Paruky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Příčesek nosí jedna ženská od nás z ulice. Je to hrozné, žádná krasavice z ní stejně nebude, to by na sobě musela zapracovat celkově. A navíc je to brutálně vidět, protože ty svoje chlupy má uhlazený a na konci kouli z tech umělějch - něco jak se prodává u vietnamců. Prostě je to strašně vidět - jiná struktura, kvalita, lesk a barva. Jinak do paruky bych šla, kdyby bylo nejhůř, ale to zatím nemusím řešit.

brrr, když je to vyloženě vidět, tak se mi to taky nelíbí. Jako nápad pro ty, které mají hodně málo vlasů, mi to přijde fajn, ale nechápu, proč si většina nepořídí stejný odstín atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 7:38 am    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:

brrr, když je to vyloženě vidět, tak se mi to taky nelíbí. Jako nápad pro ty, které mají hodně málo vlasů, mi to přijde fajn, ale nechápu, proč si většina nepořídí stejný odstín atd.


ona se snaží vcelku o stejnou barvu, ale na tech chlupech ta barva vypadá jinak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 8:11 am    Předmět: Citovat

Pracovala jsem s paní,které po chemoterapii vypadaly vlasy,pořídila si paruku,která byla naprosto dokonalá.Navlas stejnej střih a barva jako byly její vlastní vlasy předtím,nikdo by nepoznal,že má paruku.Jen když jsem se podívala hodně zblízka na pěšinku,tak to tam bylo takový nepřirozeně zacuckaný -tím zblízka myslím tak deset cenťáčků.Ale celkovej efekt parádní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 8:27 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Tak mě popravdě ještě nikdy nenapadlo, že bych si na zimu místo čepice koupila paruku, ani že by to udělal někdo jiný... To se pak po vstupu do místnosti sundá stejně jako čepice,a pověsí třeba na věšák. Rolling Eyes
Paruku považuju za prostředek, jak mít vlasy, když ty vlastní jsou z nějakého důvodu hodně prořídlé nebo nekvalitní, nebo úplně chybí, a nedá se s tím jinou cestou nic dělat (nebo - než se kvalita upraví). Znám vlastně jen jednu ženu, která paruku nosí běžně, je to přítelova babička, nosí paruku na veřejnost... jo a jedna pokladní v Albertovi... ale na zimu? Tý jo to je zvláštní. Very Happy



chichi, ked pridem do miestnosti, strhnem parochnu a dam ju niekomu podrzat Smile Skor som to myslela, na lyzovacku, dlhu prechadku a tak podobne, ked to nemusim davat dole Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 8:27 am    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Pracovala jsem s paní,které po chemoterapii vypadaly vlasy,pořídila si paruku,která byla naprosto dokonalá.Navlas stejnej střih a barva jako byly její vlastní vlasy předtím,nikdo by nepoznal,že má paruku.Jen když jsem se podívala hodně zblízka na pěšinku,tak to tam bylo takový nepřirozeně zacuckaný -tím zblízka myslím tak deset cenťáčků.Ale celkovej efekt parádní Smile


Tie prave parochne su vraj strasne drahe, ale vyzeraju super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 8:56 am    Předmět: Citovat

Protože mám pořád pesimistické myšlenky, tak jsem taky přemýšlela, co bych dělala po případné chemoterapii a došla jsem k tomu, že bych si koupila blonďatou paruku a splnila si dávný sen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Morg mě zná dobře Smile A kdybych o vlasy skutečně přišla, zkusila bych se asi přemoct, paruku vyzkoušela - ale myslím, že menší utrpení pro mě by bylo chodit holohlavá. Fuj, už jen z té představy je mi blujno. Ať si to ostatní nosí, když se jim to nedejbože líbí, ať si to klidně nosí, pokud pro to mají zdravotní důvody. Ale mě, prosím, nee.


Bono, abych se přiznal. tak jsem tuto reakci OČEKÁVAL Laughing prostě nezklamala jsi, doufejme, že opravu nikdy nic takového nebudeš potřebovat Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Protože mám pořád pesimistické myšlenky, tak jsem taky přemýšlela, co bych dělala po případné chemoterapii a došla jsem k tomu, že bych si koupila blonďatou paruku a splnila si dávný sen.


Nemysli na take veci Rolling Eyes . Ale inak dalsia vyhoda parochní je presne to, ze si mozes nasadit vlasy ake si vzdy chcela. Aj ked ti vobec nepasuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
chichi, ked pridem do miestnosti, strhnem parochnu a dam ju niekomu podrzat Smile Skor som to myslela, na lyzovacku, dlhu prechadku a tak podobne, ked to nemusim davat dole Smile.


Aha, tak to jo... Ale pořád Ti bude zima na uši, ne?
Já nevím, jsem v zimě hrozná, potřebuju mít uši v teple, takže mně by asi paruka nestačila. Není nad pořádného kulicha Laughing
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Allean napsal:
Pracovala jsem s paní,které po chemoterapii vypadaly vlasy,pořídila si paruku,která byla naprosto dokonalá.Navlas stejnej střih a barva jako byly její vlastní vlasy předtím,nikdo by nepoznal,že má paruku.Jen když jsem se podívala hodně zblízka na pěšinku,tak to tam bylo takový nepřirozeně zacuckaný -tím zblízka myslím tak deset cenťáčků.Ale celkovej efekt parádní Smile


Tie prave parochne su vraj strasne drahe, ale vyzeraju super Smile


Sice nevím kolik stála,ale máš pravdu že určitě dost...ale byla vážně skvělá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.