Musim sa vzdat polovicnej dlzky svojich vlasov
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fe89d4c2e0972afce38bf3e6439d8babZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tinusa
21-40
21-40


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 9:47 pm    Předmět: Musim sa vzdat polovicnej dlzky svojich vlasov Citovat

Ahojte.
Vopred sa ospravedlnujem ak je tento prispevok duplicitny, ci akymkolvek inym sposobom prekaza.

Odjakziva mam dlhe vlasy, a mozno sa prezehnate, ale su 10 rokov nestrihane. Mam 19, naposledy som bola ostrihana v 8mych rokoch. Ani konceky som si nikdy nestrihala.
Moje vlasy neboli na tom az tak zle donedavna, ale iba na prvy pohlad. Vedela som, ze su lamave a ze mam snad kazdy koncek dvojity. Boli farbene (obrazok) ale vzdy len odrasty. Po 2 rokoch mi vsak farba vsade vybledla a tak som si ich prefarbila cele.
Tie "skryte" poskodene konceky to uplne odrovnalo a teraz je zretelne vidiet, ze su znicene snad i dopolky, ato vravim len ja. Mozno kadernicka urcite este viac.
Nechcem byt vsak kratkovlasa, neprezijem tak, k mojej tvari kratke vlasy nesedia (moja sestra sa na mna dost podoba, mala kratke vlasy a preto viem, ze by mi to jednoducho neslo). Da sa kadernicka presvedcit, aby mi zachovala aspon dojem dlhych vlasov? Sad
A hoc si myslim ze by som na tuto otazku nasla odpoved na fore, prosim, za aky cas maju sancu vlasy povedzme po lopatky narast naspat do dlzky po zadok?
Dakujem za odpoved .)
Tina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

A proč hned stříhat takovou šílenou délku?
Zkus ustřihnout třeba 5cm a pak pozoruj jestl ise ti to nezdá lepší, když ne, tak zase trochu a tak dále.
Přijde docela drastický stříhat půlku vlasů..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 10:04 pm    Předmět: Citovat

vlasy definitivně mají šanci narůst ti zpátky do téhleté délky, takže se neboj... Kadeřnici si vyber takovou, která si s tebou promluví a pochopí tvé přání, nenech jí aby si na tebe vzala nůžky, vynadala ti a ještě chtěla zaplatit... a spíš než ke kadeřnici bych šla k sestře, zkusila odstřihnout kousek (cca 5 cm) a pozorovala... ale do jaké míry jsou poničené to víš jenom ty.... když jsem naposledy byla s mámou u kadeřnice tak se na nás podívala a hned nás chtěla ostříhat... peníze peníze... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 11:34 pm    Předmět: Citovat

nestrihaj polovicu, ked boli znicene doteraz, tak to nebude vadit dlhsie, odstrihni 5cm a potom zasa dalsie ked vlasy trosku dorastu.
ked pojdes ku kadernicke a sama vidis, ze su vlasy znicene, ona ti to vezme co najkratsie. zasa sa netreba plasit podla mna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 12:12 am    Předmět: Citovat

Než půjdeš do takové změny, která ti asi nebude příjemná, co zkusit tohle: nech se odfotit zezadu a hoď foto sem. Myslím, že tady je dost objektivních lidí, kteří ti povědí, jestli je to s tvými vlasy opravdu tak hrozné a jestli stříhat AŽ tak moc Wink
Pak bych udělala to, co už ti radí někdo výše: požádej sestru o zarovnání do délky, které pro tebe nebude znamenat šok. Kadeřnice vidí vlasy a okamžitě stříhá jako zběsilá Confused
Přeju ti hodně štěstí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak kadeřnici bych taky neriskovala... Jestli jsou tak zničené, jak říkáš, tak to asi nějaké stříhání bude chtít, ale jak radily holky - zkus to postupně, ne hned půlku vlasů. Mně se teď ty moje zdály na koncích dost prořídlé, vzala jsem pouhý 1cm a vypadá to o dost líp. Wink

