Černá listina kadeřnic
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd8ab1e8a645e9a0ccb3192f33f62d1dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kitsunechan
81-160
81-160


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 12:39 am    Předmět: Citovat

tak jsem se právě dozvěděla v časopisu D-test, že tím že se člověk svěří kadeřnici, uzavírá s ní ústní dohodu o provedení práce. Pokud výsledek neodpovídá zadání, dohoda je neplatná protože kadeřnice vlastně nesplnila svojí část. Z toho plyne že ani vy nemusíte plnit svojí část tj. platit. Idea Idea Idea takže pokud vás nejaka okudlá, neplatte. Exclamation Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 12:32 pm    Předmět: Citovat

Nelianna napsal:
No to te kaderníčky, strach a hrôza...Ja som nestretla jednu, ktorá by vedela narátať do 1 cm. A len jednej jedinej som videla mať dlhé vlasy po pás a k tomu relatívne zdravé, väčšina je na krátko...A bude to každého presviedčať že treba ostrihať...je mi z toho že fuj. Aj keď pozerám všeliaké tie zmenárne, každá jedna sa končí tým že mladú pani ostrihajú, nafarbia, nemôžu jej proste tú dĺžku zachovať Very Happy ANTIKADERNÍCKE HNUTIE RULEZZ! Very Happy

Z duše mi hovoríš,pred 2 mesiacmi som po dlhej dobe našla odvahu a zašla si dať podstrihnúť moje jemné vlásky.Dopadlo to tak ,že mi ešte tie moje riedulky prestrihala,lebo trebalo.Keď mi na ľavej strane zastrihla až po ucho /išlo dolu 20cm-však čo to sú len 2 roky rastu ,alebo ešte viac/tak som hystericky skríkla A DOSŤ.Odišla som so slzami v očiach.Ja nechápem prečo chce každá len strihať a prestrihávať.Už zase dlho nepôjdem.Ja prosto nechcem krátke vlasy ,aj keď tie moje sú riedučké a jemné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 12:42 pm    Předmět: Citovat

Ewča napsal:

Z duše mi hovoríš,pred 2 mesiacmi som po dlhej dobe našla odvahu a zašla si dať podstrihnúť moje jemné vlásky.Dopadlo to tak ,že mi ešte tie moje riedulky prestrihala,lebo trebalo.Keď mi na ľavej strane zastrihla až po ucho /išlo dolu 20cm-však čo to sú len 2 roky rastu ,alebo ešte viac/tak som hystericky skríkla A DOSŤ.Odišla som so slzami v očiach.Ja nechápem prečo chce každá len strihať a prestrihávať.Už zase dlho nepôjdem.Ja prosto nechcem krátke vlasy ,aj keď tie moje sú riedučké a jemné.

Jen tak na okraj..... řídké vlasy vypadají úplně jinak. Přes řídké vlasy je vidět prosvítající lebka a kůže. Podle fotek máš vlasů 2x tolik co zdejší průměrná členka, takže buď v klidu. A prostříhané vypadají jen 2cm od konce, jinak je to superhustota podle mě, takže žádnej stres.Smile Spíš tím jen deprimuješ ty, které opravdu řídké vlasy mají.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 6:06 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Ewča napsal:

Z duše mi hovoríš,pred 2 mesiacmi som po dlhej dobe našla odvahu a zašla si dať podstrihnúť moje jemné vlásky.Dopadlo to tak ,že mi ešte tie moje riedulky prestrihala,lebo trebalo.Keď mi na ľavej strane zastrihla až po ucho /išlo dolu 20cm-však čo to sú len 2 roky rastu ,alebo ešte viac/tak som hystericky skríkla A DOSŤ.Odišla som so slzami v očiach.Ja nechápem prečo chce každá len strihať a prestrihávať.Už zase dlho nepôjdem.Ja prosto nechcem krátke vlasy ,aj keď tie moje sú riedučké a jemné.

Jen tak na okraj..... řídké vlasy vypadají úplně jinak. Přes řídké vlasy je vidět prosvítající lebka a kůže. Podle fotek máš vlasů 2x tolik co zdejší průměrná členka, takže buď v klidu. A prostříhané vypadají jen 2cm od konce, jinak je to superhustota podle mě, takže žádnej stres.Smile Spíš tím jen deprimuješ ty, které opravdu řídké vlasy mají.

