlasy rozpustím, mám je u hlavy spláclé a na úrovni ramen se začínají vlnit a tvořit mi imaginární hrb Very Happy
Prostě všechno opačně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 2:37 pm    Předmět: Citovat

avery: tak to je přesně jeden z důvodů mého nůžkového zákroku Very Happy prostě být placatka nahoře a dole mít pometlo se mi moc nechce..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 2:51 pm    Předmět: Citovat

No jo, někdy holt ta snaha mít co nejdelší vlasy je skoro kontraproduktivní, známe to Very Happy Jestli už jsi rozhodnutá, tak se budeš určitě cítit líp, koneckonců dorůst si je můžeš nechat vždycky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 2:51 pm    Předmět: Citovat

vee_love: it's all in your head, Melmen Wink Wink

Bude ti to líto, vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 2:57 pm    Předmět: Citovat

nicole: tohle je můj každoroční cyklus,na léto mě chytne krize a shazuju,po zbytek roku dorůstám,doroste to do pasu..a je léto a shazuju znova Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.