Neobio
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 12:36 pm    Předmět: Citovat

Já používám teď vzorek toho Hydratačního šamponu s bambusem a moringou. Je to příjemný šampon, zdá se mi, že opravdu víc hydratuje než třeba ten na objem. Je fajn, ale já pak stejně používám kondicionér elseve, tak nemůžu přesně posoudit výsledek. Mám pocit že všechny tyto přírodní šampony se hodí spíš na vlasy přirozené (rozhodně asi ne na nějaké odbarvované atd atd.). Kdybych ho měla třeba srovnat s Urtekramem, tak po tom byly vlasy lehčí, objem vyjde tak na stejno, Urtekram asi víc vysušuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 4:30 pm    Předmět: Citovat

Já jsem z bambusu a moringy nadšená, vlasy jsou takové vzdušné a přitom hydratované. Je pravda, že teda rychle ubývá. Objem rozhodně větší jak třeba po alverde. Dnes zkusím poprvé regenerační mléko a med, z té vůně se můžu zbláznit (pozitivně Smile), tak snad se budou i vlásky radovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 1:00 pm    Předmět: Citovat

tak si jdu postěžovat, jak už jsem psala někde na začátku, mám jejich deodorant santal-jasmín a jsem z něho zklamaná. ze začátku krásně voněl, ale ještě ani nejsem v půlce lahvičky (používám ho občas místo parfému), a začal strašně smrdět alkoholem. na to, kolik stál je to teda děs Evil or Very Mad ale vyhazovat ho nebudu, nějak to s ním doklepu, jen chci na to upozornit, kdyby vás někoho napadlo koupit si jejich drahý deodorant Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 1:04 pm    Předmět: Citovat

Mě neobio kompletně nějak nesedlo, ať už katastrofální šampony nebo krémy na obličej (za tu cenu bych taky čekala víc)...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 1:10 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Mě neobio kompletně nějak nesedlo, ať už katastrofální šampony nebo krémy na obličej (za tu cenu bych taky čekala víc)...


krémy mi sedí hodně, ty mi přijdou výborné, možná ještě lepší než od Logony, i sprcháče jsou super, není v nich asi moc alkoholu, protože jím vůbec nesmrdí, jejich šampony nijak nenadchly, ale ani nezklamaly, takový průměr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mesalinda
21-40
21-40


Založen: 1.2.2011
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

Já mám vyzkoušený jen krém na obličej , ten mi sedí dobře. Jen se mi zdá, že po tom půl roce maličko smrdí, ale přitom na začátku docela voněl. Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 3:37 pm    Předmět: Citovat

Mesalinda napsal:
Já mám vyzkoušený jen krém na obličej , ten mi sedí dobře. Jen se mi zdá, že po tom půl roce maličko smrdí, ale přitom na začátku docela voněl. Rolling Eyes Rolling Eyes


a saháš do něj prsty nebo špachtličkou? pokud prsty, mohlo se tam něco zanést a může se kazit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 4:03 pm    Předmět: Citovat

Ja od nich ted dostala vzorek sprcháče - santal a jasmín a voní to nádherně. Rrr Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mesalinda
21-40
21-40


Založen: 1.2.2011
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 3:11 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Mesalinda napsal:
Já mám vyzkoušený jen krém na obličej , ten mi sedí dobře. Jen se mi zdá, že po tom půl roce maličko smrdí, ale přitom na začátku docela voněl. Rolling Eyes Rolling Eyes


a saháš do něj prsty nebo špachtličkou? pokud prsty, mohlo se tam něco zanést a může se kazit


Používám takovou malou špachtličku , ale myslím , že zkažený není. Přítel říkal, že je cítit stejně jako před půl rokem. To se asi nejspíš jen změnili moje čichové buňky. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.