Šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c25524325143e792b75a4c5d5ec77efZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 12:56 pm    Předmět: Citovat

Chlapi a šediny - nedavno jsem po čase viděla jednoho z bratrů a koukám, že má svých dlouhých vlasů asi dvě třetiny. Tak se ptám, co se mu stao. Vylezlo z něj, že jak už asi 3-4 roky šediví, jeho žínka mu ty bílé vlasy vytrhává! Že prý aby nevypadal starý (je o 11 let starší než ona). V tu chvíli ji mít poblíž, tak přetrhnu ji. Takové pitomé nápady! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 1:18 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Chlapi a šediny - nedavno jsem po čase viděla jednoho z bratrů a koukám, že má svých dlouhých vlasů asi dvě třetiny. Tak se ptám, co se mu stao. Vylezlo z něj, že jak už asi 3-4 roky šediví, jeho žínka mu ty bílé vlasy vytrhává! Že prý aby nevypadal starý (je o 11 let starší než ona). V tu chvíli ji mít poblíž, tak přetrhnu ji. Takové pitomé nápady! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Omlouvám se za nevhodně volená slova, ale musím dodat "Bože, ta je blbá" Na chlapovi je to sexy.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 1:30 pm    Předmět: Citovat

Já až jednou budu šedivá, tak půjdu na Zuzanku Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 10:07 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Na chlapovi je to sexy.


To jsem potřeboval vědět. Slova jak z mramoru Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 10:18 pm    Předmět: Citovat

danny1691 napsal:
zetonek napsal:
Na chlapovi je to sexy.


To jsem potřeboval vědět. Slova jak z mramoru Very Happy

Very Happy Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 11:05 am    Předmět: Citovat

Tak jsem objevila, že už taky šednu. Mám pár nádherně stříbrných vlasů u pěšinky. Není to vidět, protože vlasy rozdělené na pěšinku moc nenosím. Jen jsem vždycky čekala, že začnu šedivět od koutů u čela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Chlapi a šediny - nedavno jsem po čase viděla jednoho z bratrů a koukám, že má svých dlouhých vlasů asi dvě třetiny. Tak se ptám, co se mu stao. Vylezlo z něj, že jak už asi 3-4 roky šediví, jeho žínka mu ty bílé vlasy vytrhává! Že prý aby nevypadal starý (je o 11 let starší než ona). V tu chvíli ji mít poblíž, tak přetrhnu ji. Takové pitomé nápady! Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Pane Bože .. je tá normálna????? .... Na chlapoch to vie byť dokonca príťažlivé .... a tiež mám o 15r. staršieho partnera ale to by som mu v živote neurobila. Teda, ešte ani netreba Smile. A podľa mňa keď teraz vypadáme na 5ročný rozdiel, tak kľudne aj keď bude mať sem tam šedivé vlasy tak si myslím to moc nezmení ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 3:11 pm    Předmět: Citovat

citace:
Chlapi a šediny - nedavno jsem po čase viděla jednoho z bratrů a koukám, že má svých dlouhých vlasů asi dvě třetiny. Tak se ptám, co se mu stao. Vylezlo z něj, že jak už asi 3-4 roky šediví, jeho žínka mu ty bílé vlasy vytrhává! Že prý aby nevypadal starý (je o 11 let starší než ona). V tu chvíli ji mít poblíž, tak přetrhnu ji. Takové pitomé nápady!


Tak to je hustý. Ovšem stejně tak mi hlava nebere, že si to ten chlap vůbec nechá líbit? Nebo tam hraje roli strach, že šedivej se jí přestane líbit (viz ten věkový rozdíl), tak se raději nechá potupně škubat, aby vyhovoval "požadavkům"? Sebrat hrdost a udělat vzpouru! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 3:27 pm    Předmět: Citovat

To už vážne nech mu ich radšej farbí keď jej to tak vadí... veď takto príde o vlasy!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 7:22 pm    Předmět: Biele vlásky Citovat

Dievčence, máte niektorá z vás skúsenosti s tým,že by ste si našli biele vlásky? nie prameň alebo tak, ale tu i tam po jednom...Ja som si našla v ofine a subjektívne sa mi zdá, že pribúdajú... v rodine predčasné šedivenie nemáme, takže neviem...zažila ste to niektorá z vás? Question a ak áno, ako ste to riešili? viem že je to asi hlúpa otázka toto,ale začínam sa trošku znepokojovať Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.