Klub: Chceme schudnúť!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 148, 149, 150  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49657dee36d2757c29ace17940aba4b7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 12:19 am    Předmět: Citovat

Jéé zhubnout.... potřebovala bych takových sedm kilčo... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 12:24 pm    Předmět: Citovat

no tak sa pochvalim. mala som jedny oblubene kratasy, v lete som ich skoro nepretiahla cez zadok a gombik som ani nepriblizila ku dierke, take mi boli male. pred mesiam som sice gombik ku dierke uz priblizila,ale nezapla. no a vcera som ich zapla Cool stale sice vyzeram ako hurka (jaternica) a bezne by som ich nosit nemohla, ale je to pokrok Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 12:25 pm    Předmět: Citovat

Tak se přidávám do vašeho klubu...nějak jsem se teď rozežrala a nelíbí se mi to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 12:51 pm    Předmět: Citovat

tak vitaj adluska medzi nami
inak ku tym prispevkom, ze nemate moznost chodit niekam na cvicenie alebo peniaze na to, alebo sa neda z inych dovodov. MrE mi dal skvely napad...
a co tak si kupit nejake dvd s cvicenim a cvicit to doma? mne sa to pozdava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 1:59 pm    Předmět: Citovat

Tak já se přidávám, jsem se nějak moc rozbaštila (slušně řečeno) a vůbec se mi to nechce líbit, musím se sebou už něco udělat.
A to ještě nebyly Vánoce! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 2:02 pm    Předmět: Citovat

S tím DVD je to vážně dobrý nápad... Teď je na trhu nepřeberné množství těhle věcí, je z čeho vybírat, asi do něčeho takového půjdu - a nebo začnu chodit běhat, to jde přece i přes zimu, alorát teď jsme nemocná Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 2:08 pm    Předmět: Citovat

Tak já se velmi nesměle přidávám do tohoto klubu.
Nesměle ze dvou důvodů - jednak už sem nechodím tak často a pak si nejsem úplně jistá, jestli mi vůbec něco pomůže.
Myslím, že nemám až takový problém se stravou, nejím žádné fastfoody a podobné hnusy. Akorát mám ráda dobré jídlo a nikdo mě nedonutí vyměnit máslo za margarín se sníženým obsahem tuku nebo smetanový jogurt za jogurt light.
A taky mám problém s pohybem, prostě nejsem schopná se k něčemu dokopat. Co se týče cvičení doma, tak to nejde, protože se prostě stydím cvičit, když je doma P. Já vím, že je to blbost, není k tomu důvod, ale prostě to nejde, cítím se trapně.
Nojo, spousta výmluv, takhle by to nešlo, tak já se tady zavazuju, že se s tím vším pokusím něco udělat.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 2:08 pm    Předmět: Citovat

Cvičení na dvd mám, ale nějak u toho nevydržím. Sad
Já se rozhodla pro skákání přes švihadlo (trochu dětské, ale baví mě to) a taky hopsání na trampolínce (kterou mi ale bude muset donést Ježíšek, alespoň už vím co si přát). Very Happy
Běhání mě taky docela baví, ale přes měsíc jsem se teď léčila s průduškami, takže to asi nechám až na teplejší počasí. Confused

http://www.youtube.com/watch?v=S3FFU8K6MaY

Very Happy něříkejte mi, že se při tomhle nezhubne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 2:17 pm    Předmět: Citovat

Dana: Úplně tě chápu, s tím, že se stydíš doma cvičit, taky jsem měla ten problém - přítel mě vyzval, že abychom oba trochu zhubli, tak budeme dělat spolu sedy-lehy a já se k tomu skoro nedala donutit, bylo to strašné a takové pocity se mě drží pořád, ale už to umím tak trochu překonat, ale pořád to není žádná sláva... ale člověk se musí přece snažit, no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 2:20 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Dana: Úplně tě chápu, s tím, že se stydíš doma cvičit, taky jsem měla ten problém - přítel mě vyzval, že abychom oba trochu zhubli, tak budeme dělat spolu sedy-lehy a já se k tomu skoro nedala donutit, bylo to strašné a takové pocity se mě drží pořád, ale už to umím tak trochu překonat, ale pořád to není žádná sláva... ale člověk se musí přece snažit, no...

No kdybychom aspoň cvičili oba, tak bych se třeba překonala, ale on to rozhodně nepotřebuje, takže... Sad
A ještě jeden problém mám se cvičením doma - kočky si vždycky myslí, že je to výzva ke hře, takže po chvíli na mě začnou ze zálohy útočit, motat se mi do vlasů, kousat mě do nohou a podobně Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 148, 149, 150  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.