samovolná změna barvy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc8b7b7134c29f9357550dca83723beeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

Hmm, nevím, čím to je u Tebe, ale já mám jinou barvu každou chvíli, delší dobu jsem přemýšlela, co si vlastně vyplnit do profilu... Confused Jde to od zlaté blond po mytí a na slunci přes světle hnědou bez slunce a světle hnědou do zrz na slunci až po středně hnědou myší bez odlesků před mytím. A blesk na fotkách dokáže vykouzlit krásnou zrz, kterou jsem na sobě v reálu nikdy neviděla. Shocked Pak jde taky o to, jak moc mi přes léto vyšisovaly (letos moc ne) a vůbec asi jak se zrovna vyspaly... Rolling Eyes
Mé vlasy jsou prostě chameleonovité.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

Zesvětlení od sluníčka je vlastně poškození vlasů, že? Crying or Very sad Asi to bude ono v kombinaci s hennou. A to jsem skoro celé léto nosila kloboučky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

Meadow: Jé, to může být hodně zajímavé. Ale zase tě tvoje barva vlasů jen tak neomrzí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

Kataska:já mám taky hodně světlé vlasy takové světlezlatoplavé..a taky barvím hennou a je t v pohodě mám furt stjnou barvu.Ale jak řikáš každá znás má jiné vlasy a na každou to pusobí bohužel jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:29 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy:

No, často mám na ně vztek, že jsou takové nijaké, nebo spíš líp řečeno nepojmenovatelné a před mytím je ta barva už fakt nic moc... a uvažovala jsem vážně o barvení, aby to konečně mělo nějakou rozumnou barvu. Ale asi jsem se s nima už sžila natolik, že i když na to příležitostně nadávám, vím, že (aspoň v nejbližší době) barvit nebudu. Prostě je to moje součást a jsou takové, jaké jsou. Wink

Vyšis je poškození vlasů? To jsem nevěděla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

na tej zmene nieco bude, kedze zamala boli moje vlasy svetle, niekto by povedal, ze taka hneda blond Laughing Laughing Laughing a teraz ich mam tmave a zatial skor tmavnu, nez aby sa niekedy zosvetlili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:53 pm    Předmět: Citovat

Meadow: Já si nejsem jistá, jestli ti je zničení vlasů... ale asi ano, už proto, že vyšisované vlasy od sluníčka bývají lomivější a třepivější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Jé a já to mám podobně jako Meadow Very Happy Do šesti let bílé, pak světle hnědá, středně hnědá ve 12, od 17 blond a momentálně se mi střídá barva vlasů podle ročních období (jaro, podzim medová, narezavělá, léto taková zlatá blond a v zimě naprosto hnusná divnošedá), podle umytí vlasů a šamponu, po umytí úplná blond, za dva dny už taková světle hnědá, no a o fotkách ani nemluvě... To mám spektrum od platiny po černou Very Happy A momentálně jak do sebe rvu ty hormonální svinstva, tak mi na podzim nezačla barva tmavnout, jako obvykle, ale je docela světlejší, než jsem zvyklá. Jen mám hrůzu, že až to vysadím, tak mi začnou růst hodně tmavé Confused

Jinak mnoho lidí říká, že je to fajn, ale mně to tedy nevyhovuje ani trochu. Nikdy tu barvu neumím pojmenovat, prostě je nijaká. A každou chvíli se mě někdo ptá, jestli jsem se nebarvila. Fakt nebarvila Very Happy Taky mě už napadlo na to hodit nějakou IDENTIFIKOVATELNOU barvu, ale zas nechci změnu. Vlastně proto, že nechci jakékoliv změny, tak mi to moje chameleonovství dost vadí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

Založíme klub chameleonů. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 6:03 pm    Předmět: Citovat

Důkladně jsem prozkoumala svoje vlasy, a vypadá to, že ta rez bude opravdu z henny. Vymyje se to časem? Protože já už jí asi dva měsíce nepoužila a u hlavy jsou napatrně vidět dvoucentimetrové odrosty Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.