ďakujem za podporu ,len mi je ľúto ,že nemôžem pochváliť tvoje vlásky,lebo ich nevidím. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 3:31 pm    Předmět: Citovat

No tak jsem se taky (opět) napálila. Po víc než roce a půl bez kadeřnic (občas mi konečky zastřihne babička kadeřnickými nůžkami) jsem se těšila na změnu, koupila jsem voucher za 300, chtěla jsem patku nebo ofinku, protože s pěšinkou uprostřed mi vlasy hrozně rychle plihnou a už druhý den po umytí to nevypadá hezky. Paní vypadala velmi mile i šikovně, zákaznice přede mnou odcházela s krásným vyfoukaným mikádem, tak jsem se těšila ještě víc. Po mytí mi ale mokré vlasy začala rvát kartáčem, to už mě mělo varovat. Kadeřnice jsou asi zvyklé výhradně na krátké nebo řídké vlasy a hustší nedestruktivně rozčesat neumí (a to je kdovíjak husté nemám), nebo už nevím.

Řekla jsem zastřihnout v délce 2 cm a vpředu tu patku. Šup a dole bylo 8...Konsternovaně jsem zírala na pramínek na podlaze a pak jsem si řekla čert to vem...No, vzal. Z vlasů do půlky zad mám ty nejdelší sotva po lopatky. Samozřejmě bylo potřeba i sestříhat, na to jaro, že jo ("udělám vám to novou metodou, žádné žiletky"). Oškubala to nůžkama a bylo skoro hotovo. Ptala jsem se jí co dělat pro objem, napatlala mi do vlasů něco od L´oreal, že nic lepšího neexistuje (uvidíte, jak to hned vyběhne). Pak mi to foukala příšerně horkým fénem přes kartáč. Nevyběhlo, vlasy vypadaly jako normálně po umytí, jen slepené nějakým sajrajtem. Patlala mi na to ještě další 2 nebo 3 zázračné věci a já si připadala hůř a hůř.

Je to moje blbost, neozvala jsem se. Pořád jsem doufala, že to nakonec nebude vypadat TAK hrozně. Alespoň mám dole opravdu VŠECHNY rozřepené konečky a můžu začít odznova s lepší péčí. Vyloženě mi to nezničila, jen se mi to vůbec nelíbí. Alespoň jsem si důrazně připomněla, proč jsem před tím rokem a půl ke kadeřnicím přestala chodit a svěřila se raději babičce, která tuší, jak je dlouhý centimetr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 6:36 pm    Předmět: Citovat

Naoko :Tak to mě moc mrzí že máš další špatnou zkušenost s kadeřnicí.To samé se mě stalo taky.něco malo přes dva roky a od té doby jsem u kadeřnice nebyla a ani se mě tam nechce.Potřebovala bych trochu zarovnat konečky,ale ještě to nechám bejt a pak si to šmiknu sama. Přeju ti aby ti vlásky brzo dorostly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 8:08 pm    Předmět: Citovat

Já po dvou letech zamířila do kadeřnictví.. s jednou touhou, trochu to prostříhat, protože jak mám kudrliny těžké, už se mi natahují (cca délky do půle zad), s tím, že pokud možno ponechat délky a trochu nahonit objem výš.

Tak po umytí a rvaní vlasů nějakým všiváčkem (taky jsem nabyla dojmu, že češe jen lidi s třemi vlasy ve čtyřech řadách) začala divočit s nůžkama a půlku vlasů jsem měla pod sebou Shocked Tak jsem si říkala, že to nějak dopadne, mám to husté, to se ztratí, při nejhorším doroste Cool
Pak si plácla trochu nějakého gelu od welly do rukou, mázla mi to přes vlasy a jde se fénovat. Já na ní, že moje vlasy jedině s difuzérem, že fén nemůžu na kudrliny. Ona, že má difuzér rozbitý a že to přece s fénem dokáže. Po pěti minutách foukání na nejsilnější a nejteplejší vzduch sama usoudila, že vypadám jako idiot (já jen odevzdaně seděla a koukala do zrcadla).
Tak paní kadeřnice začala chytat kvanta vlasových přípravků a cpát mi je do vlasů a snažila se to urovnat prsty. To jsem měla pocit, že mi vyrve zbytek vlasů. Pořád jsem tiš seděla a porozovala její další snažení.
Po dalších pěti minutách, co mi do vlasů napatlala hrsti kondicionéru to vzdala se slovy: "To mi musíte říct, že vaše vlasy potřebují víc vlasových produktů." Tak jsem si představila, jak já si vystačím s difuzérem, dvěma bobky pěnového tužidla, hodila jsem to roští do culíku, zaplatila jí 200Kč (víc bych asi nedala za to utrpení) a mazala jsem domů.

Jediné, co se jí povedlo, tak to prostříhání trochu pomohlo sformovat kudrliny na temeni a pěkně se vlní...

