Paruky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30a9c9ed10157d9dd37de792dc47da2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 9:13 pm    Předmět: Citovat

Johny Arrow jasan,ale co? Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 9:35 pm    Předmět: Citovat

Rokkan napsal:
Johny Arrow jasan,ale co? Idea




že si záměrně prodlužují vlasy, protože muži se obecně více dívají za dlouhovláskami. Když měla na procházce moje dívka za bezvětří rozpuštěné své zaručeně PRAVÉ vlasy, bylo až úsměvné pozorovat tramvaj jedoucí okolo nás a zejména její mužské osazenstvo, jak si mohli krky vykroutit. Dlouhé vlasy se mužským hodně líbí a je jenom dobře, když si to ženy uvědomují - děkuji tímto každé dlouhovlásce.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st září 06, 2006 7:53 am    Předmět: Citovat

JOhny Arrow jo taaaak, to je přece jasný. Dík Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 8:57 pm    Předmět: Citovat

Rokkan napsal:
JOhny Arrow jo taaaak, to je přece jasný. Dík Wink




....véééélkýýýýý úsměv.... si děláš legraci, viď? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragomira
8-20
8-20


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 3:59 pm    Předmět: Citovat

Erika napsal:
MIMISEK napsal:
jo, teď je každej člověk s parukou za nenormálního...
<BR><br><BR><br>Nevím, jestli jsem byla za nenormální celých šest let. Nemohla jsem za to. Ale takhle poznáte lidi, kteří to nemají v hlavě v pořádku, když o člověku, který nosí paruku (je jedno, z jakého důvodu, já to měla ze zdravotního), řekne, že je nenormální. Za celých šest let mně nikdo ve škole nedal najevo, že nejsem normální nebo že jsem jiná.. to byli aspoň inteligentní lidi. Je přece jedno, z jakého důvodu člověk paruku nosí. Je to jen a jen jeho věc. A je normální...


Ano, zcela s tebou souhlasím. Pokud je člověk třeba po chemoterapii, není přece nic špatného na tom, že nosí paruku. Znala jsem jednu takovou paní a vůbec jsem nepoznala, že má paruku, až když jí odložila. Dnes má krásné dlouhé vlasy docela podobné té paruce.
Ale nemyslím si ani, že by bylo něco špatného na paruce, i když problémy nemám. Například je to skvělá náhrada čepice v zimě a vypadá hezky, když se dnes spousta lidí bojí nosit čepici a radši mají záněk středního ucha. Chtěla bych si koupit paruku. Ale ze zcela opačného důvody, než si to některé zde přítomné dámy myslí, ráda bych občas okouzlila krátkou černou kšticí ale barvit ani stříhat se nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 8:19 pm    Předmět: Citovat

Achjo, vy mě pořád nechápete. Já lidi s parukou neodsuzuju, mně je to celkem jedno, kdo má co na hlavě a pokud je to ze zdravotních důvodů, tak už vůbec ne. Ale vidím to na svých spolužácích, když pořád dokola rozebírají učitelku, co nosí paruku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 8:38 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Achjo, vy mě pořád nechápete. Já lidi s parukou neodsuzuju, mně je to celkem jedno, kdo má co na hlavě a pokud je to ze zdravotních důvodů, tak už vůbec ne. Ale vidím to na svých spolužácích, když pořád dokola rozebírají učitelku, co nosí paruku.

Tak to jsou pipky. navíc paruka je vážně skvělý způsob, jak změnit na jeden den účes, aniž byste následky musely nést několik následujících měsíců, tzn. nemusíte se např stříhat a barvit a pak čekat, až to doroste a odroste. akorát je blbý, že je to tak drahý (nebo není? já žiju v domění, že jo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 8:55 pm    Předmět: Citovat

Ano, je. Dokonce i ty umělé. Včera, jak jsem si kupovala ten kartáč, si v témže obchodě jakási ženština zkoušela černou paruku. No, já bych to nechtěla. Podle mě to má obrovskou nevýhodu: je téměř vždy poznat, že je to paruka. Umělé vlákno má jiný lesk než vlas, jinou strukturu. pak není člověk okouzlen novými "vlasy", ale spíš se diví, co to má ta osoba na hlavě za chlupatou kuklu. Paruku ze skutečných vlasů jsem ještě neviděla, prý se vyrábějí jen zakázkově a jsou pekelně drahé. Takže na tu se moje slova nevztahují.
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 9:05 pm    Předmět: Citovat

Já jsem někde četla,že cena takové paruky je klidně i 20 000,- Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 9:50 pm    Předmět: Citovat

ještě že máme dlouhé vlasy aparuky pro nás nejsou nutností, co;)
chtěla jsem tím vším jenom říct, že občas by to mohla být s parukou docela dobrá sranda:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.