Neobio
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b77ca70b3bf666d30732b3c972e39782Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 8:05 pm    Předmět: Neobio Citovat

Máte někdo zkušenosti?

Dneska jsem byla pro něco v Greenwave na Národní třídě v Praze a tam měli košíček s věcma slevněnýma o 30% a v něm šampon a kondicionér mně dosud neznámé značky Neobio, viz:

http://www.neobio.de/home.html
http://www.neobio.de/neobio.pdf

Ve slevě jsou prý ne proto, že by výrobky byly před koncem lhůty ke spotřebě, ale protože je tu nikdo nezná, nejdou na odbyt, tudíž se těchto věcí zbavují a další objednávat nebudou... Posledních několik kusů tedy slevňují (původní cena 270,- za 150ml, nyní 190,-).

Šampony jsem v poslední době dokoupila, tak už zas nemůžu za ně utrácet, ale kondicionér bych dokoupit potřebovala... jsem v pokušení. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

Také mě tahle značka zaujala, viděla jsem ji už x krát a tak jsem si ji šla nastudovat na internet. Prošla jsem fr. fóra a ohlasy má pozitivní, určitě ji vyzkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chudobka
8-20
8-20


Založen: 8.6.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:30 am    Předmět: Citovat

Od téhle značky mám henový šampon a roibosový kondicionér- ten nádherně voní. Ze začátku mi tahle kosmetika moc nesedla, ale když ji prostřídám s chemickým šamponem (Goldwell), tak super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 1:37 pm    Předmět: Citovat

No, já už jsem si ten kondicionér taky koupila Embarassed , je to ten zelený avokádo-citron. Ale i tak díky za ohlasy. Zas budu testovat... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 5:51 pm    Předmět: Citovat

šampon jsem zatím nezkoušela, ale jsem zásobována vzorečkama jejich krémíků...naprosto úžasné krémy!!! jemně překrásně voní, skvěle hydratují, kvalitou jsou srovnatelé s krémy od Logony, možná jsou ještě lepší. hodně mě lákají jejich deodoranty, mají opravdu zajímavé směsky vůní!!! myslím, že je škoda, že tuto kosmetiku zná tak málo lidí..
dělaji i mini baleníčka šamponů,takže si člověk nemusí hned koupit celé velké balení, takže mám vplánu vyzkoušet Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 6:16 pm    Předmět: Citovat

Tak já se musím přiznat, že jsem neodolala a koupila dva vzorky šamponu - hydratační a na objem. Ještě jsem je nezkoušela, ale příští týden určitě vyzkouším. Jedno minibalení stálo 80kč, je ho 50ml, ale má BDIH Smile Až vyzkouším tak napíšu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

jaké sis koupila? taky mám v plánu koupit vzoreček. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 6:32 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
jaké sis koupila? taky mám v plánu koupit vzoreček. Cool
Asi jsi přehlédla Very Happy Hydratační šampon bambus - moringa http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=6309 a Volumen šampon ginkgo - kofein http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=6311. Měla jsem v košíku hozený i regenerační mléko - med, ale pak jsem si řekla, že už radši néé Laughing , že spíš potřebuju tu hydrataci Wink Pak mají ještě čtvrtý šampon zázvor - citron na mastné vlasy... Jsem ráda, že je toho jen 50ml, takové malinké flaštičky to jsou. Kéž by tohle dělali od všech šamponů Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 6:39 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
porcelainswan napsal:
jaké sis koupila? taky mám v plánu koupit vzoreček. Cool
Asi jsi přehlédla Very Happy Hydratační šampon bambus - moringa http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=6309 a Volumen šampon ginkgo - kofein http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=6311. Měla jsem v košíku hozený i regenerační mléko - med, ale pak jsem si řekla, že už radši néé Laughing , že spíš potřebuju tu hydrataci Wink Pak mají ještě čtvrtý šampon zázvor - citron na mastné vlasy... Jsem ráda, že je toho jen 50ml, takové malinké flaštičky to jsou. Kéž by tohle dělali od všech šamponů Very Happy


aha, promiň, přehlédla Laughing taky mám v plánu ty dva, vidím, že objednáváme ze stejného webu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
aha, promiň, přehlédla Laughing taky mám v plánu ty dva, vidím, že objednáváme ze stejného webu Smile
V pořádku, aspoň jsem to víc upřesnila Smile mě lákala i ta kúra na vlasy, ale nechtěla jsem už utrácet. Jinak ten web, všimla jsem si už na FB, že jsi fanouškem. Já tam objednávám, když chci kromě henny i jiné věci, zubní pasty třeba a teď jsem koupila i Amlu prášek, tak chci vyzkoušet, snad taky už příští týden (a navíc dávájí vždycky různé vzorečky a já tak rááááda zkouším Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.