Ale české kadeřnice nemají a asi ani nikdy mít nebudou ponětí, jak na přirozeně kudrnaté vlasy... tohle byl můj 6tý omyl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Timpa
321-600
321-600


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 322

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 3:56 am    Předmět: Citovat

Tohle číst je horší než nějaký horor. Pro mě kadeřnictví jsou jámy pekelné. Když jsem měl kratší vlasy vždycky mě ostříhali na tak že jsem si doma nadával jaký jsem blbec.

Ja to tak čtu Smile tak nechám za pár let přistřihnout konečky od mami tak to tak nepodělá jako kadeřnice.

Hlavně musí být těžce na nasrání když si tady člověk pěstuje každý cm vlasu hýčká jako dítě roste to třeba 1 rok a kadeřnice ustřihne 10cm jenom tak nic se neděje. . . . .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 4:47 pm    Předmět: Citovat

Darja napsal:
Já po dvou letech zamířila do kadeřnictví.. s jednou touhou, trochu to prostříhat, protože jak mám kudrliny těžké, už se mi natahují (cca délky do půle zad), s tím, že pokud možno ponechat délky a trochu nahonit objem výš.

Tak po umytí a rvaní vlasů nějakým všiváčkem (taky jsem nabyla dojmu, že češe jen lidi s třemi vlasy ve čtyřech řadách) začala divočit s nůžkama a půlku vlasů jsem měla pod sebou Shocked Tak jsem si říkala, že to nějak dopadne, mám to husté, to se ztratí, při nejhorším doroste Cool
Pak si plácla trochu nějakého gelu od welly do rukou, mázla mi to přes vlasy a jde se fénovat. Já na ní, že moje vlasy jedině s difuzérem, že fén nemůžu na kudrliny. Ona, že má difuzér rozbitý a že to přece s fénem dokáže. Po pěti minutách foukání na nejsilnější a nejteplejší vzduch sama usoudila, že vypadám jako idiot (já jen odevzdaně seděla a koukala do zrcadla).



Tak paní kadeřnice začala chytat kvanta vlasových přípravků a cpát mi je do vlasů a snažila se to urovnat prsty. To jsem měla pocit, že mi vyrve zbytek vlasů. Pořád jsem tiš seděla a porozovala její další snažení.
Po dalších pěti minutách, co mi do vlasů napatlala hrsti kondicionéru to vzdala se slovy: "To mi musíte říct, že vaše vlasy potřebují víc vlasových produktů." Tak jsem si představila, jak já si vystačím s difuzérem, dvěma bobky pěnového tužidla, hodila jsem to roští do culíku, zaplatila jí 200Kč (víc bych asi nedala za to utrpení) a mazala jsem domů.

Jediné, co se jí povedlo, tak to prostříhání trochu pomohlo sformovat kudrliny na temeni a pěkně se vlní...

Ale české kadeřnice nemají a asi ani nikdy mít nebudou ponětí, jak na přirozeně kudrnaté vlasy... tohle byl můj 6tý omyl Laughing





Presne Smile a tiež veľakrát Very HappyVery Happy PO poslednej návšteve a po následnom zmytí vlasov som sa pevne rozhodla zanechať kaderníctvo kaderníctvom ( že salón Very HappyVery Happy) a nepáchnem tam min najbližší rok alebo aj dlhšie pokiaľ nebudem chcieť výraznejšiu zmenu strihu . Farbiť sa budem výlučne doma a končeky podstrihovať bude opäť mama . Ako roky predtým. Dúfam, že sa dajú späť dokopy :-/ Vyzerám ako baran, vlasy krepovaté a suché jak des Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 1:46 pm    Předmět: Citovat

[quote="Indilwen]

Presne Smile a tiež veľakrát Very HappyVery Happy PO poslednej návšteve a po následnom zmytí vlasov som sa pevne rozhodla zanechať kaderníctvo kaderníctvom ( že salón Very HappyVery Happy) a nepáchnem tam min najbližší rok alebo aj dlhšie pokiaľ nebudem chcieť výraznejšiu zmenu strihu . Farbiť sa budem výlučne doma a končeky podstrihovať bude opäť mama . Ako roky predtým. Dúfam, že sa dajú späť dokopy :-/ Vyzerám ako baran, vlasy krepovaté a suché jak des Very HappyVery HappyVery Happy[/quote]

Mě ani nevadí, že za to člověk musí zaplatit, objednat se a tak. Jen prostě očekávám, že kadeřnice bude vědět základ práce s kudrnatými vlasy. já bych jí dala i 5x víc, kdyby mě nemučila 40 minut a já neodcházela s vlasy v culíku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.