Šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a7a758250585bc7413355c0cb78b5b7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 11:42 am    Předmět: Citovat

alienor napsal:
taky mám dost šedivých vlasů, hlavně v pěšince uprostřed, proto ji už ani nenosím, ale proboha holky hlavně ty vlasy nevytrhávejte pinzetou ani nijak jinak, když si vytrháte i vlasové cibulky tak vám tam už nové nenarostou, třeba je ustřihněte až u hlavy nůžtičkama, ale netrhejte je, abyste pak neskončily plešaté a měly si tam pak připadně vůbec co obarvit

Když to je těžké, já jakmile šedivý vlas vidím, musím ho okamžitě vytrhnout a nemůžu si pomoct Sad Kdybych ho ustřihla, tak vím, že naroste znova.
Bavila jsem se o tom s kadeřnicí a ta mi říkala, že je to dané dědičně od nějakého pra pra pra předka, taky mi říkala, že bych si vlasy trhat neměla, ale pak řekla, že takových věcí by se dělat nemělo... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 12:50 am    Předmět: Citovat

Nemáte pocit, že ty šedivé vlasy rostou rychleji než ostatní? Mám nabarvenou hlavu a odrosty mám 3mm a šedivé vlasy mám odrostlé jednou tolik Evil or Very Mad Je to fakt divný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 3:44 pm    Předmět: Citovat

zetonek a nemůže to být tím, že se ze šedivých vlasů barva rychleji vymývá? mamka to má podobně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 4:18 pm    Předmět: Citovat

Jen tak pro srandu..

My už doma šedivíme všichni (kočka je černá, ale občas se někde vyválí..Razz)



Co je oproti tomu pár vlasů.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 1:12 am    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
zetonek a nemůže to být tím, že se ze šedivých vlasů barva rychleji vymývá? mamka to má podobně


No nevím, ten šedý vlas je obarvený načerno a odrost šedý. Vypadá spíš odrostlý než vymytě tak nevím Sad Každopádně mě to štve, protože ty vlasy jsou silnější a doslova svítí v těch mých tmavých vlasech. Chjo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 3:12 pm    Předmět: Citovat

Ráno jsem se dívala do zrcadla. Právě svítilo do pokoje sluníčko a mě přišlo, že se mi některé vlasy tak zvláštně lesknou, jako by byly světlejší. Zavolala jsem na pomoc přítele - jeden vlas ustřihnul, abych si na něj viděla. Byl úplně bílý Exclamation Prohrabala jsem se na hlavě a mám je úplně všude. Čekala jsem, že z toho budu smutná, ale líbí se mi to, těším se, až je natónuju casií a budu mít světlejší pramínky ve vlasech Smile Líbí se mi, jak se moje tělo věkem mění Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 6:50 pm    Předmět: Citovat

Tak můj kámoš má 22 let a už má pár pramenů šedivých vlasů... Má dlouhé černé vlasy, takže ty šedivé v tom celkem razí, ale vypadá to náhodou dost dobře, takové kontrasty Smile
Já asi nikdy nepoznám, že šedivím, protože si svoje světle hnědé vlasy barvím na tmavě hnědo, takže nemám šanci si toho všimnout, což je dobře Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 11:41 am    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Nemáte pocit, že ty šedivé vlasy rostou rychleji než ostatní? Mám nabarvenou hlavu a odrosty mám 3mm a šedivé vlasy mám odrostlé jednou tolik Evil or Very Mad Je to fakt divný.


Souhlas, taky mi to tak přijde. A ty moje mají taky takovou hnusnou trčivou strukturu.. Grrrr Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 12:29 pm    Předmět: Citovat

opossum napsal:
zetonek napsal:
Nemáte pocit, že ty šedivé vlasy rostou rychleji než ostatní? Mám nabarvenou hlavu a odrosty mám 3mm a šedivé vlasy mám odrostlé jednou tolik Evil or Very Mad Je to fakt divný.


Souhlas, taky mi to tak přijde. A ty moje mají taky takovou hnusnou trčivou strukturu.. Grrrr Evil or Very Mad


Jo, takový krepatý narozdíl od ostatních superjemných Evil or Very Mad
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 12:35 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
opossum napsal:
zetonek napsal:
Nemáte pocit, že ty šedivé vlasy rostou rychleji než ostatní? Mám nabarvenou hlavu a odrosty mám 3mm a šedivé vlasy mám odrostlé jednou tolik Evil or Very Mad Je to fakt divný.


Souhlas, taky mi to tak přijde. A ty moje mají taky takovou hnusnou trčivou strukturu.. Grrrr Evil or Very Mad


Jo, takový krepatý narozdíl od ostatních superjemných Evil or Very Mad


Přesně... A když už mám před barvením, tak si lezou, kam je napadne Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.