Šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=787762a94c8bcad73524c60d85bf02b8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 6:20 pm    Předmět: Citovat

Lulu Nixe napsal:
Ilona - Myslím, že to může být dost dobrý i v případě, že to je obarvený, např. jako tahle modelka https://www.facebook.com/pages/Silverrr/102332786470332?id=102332786470332&sk=photos_stream
Stříbrné vlasy se mi líbí - souvisí to asi i s tím, že mám ráda věci jako fantasy nebo některé anime světy v umění, hrách, knihách, filmech, a tam není nijak neobvyklé mít třeba stříbrné anebo jiné divné barvy vlasů, taky mám pocit, že se to dobře hodí obzvlášť ke gothic stylu, jako to má ta modelka.


Určitě jsou typy lidí, kterým sluší odbarvení na stříbrný odstín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: po říjen 21, 2013 5:49 am    Předmět: Citovat

dnes ráno som si už aj ja našla šedivý vlas... keď mi spolužiačka v škole vravela, že mám šedivý vlas, tak som si myslela, že žartuje...no ale dnes ráno som si ho aj našla...nevadí...moja mama je názoru, že šediny sú znakom staršieho... tak teda som už stará Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 12:21 am    Předmět: Citovat

Taky šedivým. Několik let. Chjo, mám to dědičně.. A upřímně je to už stihoman, když vidím šedivý vlásek! Evil or Very Mad
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 9:54 am    Předmět: Citovat

Mě docela překvapilo, když jsem před pár lety četla v nějakém časopise, že šedivé vlasy se obvykle začínají objevovat už kolem 25 let. Do té doby jsem si myslela, že spíš až tak v 45.
Sice jak už jsem tu asi dřív psala, nepovažuju to za něco špatného, co by se mělo schovávat (a předstírat tak, že jsem věčně mladá) ale prostě za normální součást života. Ale stejně doufám, že to nebude na mě viditelné moc brzo, protože přece jen víc se to hodí ke staršímu věku než už k 20-30letým.
Ovšem v současnosti je z toho dokonce i trend se barvit na šedivo nebo bílo, asi protože někteří už nevědí, jak by se mohli odlišit, vídám to např. na internetu u některých alternativních stylů a včera jsem i jednu takovou ženu viděla - vypadalo to rozhodně originálně a připadalo mi, že to má odbarvené (vypadala hodně mladě a ta barva vypadala tak nějak až moc dokonale na to, aby vznikla pouze přírodně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 6:45 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si našla 4 šedivé vlasy, všechny na jednom centimeteru čtverečném a všechny stejné délky, což by odpovídalo tomu, že se vylíhly někdy kolem státnic. Když jsem je vytrhla- porostou na jejich místě už navždy šeďáci? Je mi 24, to už se šeď a stres dospěláckého života stihly tak rychle podepsat i na tom, jak vypadám? Je to kravina, ale dneska mě to nějak sebralo Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 6:54 pm    Předmět: Citovat

To není stresem. To je normální. Dřív, když nebyly barvy na vlasy, byly ženy okolo třicítky už kompletně šedivé. Je úplně běžné, že se první šedé vlasy objeví okolo dvaceti let. ve čtyřiadvaceti, ti jsi na tom ještě dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 6:58 pm    Předmět: Citovat

Wendy: a nemáš zkušenost, zda mi tam zase vyrostou šedivý? Very Happy Když já se taky nebarvím a nerada bych začínala... A jsem tmavovláska, takže se jen tak neschovají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 7:00 pm    Předmět: Citovat

To netuším, já jicj mám tolik, že bych si nepamatovala, který je ten vytržený Very Happy Ale držím palce. Chápu, že to může být nepříjemné, hlavně když má někdo krásnou barvu vlasů od přírody Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 11:41 pm    Předmět: Citovat

Asi tě zklamu, ale mám na sobě vyzkoušené, že když vyškubnu šedivý vlas, vyroste zas šedivý. Někdo tady radil (možná i v tomhle vlákně) vlas ustřihnout. Já to prostě přestala řešit, protože šedivé vlasy mám cca od 12. Nebarvím se a zatím nejsou tolik vidět, momentálně vím o 2 viditelných, ale kdybych je chtěla skrýt, pomůže posunutí pěšinky, což nezáměrně dělám docela často. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 4:51 am    Předmět: Citovat

Ono je to asi jak u koho. Já první "šeďáky" objevila někdy v šestnácti a když jsem je vyškubla, buď tam nenarostlo nic, nebo normální vlasy, protože další šedák se mi pak objevil na jiný části hlavy (a fakt nemám takovou hřívu, aby se v ní případnej dorostlej šedivej vlas mohl ztratit Wink ). Ale jeden šedivej vlas jaro nedělá, trochu víc jsem začala šedivět až někdy po pětatřicítce (a to už teda fakt neškubu Wink ), ale jak jsem se skoro těšila, že tímhle tempem ve čtyřiceti už nebudu mít z henny jenom hnědý vlasy s červenejma odleskama, ale rudozrzavou hřívu, tak teda ani omylem, furt je to spíš sem tam šedivej vlas). Ono v tomhle asi nejvíc záleží na dědičnosti ( babička začala výraznějc šedivět až kolem sedmdesátky a úplně zbělala až někdy v pětaosmdesáti).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.