Šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b9d923f6233b160854a3b69df0580b41Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 8:25 pm    Předmět: Re: Biele vlásky Citovat

Ahoj Smile prvykrat asi v 14-tich Smile odvtedy ich pribudlo dost vela, vlasy si farbim (henna), ale len kvoli tomu ze tmavsia farba sa mi paci viac nez moja prirodzena, samotne biele vlasy by som asi neriesila. Mam kamaratku ktora nema este ani 30 a cca 50% vlasov sivych - tiez to nema v rodine, vlasy si nefarbi a kazdy sa jej pyta kde jej spravili taky super melir Wink Kasli na to, nestresuj, nech ti zbytocne nepribudaju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 9:05 pm    Předmět: Citovat

První bílý vlas jsem si našla taky jako -náctiletá (doteď nevím, jestli to byly šediny, nebo něco jiného). Taky mám kamaráda, který v devatenácti (!!!) měl už ne pár šedivých vlasů na hlavě, ale fakt solidní a viditelné šediny... Možné je kde co Smile

Podobný problém tu řešila Leriraine, třeba ti téma pomůže:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=3639
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 10:38 pm    Předmět: Citovat

no hádam už pribúdať nebudú,lebo vlasy si farbiť nechcem, ani hennou, ani chemicky, ani nijak inak...s farbou som experimentovala ako 16 ročná, vyzeralo to hrozne, odvtedy ani počuť o farbení Very Happy mamina vravela,že to mám od slnka vytiahnuté, ale to nebude tým...nevadí, budem sa modliť, aby ostali hnedé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abnormalka
0-7
0-7


Založen: 28.7.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 1:18 pm    Předmět: šedé vlasy Citovat

Tak já jsem si první šedý vlas našla asi někdy ve 23 letech. Teď je mi o 6 více:-) a pár jich přibylo. Ale stejně mě to neskutečně štve. Nosím pěšinku, takže jak odrůstá barva je to hned vidět, jelikož v tmavěhnědých vlasy těch pár šedých opravdu svítí.Smile Asi už s tím nic neudělám. Jedině změna účesu bez pěšinky.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2013 5:35 pm    Předmět: Citovat

mne je 23 a mam 2 sedive vlasy, rovnou v ofine Smile zalezi jak mam pesinku ale je ich videt ak jsem na primem svetle Smile jsou drsnejsi na dotek, zatim je nechavam bejt, casem urcite vypadnou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2013 5:46 pm    Předmět: Citovat

Nějaký ten šedivější vlásek jsem si našla jako náctiletá, ale po napsání diplomky jsem si všimla, že se vyrojily u pěšinky. Pořádně mě to naštvalo. O to víc, že třetina vlasu byla šedivá, ba dokonce stříbrná, kdežto 2/3 vlasu byly hnědé. Teda, to jsem se dlouho nedívala do zrcadla. Nejenže mě výška připravila o většinu "porostu", ale ještě mi ten zbytek "obarvila".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 6:42 pm    Předmět: Citovat

Za poslední asi dva roky jsem si našla dva úplně bílé vlasy. Zvláštní. V dřívějších letech jsem na sobě nikdy žádné šedé ani bílé nenašla (je mi 28 ).
Vlastně jsem docela zvědavá, jak to bude vypadat, až mi budou vlasy postupně šedivět. Přirozeně mám vlasy trochu melírované, tak by mi do toho přibyl další odstín. Myslím, že to prostě patří k životu a nemusí to být nutně špatné. Protože si je nebarvím ani to neplánuju, tak to budu moci dobře sledovat. A pak uvidím - pokud by se mi to opravdu nelíbilo, nabarvit se to dá kdykoli.
Přidávám jednu pěknou galerii http://pinterest.com/tessim/gorgeous-gray-hair/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 7:05 pm    Předmět: Citovat

Galerie je pěkná Smile Jinak mně se líbí šediny Dmitrije Chvorostovskeho (a jeho baryton taky Smile )

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 7:18 pm    Předmět: Citovat

Lulu Nixe napsal:
Za poslední asi dva roky jsem si našla dva úplně bílé vlasy. Zvláštní. V dřívějších letech jsem na sobě nikdy žádné šedé ani bílé nenašla (je mi 28 ).
Vlastně jsem docela zvědavá, jak to bude vypadat, až mi budou vlasy postupně šedivět. Přirozeně mám vlasy trochu melírované, tak by mi do toho přibyl další odstín. Myslím, že to prostě patří k životu a nemusí to být nutně špatné. Protože si je nebarvím ani to neplánuju, tak to budu moci dobře sledovat. A pak uvidím - pokud by se mi to opravdu nelíbilo, nabarvit se to dá kdykoli.
Přidávám jednu pěknou galerii http://pinterest.com/tessim/gorgeous-gray-hair/


Některým ženám v galerii šediny dost sluší , některé ale vypadají divně - jedna je dost výrazně nalíčená a s těmi šedinami to vypadá zvláštně a u některých ty šediny v kontextu s mladým obličejem bez vrásek vypadají nepřirozeně - skoro jako umělé obarvení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 4:15 pm    Předmět: Citovat

Ilona - Myslím, že to může být dost dobrý i v případě, že to je obarvený, např. jako tahle modelka https://www.facebook.com/pages/Silverrr/102332786470332?id=102332786470332&sk=photos_stream
Stříbrné vlasy se mi líbí - souvisí to asi i s tím, že mám ráda věci jako fantasy nebo některé anime světy v umění, hrách, knihách, filmech, a tam není nijak neobvyklé mít třeba stříbrné anebo jiné divné barvy vlasů, taky mám pocit, že se to dobře hodí obzvlášť ke gothic stylu, jako to má ta modelka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.