Balet
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=720fef110ca71da8e823faff58ac847bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

Ofélie napsal:
Jů, škoda že u nás nic takového není, hned bych si splnila sen z dětství. Jen tak trošku rekreačně by mi stačilo tancovat. Mě se hrozně líbí klasický balet, na to bych mohla koukat pořád. No ale mých skoro 70 kilo.....


Vis, ze treba Helena Ruzickova taky baletila? Wink Ono clovek nemusi zrovna tancit na spickach, balet ho nauci drzeni tela, ladny pohyb - ja se s touhle myslenkou koketuju uz nekolikaty rok Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 4:13 pm    Předmět: Citovat

holky na váhu moc nekoukejte, teďka chodím do taneční školy kde učí sólistka, která toho má na sobě naplácáno požehnaně, ale ještě tancuje... Wink je fakt že čím blíž k Rusku tím krutější baletní trénink viz dokument Beautiful tragedy... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofélie
81-160
81-160


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 5:49 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ofélie napsal:
Jů, škoda že u nás nic takového není, hned bych si splnila sen z dětství. Jen tak trošku rekreačně by mi stačilo tancovat. Mě se hrozně líbí klasický balet, na to bych mohla koukat pořád. No ale mých skoro 70 kilo.....


Vis, ze treba Helena Ruzickova taky baletila? Wink Ono clovek nemusi zrovna tancit na spickach, balet ho nauci drzeni tela, ladny pohyb - ja se s touhle myslenkou koketuju uz nekolikaty rok Wink


No jo, na Helenu jsem úplně zapomněla. Držení těla a ladný pohyb je přesně to, co potřebuju. Já tancuju trochu orient a trochu cvičím jógu, ale baletky jsou v každém pohybu prostě tak....elegantní. To mě fascinuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

No balet mne tedy láká, ale přiadám si na něj jako moc velký hromotluk a tak nějak mám zafixováno že se baletí nejozději od osmi let Very Happy Nevíte jestli jsou nějaké dobré kurzy i v Brně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

Lady Drace: Mám to zafixováno podobně... Malé útlounké holčičky... Ale já si obecně připadám, jako hromdopolice (to mám na talíři už odmalička), ale balet mě naprosto fascinuje, ale neměla bych na něj, to opravdu ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 7:52 pm    Předmět: Citovat

Ofélie napsal:
Morganna napsal:
Ofélie napsal:
Jů, škoda že u nás nic takového není, hned bych si splnila sen z dětství. Jen tak trošku rekreačně by mi stačilo tancovat. Mě se hrozně líbí klasický balet, na to bych mohla koukat pořád. No ale mých skoro 70 kilo.....


Vis, ze treba Helena Ruzickova taky baletila? Wink Ono clovek nemusi zrovna tancit na spickach, balet ho nauci drzeni tela, ladny pohyb - ja se s touhle myslenkou koketuju uz nekolikaty rok Wink


No jo, na Helenu jsem úplně zapomněla. Držení těla a ladný pohyb je přesně to, co potřebuju. Já tancuju trochu orient a trochu cvičím jógu, ale baletky jsou v každém pohybu prostě tak....elegantní. To mě fascinuje.


to je celková výhoda těch baletních tříd se zrcadlem: hned vidíš co a jak děláš... někdy mě až hanba fackuje... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 11:10 am    Předmět: Citovat

Já chodila od 5ti do 15ti let na základní uměleckou školu v našem městě. Bylo to dvakrát týdně. Jednou týdně klasický tanec, jednou týdně moderní a ještě se do toho občas míchaly předměty jako lidový tanec, taneční průprava, nějaké základy z gymnastiky, jednou dokonce i step. Tehdy to stávalo 30Kč/hod. Některé ročníky dokonce tančily i na špičkách. My se ale na tom nedomluvily, protože ty cvičky jsou docela drahé. Jinak jsem zjistila, že pár holek, co chodily na balet se mnou, založily odpolední taneční studio pro dospělé a trénují v prostorech ZUŠ. Věnují se už ale spíš jen modernímu tanci. A slaví úspěchy na různých přehlídkách a vystoupeních. Každopádně já byla strašné dřevo a jsem dodnes:) a kvůli problémům s klouby už to dělat nemůžu. Tréma před vystoupeními už mi taky nechybíVery Happy
V Brně pořádá různé kurzy balet ND Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 12:37 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:


No, já si vzpomínám, jak s námi chodila do jednoho kuzru jedna asi čtyřicetiletá paní a jak jsme si z ní coby děti dělali srandu a byla to pro nás děsná vykopávka Laughing
Ale asi do toho půjdu. Stejně jsem si říkala, že bych se měla nějak hýbat, vytvarovat si postavu a balet je k tomuto vlastně ideální Smile
Dřív, tedy za komunistů to stálo pakatel, teď chtějí v té piruetě za hodinu 170,-, což je docela dost Shocked


A ke komu půjdeš? Od podzimu bych na balet chtěla začít chodit, ale nevím, které studio si vybrat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 12:47 pm    Předmět: Citovat

jééé já taky netušila, že do baletu se může začít i později než ve 4 letech. kdyby něco bylo takového v Ostravě (což silně pochybuju) tak jdu do toho hned! držení těla by mi prospělo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 6:40 pm    Předmět: Citovat

Já se teď chystám začít chodit do baletu... To bude sranda s mými 177 centimetry. Laughing Ráda bych se časem naučila i na špičkách, to mě vždycky fascinovalo, ale vím, že to není jen tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.