Když se rozhodneš nejít ke kadeřnici, máš dvě možnosti - zkusit poprosit někoho blízkého, kdo tě pochopí a nebude tě chtít vzít víc, než si přeješ... nebo si vlásky zastřihnout sama - s tím jsem moc spokojená já, že na nikom nezávisím a ustřihnu si sama, kolik chci. Tady je návod na tři střihy v angličtině a z nich jeden přeložený zde na fóru:

http://community.livejournal.com/feyeselftrim
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=114634#114634

V každém případě do budoucna bych na tvém místě taky zvážila stop barvení... a rozmyslela, jestli budu nechávat odrůstat nebo jestli třeba nepůjdu do henny.

Jinak by ti mohlo pomoci pročíst si místní top témata, která shrnují zkušenosti lidí ze zdejšího fóra a kde se člověk dočte spoustu tipů, třeba by tvým vláskům něco pomohlo...

Jo, a jinak evropské vlasy rostou průměrně 1cm za měsíc, tak si můžeš jednoduše spočítat, za jak dlouho asi by ti odstřižený kus dorostl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tinusa
21-40
21-40


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 2:35 pm    Předmět: Citovat

Ahojte Smile
Dakujem za odpovede, moc!
Zobrala som si vase slova k srdcu, a povedala som mame, nech mi to teda odstrihne ale nech sa s tym nekasle, pretoze vazne ten kusisko bol treba. A tak som stratila okolo 13-15 cm vlasov kvality stetin od metly.
Je to zmena, mam teraz vlasy nieco 5 cm pod lopatkami, ked sa zvlnia (mam vlnite az kucerave vlasy, skutocne dlhe az po boky boli iba ked boli vyzehlene). Ale stale ich mozem povazovat za dlhe...a verim/dufam, ze do roka budu spat, a co viac, budem sa o ne lepsie starat a mierim na dlzku do pol stehien Smile
Skusim naist nejaku vhodnu fotku ake boli potom a ake su teraz Smile


http://img403.imageshack.us/img403/4765/img2429f.jpg od tohoto boli asi este o nejakych 5 cm dlhsie.

a teraz
http://img137.imageshack.us/img137/6744/15944121506763032916379.jpg

sorry za kvalitu druhej fotky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aloha
41-80
41-80


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 2:55 pm    Předmět: Citovat

Je i řešení, hodit si vlasy přes rameno dopředu, probírat je a ostříhat roztřepené konečky po jednom, asi 1-2 cm za roztřepeným konečkem nebo rozlomením vlasu. Je to zdlouhavé, ale pomáhá to. Přinejmenším od pocitu, že o vlasy nepečuješ. Můžeš to dělat po částech vždycky, když budeš mít chvilku. Celková délka se tím nijak drasticky nemění. Mě se to vyplatilo při péči o stupňovitě sestříhané vlasy. Aby byly všechny konečky neroztřepené a stejně "staré", musely by se ustřihnout na lopatkách, a do do pasu bych dorostly za dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 4:31 pm    Předmět: Citovat

Vlásky máš dlouhý pořád i po zastřižení, důležitý je, že máš pocit žes jim pomohla a nemusela si obětovat celý háro Wink To by byla děsná škoda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 5:01 pm    Předmět: Citovat

Tinusa Arrow teda ta červená ti sekne!!! Shocked
Parádní barva.
Už je sice ustřiženo, ale pokud bys chtěla, mohla bys zkusit na občasné oživení červenou hennu, která by ti zatáhla ty poškozené vlasy. Barvit chemií se přes to zase dá.

Mohla bych mít pár otázek? Embarassed (snad to nevadí)
Cos používala za kosmetiku a hlavně regeneraci (masky, balzámy). Nebo jsi používala jen šampon?
Děkujeme za fotky a budeme ti držet palce, ať to brzo doroste. Nejdůležitější je, že jsi se svými vlasy zase spokojená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.